AnasayfaOnline EğitimlerEtkin Yönetici Asistanlığı
45 Online
370.652 Öğrenci

Etkin Yönetici Asistanlığı

Etkin Yönetici Asistanlığı online eğitimi yönetici asistanı olmanız için ihtiyacınız olan becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır. Bu online kurs ile hayatınızı kolaylaştıracak ofis düzeni, toplantılar ve zamanlama araçları gibi konuları uzmanından öğrenin.
4.5
(24)

Bir işletme ya da kurum, yöneticilerin bilgi birikimi ve yönlendirmeleriyle iş yapar. Çeşitli birim ve departmanlarda çalışan personeli yönlendirme, denetleme ve organize etme gibi görevleri bulunan yöneticilerin bir de asistanları vardır. Adına yönetici asistanlığı dediğimiz kavram, birim ya da işletme yöneticisine çeşitli görev ve iş alanlarında yardımcı olmaya dayalı bir meslektir. Yönetici asistanı, kurumun kendi ihtiyaç ve alanlarındaki yoğunluğuna bağlı olarak aradığı bir meslektir.

Yönetici asistanlığı mesleği, son yıllarda iş olanağı geniş bir alan olmasına rağmen her kurumda aranan bir pozisyon alanı değildir. Yönetici asistanlığı mesleğinde önemli görülen bazı yetkinlik tanımları vardır. Özellikle işe alım öncesinde istenilen yetkinlik ve becerileri kanıtlayabileceğinizi göstermek, işe alım için ciddi bir avantajdır.

Kriz yönetimi, stresle başa çıkma, protokol kuralları, organizasyon planlama ve dahası… Yöneticinizle iyi bir takım olmak ve daha başarılı bir kariyer için Etkin Yönetici Asistanlığı Eğitimi almanız sizi alanında uzman bir yönetici asistanı olabilirsiniz.

Yöneticilerin organizasyonu ve planlaması üzerinde çalışılması gereken bir konudur. Bu eğitim programında planlama ve organizasyonla ilgili teorik ve pratik bilgileri öğrenebileceksiniz. Ayrıca zor durumla başa çıkma ve kriz yönetimi hakkında bilgiler edineceksiniz. Yönetici asistanlığı eğitimiyle genel sekretarya kurallarını, ofis yönetimini, stres yönetimini ve zaman yönetimi gibi konuları öğrenerek, sekreterlik ve yönetici asistanlığı arasındaki farkı öğrenmek ve verilen yetkinlikleri en etkili şekilde kullanarak ofis organizasyon yeteneğinizi güçlendireceksiniz.

Yönetici Asistanlığı Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Sekreterler,

  • Yönetici Asistanları,

  • Tıbbi Sekreterler,

  • Hukuk Sekreterleri,

  • Özel olarak sınıflandırılmamış tüm sekreterya hizmetlerini yürüten kişiler,

  • Bu konuda kendilerini geliştirmek isteyen ve yöneticinin sağ kolu olmayı hedeflemiş kişiler.

Devamını göster
Açık kahverengi ceket giyen ve yuvarlak, siyah çerçeveli gözlük takan bir kadın kapalı bir ortamda duruyor. Yüzünde hoş bir ifade var, dudakları hafifçe gülümseme şeklinde kıvrılmış. Saçları kısa ve kıvırcıktır ve boynuna altın bir kolye takmaktadır. Arka plan, üzerinde beyaz yazılar olan mor bir duvardır. Arka planda bir bitkinin bulanık bir görüntüsü var.
01102
Video3
Sınav1
Ödev
Ders Notları5
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.