AnasayfaOnline EğitimlerKurumsal İletişim 2.0 Eğitimi
380 Online
5.982 Öğrenci

Kurumsal İletişim 2.0 Eğitimi

Kurumsal iletişim 2.0 eğitimi ile bilgi ve teknoloji çağının getirdiği online platformları, e-posta ve sosyal medya ağlarını iş hayatında etkin bir şekilde kullanmayı uzmanından öğrenin.
4
(1)

Başarılı işletmeler, etkili iletişimin motivasyonu arttırdığını bilir. Bu nedenle günden güne birçok şirket kurumsal iletişim eğitimine yatırım yapıyor. İşletmeler, çalışanlara nasıl etkili iletişim kurulacağını öğreterek ekip işbirliğini geliştirebilir, çatışmaları çözebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir. Ve faydaları burada bitmiyor. Araştırmalar, etkili iletişimin ayrıca satışların artmasına, ve çalışan devir hızının düşmesine yol açabileceğini göstermiştir. Dolayısıyla, işletmeniz karlılığını artırmak istiyorsa, kurumsal iletişim eğitimine yatırım yapmak doğru bir seçimdir.

İş hayatında iletişim yeteneğinizi nasıl geliştireceğiniz hakkında dijital çağa uygun kurumsal iletişim tekniklerini öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse, Kurumsal İletişim 2.0 eğitimi kursuna kesinlikle katılın. Bu kurs ekipler ve departmanlar arasında nasıl iletişim kurabileceğinizi öğretecek.

Kazanımlar

  1. Kurumsal bir ortamda farklı paydaşlarla nasıl iletişim kuracağınızı öğrenin

  2. Farklı iletişim yöntemlerini ve bunların ne zaman kullanılacağını öğrenin

  3. Yazı stilinizi net ve anlaşılır olacak şekilde geliştirmeyi öğrenin.

  4. İkna edici argümanlar oluşturmayı öğrenin

Kurumsal iletişim herhangi bir sektörün ve kişisel gelişimin en önemli parçasıdır. Kurumsal iletişim 2.0 kursunda kurumsal iş hayatında etkili bir iletişimci olmak için ihtiyacınız olan tüm becerileri ve maksimum başarı için bunu nasıl kullanacağınızı öğreteceğiz.

Meslektaşlarınız, iş arkadaşlarınız, ekip arkadaşlarınız, müşterileriniz, yöneticileriniz ve ortaklarınızla profesyonel bir şekilde nasıl iletişim kuracağınızı öğreneceksiniz.

Ses tonu, beden dili ve konuşma tekniklerini öğrenin. Kurumsal iletişim 2.0 eğitimi yalnızca normal bir iletişim ortamı için değil, çatışma yönetimi veya müzakerelerde nasıl profesyonel bir şekilde iletişim kuracağınız hakkında da önemli beceriler edinmenizi sağlar.

Kurumsal iletişim eğitimi hakkında daha fazla bilgi

Herhangi bir işletmede ön plana çıkan özellik iletişimdir. İşletmelerin etkin bir şekilde kurumsal iletişim tekniklerine hakim olması gerekir. Çalışanları, müşterileri, ortakları ile iletişimini güçlü bir şekilde kullanması gerekir. Kurumsal iletişim 2.0 farklı kanallardan gelen mesajların yeterince anlaşılmasını sağlar. Yani hem güncel hem de teknolojik olarak çağa uygun kurumsal iletişim türü ve tekniklerini öğrenmenizi sağlar. Her ekip, departman arasında bilgilerin doğru bir şekilde iletilmesine, geri bildirimin etkili ve verimli bir şekilde alınmasına yardımcı olur. Şirketiniz veya kuruluşunuz içindeki iletişimi geliştirmek, daha üretken ve verimli bir kurumsal hayat oluşturmak için kurumsal iletişim 2.0 eğitimi şart.

Kurumsal iletişim eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Üst düzey yöneticiler ve profesyoneller,

  • Kurumsal iletişim alanında uzmanlaşmak isteyenler,

  • Yönetici adayları,

  • Kurumsal iletişim 2.0 hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler,

  • Kurumsal iletişim 2.0 tekniklerine hakim olmak isteyenler.

Kurumsal iletişim eğitimi yalnızca belirli sektörle sınırlandırılmamaktadır. Herhangi bir alanda kurumsal iletişimini geliştirmek isteyen herkes katılabilir. Bu eğitimde öğrendiğiniz teknikleri çalışacağınız her kurumda kullanabilirsiniz.

Devamını göster
Bu görüntü, muhtemelen kurumsal iletişim eğitimi sırasında fotoğraf çektirmek için gülümseyen bir kadını tasvir ediyor. Gülümsüyor ve kameraya bakıyor, neşeli ve kendinden emin bir hava yayıyor. Eğitim ortamını gösteren bir klavyenin önünde oturuyor. Bir telefon tuşunun yakın çekimi de görülüyor. Bu görüntü, kurumsal bir eğitim ortamı için mükemmel olan olumlu ve profesyonel bir atmosfer yansıtıyor.
01102
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024

Kurumsal iletişim eğitimiyle birlikte bunlara da katılın

Kurumsal iletişim eğitimi, gelişimin sadece bir parçasıdır. Aşağıdaki kurslar kurumsal iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Diğer öğrenciler bu eğitimlere de katıldı.