AnasayfaOnline EğitimlerBütünsel Gelişim Eğitimi
400 Online
8.352 Öğrenci

Bütünsel Gelişim Eğitimi

Öğrencilerimizin bütünsel gelişimi bizim için en önemli şeydir. Bu yüzden onlara, kendilerinde veya başkalarında anlamlı veya değerli bir şey olması için her bir parçanın birlikte nasıl çalıştığını ve diğer yönleri nasıl etkilediğini gösteren yoğun, etkileşimli bir deneyim sunuyoruz.
5
(3)

Kişisel farkındalığın ve kişisel gelişimin gücüne inanıyoruz. Bu yüzden sizin de bu farkındalığı kazanmanız için yardımcı olacak bu kursu sizlere sunuyoruz. Sizi neyin motive ettiğini, neyin mutlu ettiğini, güçlü yönlerinizi nerelerde kullanabileceğinizi anlamanızı sağlayacak bu eğitimle hayatınızda daha iyi yerlere gelebilme hedefinize büyük bir adım atacaksınız. Kendinizi ne kadar iyi tanırsanız hayatınızdaki değişikliklere karar vermeniz de o kadar kolaylaşır.

Bütünsel gelişim kursu tamamen bütünsel bir bakış açısı ile tasarlanmıştır. Bu eğitim kendinizi keşfederek yaşamınızdaki amaçları bulmanıza yardımcı olacak. Bir şeyin sizin için doğru olup olmadığını gösteren işaretleri tanıyacak, öğrenecek, değerlerinizi ve hedeflerinizi belirlerken vaktinizi boşa harcamayacaksınız. Sevdiğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zaman harcayacak ve hayallerini gerçekleştirmek için hedeflerinize daha da yakınlaşacaksınız. Bu yolda size rehberlik edecek Bütünsel Gelişim eğitimine kesinlikle katılın.

Yapmanız gereken tek şey bu sayfadan kayıt olmak ve hemen başlamak.

Bir insan genellikle 0-14 yaş arasında bir birey haline gelir. Bu yaştaki kişiler maruz kaldıkları dış etkenlere karşı savunmasızdır. O zamanki gelişimlerinin özel doğası nedeniyle bu faktörler zihinsel ve fiziksel sağlıklarında ve gelişim süreçlerinde de geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir.

Bütünsel gelişim, kendini gerçekleştirmek isteyen herkesin alması gereken bir eğitim. Artan bilgi ve beceri seviyesi ile farklı olgunluk düzeyine gelerek yaşam boyu bir öğrenme sürecini kapsar. İnsanlar kendini gerçekleştirebilmek için çeşitli evrelerden geçerler. Bu aşamalar davranış kalıpları ve karar süreçlerini de etkiler. Zamanla değişen entelektüel kapasite ile farklı yönlerle karakterize edilirler. Sosyal davranış ve dil becerileri de sürekli gelişir.

Bütünsel gelişimin her evresinde kendi özelliklerinizi ve öğrenme yeteneklerini keşfedecek hem de geliştireceksiniz. Bu öğrenme süreci bilişsel süreçlerinizde ve psikomotor süreçlerinizde etkili olacaktır. Eğer öz farkındalık kazanmak ve hayatınızda olumlu ve rasyonel değişimler gerçekleştirmek istiyorsanız bütünsel gelişim eğitimine katılın.

Bütünsel Gelişim Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Kendini geliştirmek isteyenler,

  • Kendini gerçekleştirmeyi hedefleyenler,

  • Kısa sürede bütünsel gelişimi hedefleyenler,

  • Hedeflerine ulaşmak isteyenler,

  • Bütünsel gelişim hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler.

Devamını göster
Bütünsel Gelişim Eğitimi
209750
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Bütünsel gelişim kursuna benzer

Bütünsel gelişimine katılan öğrenciler, kişisel gelişim eğitimlerine devam ediyor. Aşağıdaki kişisel gelişim eğitimleri size yeni kapılar aralayabilir. Kendinizi geliştirmeye devam etmek için bu eğitimlere de katılın.
NLP eğitimi ve sertifikası
5
(40)

NLP Eğitimi

26 Konu10 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
755259
Yaşam Koçluğu Eğitimi
5
(15)

Yaşam Koçluğu Eğitimi

19 Konu16 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
800399
Duygusal Zeka Eğitimi
4.9
(73)

Duygusal Zeka Eğitimi

36 Konu5 Saat