AnasayfaOnline EğitimlerKendini Geliştirme Eğitimi
480 Online
54.652 Öğrenci

Kendini Geliştirme Eğitimi

Kendini geliştirmek için tüm imkanlara sahipsin. Kimsenin seni durdurmasına izin verme. Kendini geliştirme eğitimi sizin için tasarlandı.
5
(6)

Kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz?

Kendini geliştirme eğitimi potansiyellerinizi keşfetmenize ve en yüksek başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir kurstur. Kendinizi geliştirerek kişisel başarıyı nasıl yakalayacağınızı öğrenmenizi sağlar. İnternetten, kitaplardan duyabileceğiniz bilgilerin daha fazlasını uzmanından öğrenmek ister misiniz? O halde bugün kendini geliştirme kursuna katılın.

Bu eğitimin amacı sadece kendini geliştirmenin nasıl olduğunu göstermek değil. Gerçekten kendinizi değiştirmenin, motivasyon kazanmanın adresi. Kendinizi keşfetmenize yardımcı olacak bu eğitim hayatınızı daha iyi hale getirecek. Bu eğitime katılan herkes işte, okulda, sosyal hayatta nerede olursa olsun hayatının her alanında başarıyı yakalayacak. Siz de değişime hazır mısınız? Kendini geliştirme kursuna katılın ve ister evden ister işten nerede olursanız olun değişime ve başarı için yolculuğa hemen başlayın!

Kişisel gelişim herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Fiziksel, ruhsal, zihinsel belleğinizi geliştirmek, hedeflerinize ulaşmak için kişisel gelişim olmazsa olmaz. Eğer bir sporcuysanız  veya iş arayan bir yeni mezun dahi olsanız kendinizi geliştirmek için mümkün olan en fazla çabayı verirsiniz.

Kendini geliştirme eğitimi hakkında bilgi ararken internette birçok kaynak ve yorum bulabilir ve bunlara çok şaşırabilirsiniz. Bu eğitimin amacı kitaplarda veya internette gördüğünüz kaynaklardan daha fazlasını size sağlamaktır. Kendinizi en iyi şekilde keşfetmenize ve kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir eğitimdir. Kendinizi geliştirerek kişisel başarının anahtarını yakalamayı öğreneceksiniz. Optimum düzeyden en yüksek seviyede başarıları elde etmek için kendini geliştirme kursuna katılın. İster evde ister işte nerede olursanız olun kendinizi geliştirin.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.

  • Aktif internet bağlantısı

Kendini Geliştirme Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Kendini keşfetme yolculuğuna çıkmak isteyenler,

  • Hedeflerini gerçekleştirmek isteyenler,

  • Kendini gerçekleştirme konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler,

  • Kendini geliştirmeye nereden başlayacağını bilmeyenler,

  • Kendini geliştirme hakkında uzmanlaşmak isteyenler.

Devamını göster
Kendini geliştirme eğitimi
209550
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları4
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Sertifika Sınavı
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

Benzer Kurslar

Kendini geliştirme eğitimine katılan öğrenciler, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için aşağıdaki eğitimlere de kayıt oluyor. Aşağıdaki eğitimlerden birini seçin ve yeni beceriler edinin.
Bütünsel Gelişim Eğitimi
Faruk ÖkenliFaruk Ökenli
750209
NLP eğitimi ve sertifikası
5
(40)

NLP Eğitimi

26 Konu10 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
755259
İş dünyasında fark yaratacak donanımlar edinin. Teknolojinin öğrenmeye ilişkin sunduğu tüm işlevleri keşfetmek için öğrenmeyi öğrenme eğitimine katılın.
4.9
(34)

Öğrenmeyi Öğrenme Eğitimi

11 Konu4 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
750209