AnasayfaOnline EğitimlerKuantum Yaşam Felsefesi
70 Online
101.233 Öğrenci

Kuantum Yaşam Felsefesi

Kuantum Yaşam Felsefesi eğitimi ile kuantum mekaniğinin deneysel temellerini, bu temellerin gündelik hayatımıza yansımalarını canlı derslerde uzmanından öğreneceksiniz.
4.9
(13)

Newton’un klasik fiziği modern yaşam tarzını doğurdu. Newton’un fiziği yasalarıyla açıklanamayan atomun içindeki parçacıkların var oluş, hareket ve etkileşimlerini inceleyen kuantum fiziği ise postmodern yaşam tarzını yaratmıştır. 120 yıl önce Planck’ın kuantum hipoteziyle başlamış olan kuantum mekaniği; Einstein, Heisenberg, Schrödinger, Bohr, Bohm ve Aspect’in katkıları ile devrimsel bir dünya görüşüne yol açtı.

Kuantum Yaşam Felsefesi eğitiminde; kuantum mekaniğinin hem deneysel temellerini kuran bu büyük bilim insanlarının fiziğe katkıları hem de bu dehaların kurduğu kuantum mekaniğinin gündelik hayatımıza yansımaları ele alınmaktadır. Kuantum paradigması; kuantum ahlak, kuantum epistemoloji, kuantum ilişki yönetimi, kuantum teoloji ve din, kuantum iletişim, kuantum parapisikoloji gibi postmodern olguları içerir.

Kuantum Yaşam Felsefesi Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Üniversite mezunları bu eğitimi almalı. Özellikle sosyal bilim alanlarından mezun olup bilim, teknoloji ve felsefeye ilgi duyanlar almalı

  • Kişisel gelişimciler ve yaşam koçluğunu ilgi duyanlar

  • Fizik felsefesi çalışanlar

  • Kuantum fiziğinin felsefesiyle ilgilenenler

  • Sosyal bilimlede akademik araştırma yapanlar

Online eğitimine katılmak için ihtiyacınız olan şeyler

Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon

Aktif internet bağlantısı

Devamını göster
Bu görsel, kuantum yaşam felsefesine odaklanan çevrimiçi bir kursu tasvir etmektedir. Kuantum fiziğinin temel ilkelerini ve bunların yaşam anlayışımız ve evrendeki yerimiz üzerindeki etkilerini keşfetmeye odaklanmaktadır. Bu ilkelerin keşfedilmesi ve anlaşılması yoluyla kurs, katılımcıların daha derin bir amaç, anlam ve dünyayla bağlantı duygusu geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kuantum dolanıklığı, belirsizlik, dalga-parçacık ikiliği gibi konuları ve bu fenomenlerin yaşamlarımız üzerindeki büyüleyici etkilerini kapsayacaktır. Dersler, tartışmalar ve pratik alıştırmaların bir kombinasyonu yoluyla, öğrencilere derin bir iç gözlem yapma ve kuantum fiziğinin yaşam anlayışımız üzerindeki derin etkilerini keşfetme fırsatı sağlayacaktır.
0775
Video10
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024
Sertifika Sınavı
29/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görselde kameraya gülümseyen ve elinde pembe bir işaret tutan bir kadın görülüyor. Muhtemelen başarılı bir yaşam koçu olmanın önemli bir parçası olan yaşam koçluğu sertifikasyon kursuna katılıyor. Gülümsemesi yeni girişimi için duyduğu coşku ve heyecanı ifade ediyor. Boynunun yakın çekimi güven duygusunu ve başarma kararlılığını ortaya koyuyor. Ağzının yakın çekimi kararlılık ve odaklanma hissi verirken, saçlarının bulanık görüntüsü rahat bir atmosfere işaret ediyor. Burnunun yakın çekimi, başarılı bir yaşam koçu için kilit bir özellik olan detaylara verdiği önemi gösteriyor. Sonuç olarak, bu görüntü bir yaşam koçu olmak için gereken tutku ve özveriyi göstermektedir. Doğru eğitimle, bu kadının sertifikalı bir yaşam koçu olma yolculuğunda başarılı olacağından emin olabilirsiniz.
5
(15)

Yaşam Koçluğu Eğitimi

19 Konu16 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
24001340
Bu resim online bir NLP kursunu ve sertifikasını tasvir etmektedir. Resimdeki kadın gülümseyerek kursun eğlenceli ve ödüllendirici olduğunu ima ediyor. Boynunun, saçının ve ağzının yakın çekimi, kursun doğal dil işlemenin tüm yönlerini kapsadığını göstermektedir. Siyah arka plan ve merdiven, kursun kapsamlı ve ilgi çekici olduğunu gösteriyor. Arka plandaki kişinin elleri bulanıklaştırılarak kadına ve kurs materyaline odaklanıldığı vurgulanıyor. Kısacası, bu görsel NLP kursunun ve sertifikasyonunun ilgi çekici, kapsamlı ve ödüllendirici bir deneyim sunduğunu anlatmaktadır.
5
(40)

NLP Eğitimi

26 Konu10 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
1350790