AnasayfaOnline Eğitimlerİş Yerinde Görgü ve Etik Kuralları Eğitimi
55 Online
242.292 Öğrenci

İş Yerinde Görgü ve Etik Kuralları Eğitimi

Süreç yönetimi eğitimiyle sertifikalı profesyonel olun. İş süreçleri eğitimi online eğitim yöntemiyle yapılmaktadır ve ücretsizdir. IIENSTITU eğitimlerine katılın.
4.3
(19)

Hayatımızın her alanında olması gereken görgü ve etik, iş yaşamında da önemli yere sahip. İş Yerinde Görgü ve Etik Kuralları ile iş yerinizde uymanız gereken toplumsal ve profesyonel hayata dair kuralları öğrenirsiniz.

Bu eğitim bir işletmeye yeni başlayan ya da uzun süre işletmeden ayrılmış olup yeniden işletmeye dönen çalışanlar için tasarlanmıştır. Bu eğitim işletmenin çalışanlardan beklentilerini ve beklenen davranışların neler olduğunu öğretmeyi amaçlar. Bu online eğitim programı uygun iş kıyafetinin seçimi, telefonla konuşma teknikleri, sözlü iletişim, sözel olmayan iletişim ve diğer genel kuralları öğretmektedir.

Görgü ve Etik Kurallar Nedir?

Çalışanların olumsuz ve etik olmayan davranışlar sergilediği bir işyeri düşünün. O işyerinde çalışmaktan mutlu olabilir misiniz? Ya da o işyerinde üretken ve verimli bir çalışma sergileyebilir misiniz? Bu hiçbir zaman mümkün olmaz.

İş Yerinde Görgü ve Etik Kuralları Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Şirket sahipleri ya da yöneticileri,

  • Kendi işini kurmak isteyen veya kurmuş girişimciler,

  • Kariyerine etik kurallara uygun devam etmek isteyenler,

  • Kurum içi eğitimciler,

  • İş hayatında ve Sosyal hayatta görgü, nezaket kurallarını önemseyenler.

Devamını göster
Bu görüntü, işyeri görgü kuralları ve etik eğitimi üzerine çevrimiçi bir kursu tasvir etmektedir. Bir kadın önünde açık bir dizüstü bilgisayarla masada oturmaktadır. Dizüstü bilgisayarın arkasında bir logo vardır ve arka planda siyah metinli beyaz bir işaret görülmektedir. Kadının üzerinde bir gömlek vardır ve sağında spiral ışıklı bir ampul bulunmaktadır. Resmin alt kısmına yakın bir yerde kadının elleri görülmektedir. Bu görüntü, dijital çağda işyeri görgü kuralları ve etik eğitiminin önemini ortaya koymaktadır. Çalışanlar temel bilgileri öğrenerek iş yerlerinin profesyonel ve saygılı kalmasını sağlayabilirler. Bu görselde tasvir edilen çevrimiçi kurs, konuya ilgi çekici ve kapsamlı bir genel bakış sağlamaktadır.
01175
Video4
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.