AnasayfaOnline EğitimlerHalkla İlişkiler Eğitimi
65 Online
526.862 Öğrenci

Halkla İlişkiler Eğitimi

Halkla İlişkiler eğitimi ile PR'ın temellerini öğrenin ve bunu pazarlama stratejilerinize dahil edin. Kriz iletişimi, medya ilişkileri ve daha fazlasını uzmanından online olarak öğrenin.
5
(90)

Halkla ilişkiler, kurumların en önemli birimlerindendir. Halk ile kurum arasındaki ilişki süreçlerini yönetme, kurumun itibar yönetiminde büyük rol oynar. Kurumsal firmaların olmazsa olmazı halkla ilişkiler alanında profesyonelleşmek ve aranan kişi olmak istiyorsanız Halkla İlişkiler ve İletişimi Eğitimi almalısınız.

Halkla İlişkiler, yaratıcılık ve yorum isteyen bir yönetim biçimidir. Yaratıcılık ve yorumun da bilgiye ihtiyacı vardır. Halkla ilişkiler, önce kendinizi tanımanızla başlar ve en küçük çevrenizden, en büyük gruplara ve uluslara kadar devam eder.

Halkla ilişkiler uzmanlarının görevleri çok hassastır. Ticari kaygı ile sosyal sorumluluk davranışlarını dengeleyen bir çalışma türü sergileyerek çalışırlar. Geleneksel halkla ilişkilerden, dijital halkla ilişkilere geçişte edinilmesi gereken bilgiler vardır. 

Kişinin önce kendi gelişimini tamamlaması, daha sonra başkalarına faydalı olması beklenir. Buradan online, ücretsiz Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi alarak aşağıdaki başlıklar altında bilgiler edinebilirsiniz. 

Unutmayın halkla ilişkilerin bile halkla ilişkilere ihtiyacı vardır. Öğrenmenin sonu yoktur.

Halkla İlişkiler ve İletişim eğitimine kimler katılmalıdır?

Halkla ilişkiler kursları, halkla ilişkiler alanı hakkında bilgi edinmek isteyen veya halkla ilişkiler sektöründe kariyer geliştirme fırsatları arayan herkes için uygundur. Yeni mezunlardan deneyimli profesyonellere kadar her kesimden profesyonel, mesleğin temellerine ilişkin değerli bilgiler sağladığı için halkla ilişkiler kursu alabilir.

  • Tüm Çalışanlar, özellikle halkla ilişkiler alanında çalışanlar,

  • Tüm Yöneticiler.

  • Halkla İlişkiler ve İletişim konusunda farklı şeyler duymak isteyenler.

  • Bu alanda kendi bildiklerini de bizimle paylaşıp sinerji oluşturmak isteyenler.

Bu eğitimin kariyerime ne avantajı var?

Halkla ilişkiler kursu almanın, halkla ilişkiler ilkelerini anlamak, medya ilişkilerini ve kampanyalarını yönetmek için farklı stratejiler ve teknikler öğrenmek, etkili iletişim planları geliştirmek, meslektaşlar ve sektör uzmanlarından oluşan profesyonel bir ağ kurmak ve kriz yönetimi durumlarıyla başa çıkmak için daha donanımlı hale gelmek gibi birçok avantajı vardır.

Devamını göster
Bu görüntüde bir sınıfın önünde mikrofon tutan bir el, arka planda gözlüklü ve siyah ceketli bir kadın görülüyor. Mikrofonun yakın çekimi, siyah arka plan üzerinde beyaz bir harf ve bir adamın yüzünün bulanık görüntüsü de görülebiliyor. Bu, halkla ilişkiler ve iletişim eğitimine odaklanan çevrimiçi bir kursun görüntüsüdür. Tutulan mikrofon kursun interaktif olduğunu ve sözlü iletişim içerdiğini düşündürürken, arka plandaki kadın eğitmeni temsil ediyor olabilir. Ön plandaki beyaz harf bir logo ya da kurs hakkında daha fazla bilgi içeren bir metin olabilir. Bir erkeğin yüzünün bulanık görüntüsü öğrencileri ya da kurs katılımcılarını temsil ediyor olabilir. Sonuç olarak bu görsel, çevrimiçi kursun interaktif ve ilgi çekici bir deneyim olduğunu ima etmektedir.
5201112
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
25/11/2023
Sertifika Sınavı
02/12/2023
Sertifika Sınavı
09/12/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.