AnasayfaOnline EğitimlerHalkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi
13 Online
52.686 Öğrenci

Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi

Halkla İlişkiler eğitimi ile PR'ın temellerini öğrenin ve bunu pazarlama stratejilerinize dahil edin. Kriz iletişimi, medya ilişkileri ve daha fazlasını uzmanından online olarak öğrenin.
5
(90)

Halkla ilişkiler, kurumların en önemli birimlerindendir. Halk ile kurum arasındaki ilişki süreçlerini yönetme, kurumun itibar yönetiminde büyük rol oynar. Kurumsal firmaların olmazsa olmazı halkla ilişkiler alanında profesyonelleşmek ve aranan kişi olmak istiyorsanız Halkla İlişkiler ve İletişimi Eğitimi almalısınız.

Halkla İlişkiler, yaratıcılık ve yorum isteyen bir yönetim biçimidir. Yaratıcılık ve yorumun da bilgiye ihtiyacı vardır. Halkla ilişkiler, önce kendinizi tanımanızla başlar ve en küçük çevrenizden, en büyük gruplara ve uluslara kadar devam eder.

Halkla ilişkiler uzmanlarının görevleri çok hassastır. Ticari kaygı ile sosyal sorumluluk davranışlarını dengeleyen bir çalışma türü sergileyerek çalışırlar. Geleneksel halkla ilişkilerden, dijital halkla ilişkilere geçişte edinilmesi gereken bilgiler vardır. 

Kişinin önce kendi gelişimini tamamlaması, daha sonra başkalarına faydalı olması beklenir. Buradan online, ücretsiz Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi alarak aşağıdaki başlıklar altında bilgiler edinebilirsiniz. 

Unutmayın halkla ilişkilerin bile halkla ilişkilere ihtiyacı vardır. Öğrenmenin sonu yoktur.

Halkla İlişkiler ve İletişim eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Tüm Çalışanlar, özellikle halkla ilişkiler alanında çalışanlar,

  • Tüm Yöneticiler.

  • Halkla İlişkiler ve İletişim konusunda farklı şeyler duymak isteyenler.

  • Bu alanda kendi bildiklerini de bizimle paylaşıp sinerji oluşturmak isteyenler.

Devamını göster
Nasıl usta bir iletişimci olunacağını öğrenmek istiyorsanız, halkla ilişkiler ve iletişim kursumuzdan daha iyi bir eğitim yoktur. Açık, özlü ve ikna edici mesajların nasıl geliştirileceğini ve iletileceğini öğreneceksiniz. Ayrıca medya ilişkilerini yönetmeyi, basın bültenleri yazmayı ve etkili medya kampanyaları oluşturmayı da öğreneceksiniz. Bu kapsamlı eğitim size herhangi bir iletişim rolünde başarılı olmanız için gereken bilgi ve becerileri kazandıracaktır.
59119
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.