Close
Mobil Menu Bars
Türkçe
5,0
15 Değerlendirme

NLP Eğitimi

NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika'da geliştirilmiş bir model ve metodolojidir.

Linguistic Programming Zihin dili programlama demektir. Nlp hayatımızdaki tüm alanlardaki hedeflerimizi Nlp-Neuro, hayallerimizi gerçekleştirmemiz için destekleyicidir.

Neuro ile; insanların görme, işitme, hissetme, koklama ve tatma duyuları ve bu duyuların yönetildiği beyin ve sinir sistemi vurgulanır.

Linguistic ile; yaşam deneyimlerinin dil vasıtası ile kodlanması, dilin deneyim edinme ve değişim süreçlerindeki etkisi vurgulanır.

Programming ile arzu edilen değişiklikleri gerçekleştirmek üzere, duygu, düşünce ve davranışlarımız üzerinde, bilinçli veya bilinçdışı akıl yardımıyla yapılan yeniden düzenleme biçimi vurgulanmaktadır. Kısaca NLP, modelleme tekniğidir.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.
 • Aktif internet bağlantısı

NLP eğitimi (Uzun Dönem) Detayları

 • Bu eğitime kayıt olduğunuzda 1 yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 365 gün sonunda aboneliğiniz silinir.
 • Ders güncelleme garantisi: Bu eğitim yılda 3 kez canlı derslerle güncellenir.
 • Forum aboneliği: Eğitimde forum aboneliğine 1 yıl boyunca abone olabilirsiniz.
 • Canlı ders: Bu eğitimde yılda 3 dönem canlı ders yapılmaktadır. Kayıt olduğunuzda yılda sadece bir dönem canlı derse katılabilirsiniz. Videolar süresiz erişime açıktır.
 • Sertifika: Eğitimde sınav yapılmaktadır. Sınav, ödev ve eğitmen değerlendirmesiyle başarılı olan öğrenciler dijital sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilir.

Neler öğreneceksiniz?

 • İnançlarınızdaki sınırlamaları keşfederek yaşamınızdaki olumsuzlukları aşabileceksiniz
 • Profesyonel bir Koç’sanız, koçluk becerilerinize bir yenisini ekleyeceksiniz.
 • Yaratıcılığınızı geliştirebileceksiniz.
 • İnsanlarla güçlü, etkili iletişim kurabileceksiniz
 • Sizi aşağıya çeken davranışlarınızdan ve alışkanlıklarınızdan kurtulacaksınız.
 • Başarıyı modelleyebileceksiniz.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Walt Disney modeli
 • Bilinç alanları
 • Mantık seviyeleri
 • Uyum ahenk
 • İletişim yöntemleri
 • Temsil sistemleri
 • Durum yönetimi
 • Çapa tekniği
 • Fobileri geçirme tekniği
 • Patern kırma tekniği
 • İlgili diğer teknikler ve modeller
   
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Aslıhan Şahan
Özgeçmiş

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olmuştur. Akademisyenlik ve farklı eğitim projelerinde eğitmenlik yapmıştır. 7 yıldan fazla süre yazılım projelerinde aktif rol almıştır.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Sertifika
Yorumlar(15)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Nilay Bengü Deniz
06 Ocak 2020
5.0

Gerçekten süper bir hoca. Zorlandığım her şeyi kolaylıkla yapabiliyorum. Yüreğinize ve ağzınıza sağlık. Öğrenmeden bırakmıyor en güzeli de her zaman destek 💖

Gamze Zafer
13 Kasım 2019
5.0

herkesin alması gerektiğini düşündüğüm bir eğitim. İlk derdin ardından kendinizle ilgili yapmanız gerekenleri fark ediyorsunuz. Aslı hoca pozitif,her konuda destek ve dünya tatlısı bir insan. Farkındalığınızı artırmanız için sizi de ailemize bekliyoruz.

Seher Oğuz
10 Kasım 2019
5.0

Enerji dolu,Güler yüzlü, kendini hep karşısındakinin yerine koyan,çok yetenekli bir eğitimci, Etkili anlatımlarıyla herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Aslıhan Hocam. Sizi seviyorum. Emeğiniz ve öğrettikleriniz için sonsuz teşekkürler 🙏🏻

Demet Gümüş
25 Ekim 2019
5.0

Aslıhan hocamdan bu eğitimi herkes almalı her düzeye inebilen pozitif öğretici yeteneği çok fazla olan hocamın eğitimine katılmak size çok şey katacaktır..

Nurhan Akdoğan
22 Ekim 2019
5.0

Arkadaşlar NLP hakkında kulaktan dolma şeyler duymuştum, ileri excel kursuna başladığımda Aslı Hanımla tanışmış oldum. NLP eğitimi hakkında ilk düzgün bilgileri Aslı hanımdan dinledim. Kendisinin pozitif enerjisi ruhunun güzelliğini ve kendimdeki eksiklikleri görerek NLP eğitimini almam ve hemen almam gerektiğini anladım. Hemen yazıldım. İkinci hafta canlı derslere yetiştim ve şimdi diğer videoları izleyerek eksikliklerimi ve ilerleyişimi tamamlamaya çalışıyorum. Aslı hanıma çok çok teşekkürlerrrrrrrrrrr Hepinize tavsiye ederim

SILA SATI ŞİMŞEK
22 Ekim 2019
5.0

Eğitimin içeriğini ilk okuduğumda kesinlikle her bireyin alması gereken bir eğitim olduğuna inandım.Detaylarını daha da incelediğimde aynı zamanda Excel eğitimimi de kendisinden aldığım canım öğretmenim Aslıhan Şahan' nın ismini gördüğümde NLP'ye olan inancım daha da arttı. Çünkü enerjisiyle, bize verdiği motivasyonla, aktardığı kıymetli bilgilerle her birimize ışık oldu. Kendisinden edindiğimiz aktarımları hayatımıza empoze ettiğimizde etkisini çok fazla görmekteyiz. NLP eğitimi kesinlikle kendisini her alanda olumlu yönde geliştirmek isteyenlerin alması gereken bir eğitim. Bu eğitimi Aslıhan öğretmenimizden almamız ise en büyük şansımız. Etkisini fazlasıyla göreceğinize eminim. "Hayatınızdaki krizleri fırsata çevirebilmeyi ilke haline getirin".

Abdullah Kirca
20 Ekim 2019
5.0

Arkadaşlar küçük büyük önemli değil yaşınızın ne olduğu mutlaka katılmanızı tavsiye ederim hocamızın enerjisi anlayış tekniğiyle mükemmel bir hocadır bence katılın farkı sizde görün derim katılmayanlar çok şey kaçırır benden size söylemesi

Yurdanur Boztas
20 Ekim 2019
5.0

Harika bir eğitimdi.Aslihan hanım online eğitimi yüzyüze almış gibi verdi kendisine çok teşekkür ediyorum. İienstituye Böyle bir olanağı sağladığı için teşekkür ederim.

Sultan Subaşı
19 Ekim 2019
5.0

Hayatında sıkıntısı olan bir türlü bu sıkıntıdan kurtulamayanlar, kendisinden vazgeçmek üzere olanlar NLP eğitimini almalarını tafsiye ediyorum. Özellikle aslı hocamızdan . iyi ki tanımışım hayatımın dönüm noktasında tanıdım hocamı ve bana çok yardımcı oldu . Aslı hocamı tanıdığım güne şükürler olsun. Bu eğitiimi almalarını herkese tafsiye ediyorum. aslı hocam size çok teşekkür ediyorum.

Barış Acar
13 Ekim 2019
5.0

Kafası karışık olan ve ne yapacağı konusunda bir fikri olmayan herkesin alması gereken bir eğitim NPL. Aslıhan hoca o kadar güzel içten anlatıyorki NPL'yi sanki sizinle özel olarak konuşuyor gibi hisse kapılıyorsunuz.

Z. Naz Ergun
13 Ekim 2019
5.0

Harika bir aydınlanma iyiki Nlp iyiki Aslı hocam diyorum. Eğer ruhsal bir uyanış ve farkındalık istiyorsanız mutlaka önce kendinizi ikna edip bu eğitimi almakla başlayın. Tavsiye ediyorum tecrübe edilmiştir.

Z. Naz Ergun
11 Ekim 2019
5.0

Nlp bir yaşam biçimi... Çok istediğim bu mükemmel eğitimi alma fırsatını sunduğu için iienstitü'ye ve Eğitimcimiz yüzü-gönlü güzel Aslı hocama çok teşekkür ediyorum. 🙏

Ihsan Akın
11 Ekim 2019
5.0

nlp eğitimi aslı hoca ile çok eğlenceli ve harika

Ihsan Akın
11 Ekim 2019
5.0

Hoca insan kazanmak için elinden geleni yapıyor tam bir eğitmen hayatınızı NLP ile değişmesine vesile olan hocama çok teşekkür ediyorum doğru kararlar ve beyin yapısını değiştirmek istiyorsanız gerçekten bu hocanın eğitimini kaçırmayın derim başarılar diliyorum

Gülce Korkmaz
10 Ekim 2019
5.0

Başta asla inanmayan ben etkisini gördükçe, doğruluğu ile karşılaştıkça inandım ve hoşuma gitti. Herkesin az çok bilgi sahibi olmasını dilerim.

Tüm Yorumlar