AnasayfaOnline EğitimlerBütünsel Gelişim Eğitimi
400 Online
8.352 Öğrenci

Bütünsel Gelişim Eğitimi

Öğrencilerimizin bütünsel gelişimi bizim için en önemli şeydir. Bu yüzden onlara, kendilerinde veya başkalarında anlamlı veya değerli bir şey olması için her bir parçanın birlikte nasıl çalıştığını ve diğer yönleri nasıl etkilediğini gösteren yoğun, etkileşimli bir deneyim sunuyoruz.
5
(3)

Kişisel farkındalığın ve kişisel gelişimin gücüne inanıyoruz. Bu yüzden sizin de bu farkındalığı kazanmanız için yardımcı olacak bu kursu sizlere sunuyoruz. Sizi neyin motive ettiğini, neyin mutlu ettiğini, güçlü yönlerinizi nerelerde kullanabileceğinizi anlamanızı sağlayacak bu eğitimle hayatınızda daha iyi yerlere gelebilme hedefinize büyük bir adım atacaksınız. Kendinizi ne kadar iyi tanırsanız hayatınızdaki değişikliklere karar vermeniz de o kadar kolaylaşır.

Bütünsel gelişim kursu tamamen bütünsel bir bakış açısı ile tasarlanmıştır. Bu eğitim kendinizi keşfederek yaşamınızdaki amaçları bulmanıza yardımcı olacak. Bir şeyin sizin için doğru olup olmadığını gösteren işaretleri tanıyacak, öğrenecek, değerlerinizi ve hedeflerinizi belirlerken vaktinizi boşa harcamayacaksınız. Sevdiğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zaman harcayacak ve hayallerini gerçekleştirmek için hedeflerinize daha da yakınlaşacaksınız. Bu yolda size rehberlik edecek Bütünsel Gelişim eğitimine kesinlikle katılın.

Yapmanız gereken tek şey bu sayfadan kayıt olmak ve hemen başlamak.

Bir insan genellikle 0-14 yaş arasında bir birey haline gelir. Bu yaştaki kişiler maruz kaldıkları dış etkenlere karşı savunmasızdır. O zamanki gelişimlerinin özel doğası nedeniyle bu faktörler zihinsel ve fiziksel sağlıklarında ve gelişim süreçlerinde de geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir.

Bütünsel gelişim, kendini gerçekleştirmek isteyen herkesin alması gereken bir eğitim. Artan bilgi ve beceri seviyesi ile farklı olgunluk düzeyine gelerek yaşam boyu bir öğrenme sürecini kapsar. İnsanlar kendini gerçekleştirebilmek için çeşitli evrelerden geçerler. Bu aşamalar davranış kalıpları ve karar süreçlerini de etkiler. Zamanla değişen entelektüel kapasite ile farklı yönlerle karakterize edilirler. Sosyal davranış ve dil becerileri de sürekli gelişir.

Bütünsel gelişimin her evresinde kendi özelliklerinizi ve öğrenme yeteneklerini keşfedecek hem de geliştireceksiniz. Bu öğrenme süreci bilişsel süreçlerinizde ve psikomotor süreçlerinizde etkili olacaktır. Eğer öz farkındalık kazanmak ve hayatınızda olumlu ve rasyonel değişimler gerçekleştirmek istiyorsanız bütünsel gelişim eğitimine katılın.

Bütünsel Gelişim Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Kendini geliştirmek isteyenler,

  • Kendini gerçekleştirmeyi hedefleyenler,

  • Kısa sürede bütünsel gelişimi hedefleyenler,

  • Hedeflerine ulaşmak isteyenler,

  • Bütünsel gelişim hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler.

Devamını göster
Takım elbiseli bir adam kahverengi bir duvarın önünde dururken gülümsüyor. Beyaz bir elbise gömleği, siyah bir kravat ve siyah bir takım elbise ceketi giyiyor. Saçları gri ve kulağında bir küpe var. Dudakları yakın görünmektedir ve güçlü bir çenesi vardır. Arkasındaki duvarda, kahverengi yüzey üzerinde beyaz bir harf var. Sağ alt köşede, açık ve odak dışı bir ampul var.
689975
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
25/11/2023
Sertifika Sınavı
02/12/2023
Sertifika Sınavı
09/12/2023

Bütünsel gelişim kursuna benzer

Bütünsel gelişimine katılan öğrenciler, kişisel gelişim eğitimlerine devam ediyor. Aşağıdaki kişisel gelişim eğitimleri size yeni kapılar aralayabilir. Kendinizi geliştirmeye devam etmek için bu eğitimlere de katılın.
Bu resim online bir NLP kursunu ve sertifikasını tasvir etmektedir. Resimdeki kadın gülümseyerek kursun eğlenceli ve ödüllendirici olduğunu ima ediyor. Boynunun, saçının ve ağzının yakın çekimi, kursun doğal dil işlemenin tüm yönlerini kapsadığını göstermektedir. Siyah arka plan ve merdiven, kursun kapsamlı ve ilgi çekici olduğunu gösteriyor. Arka plandaki kişinin elleri bulanıklaştırılarak kadına ve kurs materyaline odaklanıldığı vurgulanıyor. Kısacası, bu görsel NLP kursunun ve sertifikasyonunun ilgi çekici, kapsamlı ve ödüllendirici bir deneyim sunduğunu anlatmaktadır.
5
(40)

NLP Eğitimi

26 Konu10 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
1350790
Bu görselde kameraya gülümseyen ve elinde pembe bir işaret tutan bir kadın görülüyor. Muhtemelen başarılı bir yaşam koçu olmanın önemli bir parçası olan yaşam koçluğu sertifikasyon kursuna katılıyor. Gülümsemesi yeni girişimi için duyduğu coşku ve heyecanı ifade ediyor. Boynunun yakın çekimi güven duygusunu ve başarma kararlılığını ortaya koyuyor. Ağzının yakın çekimi kararlılık ve odaklanma hissi verirken, saçlarının bulanık görüntüsü rahat bir atmosfere işaret ediyor. Burnunun yakın çekimi, başarılı bir yaşam koçu için kilit bir özellik olan detaylara verdiği önemi gösteriyor. Sonuç olarak, bu görüntü bir yaşam koçu olmak için gereken tutku ve özveriyi göstermektedir. Doğru eğitimle, bu kadının sertifikalı bir yaşam koçu olma yolculuğunda başarılı olacağından emin olabilirsiniz.
5
(15)

Yaşam Koçluğu Eğitimi

19 Konu16 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
24001340
Bir kadın çerçevenin ortasındaki büyük beyaz bir beynin önünde duruyor. Açık renkli bir bluz ve koyu renk bir pantolon giymiş olan kadın ellerini göğsünün önünde kavuşturmuş. Geniş gülümsemesi ve parlak gözleri rahat ve mutlu olduğunu gösteriyor. Uzun siyah saçları yüzünden geriye doğru toplanmış ve siyah bir fonun önünde duruyor. Beyin beyaz ve ebruli bir dokuya sahip. Çerçevenin büyük bir kısmını kaplıyor ve ince siyah bir kenarlıkla çevreleniyor. Beynin detayları çok net ve kadın ön planda hayranlık dolu bir bakışla duruyor.
4.9
(73)

Duygusal Zeka Eğitimi

36 Konu5 Saat