AnasayfaOnline EğitimlerKurumsal Yaşam ve İletişim Yönetimi
40 Online
269.992 Öğrenci

Kurumsal Yaşam ve İletişim Yönetimi

Kurumsal iş hayatında hayatta kalmak için bilmeniz gereken ilk şey: etkili iletişim kurmak. İş hayatının dinamiklerini ve kurumsal yaşamın iletişim kurallarını öğrenin.
5
(66)

En basit anlatımla kurumsal yaşam bir satranç oyununa benzer. Bu oyunu oynama tekniğiniz o şirketteki mutluluğunuzu etkileyecektir. Yalnızca mutluluk değil, aynı zamanda o şirkette ne kadar çalışacağınızı da belirler. Bu oyunu oynarken en etkili silahınız etkili iletişim kurmaktır. Acımasız, cahil ya da kaba insanlarla karşılaşacaksınız. Ancak doğru iletişim kurarsanız o kişilerin iş hayatınıza etki etmesi neredeyse mümkün olmaz.

Kurumsal Yaşam ve İletişim Yönetimi Eğitiminin Amacı

Kurumsal Yaşamda birlikte çalışan kişilerin etkin iletişim kurmaları için öncelikle kendilerini tanımaları, nasıl algıladıklarını ve algılandıklarını fark etmeleri ve kendini etkin ifade etme, dinleme ve empati kurabilmeleri önemlidir. Bu eğitimde kurumsal yaşam ve sosyal yaşamda olumlu ilişkiler kurma, etki yaratma, esneklik ile birlikte kendini doğru ifade edebilme, kişisel farkındalığın artması ve iletişim kopukluklarının azaltılması amaçlamaktadır. Ayrıca Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi ve Motivasyon konularına da değinilecektir.

Kurumsal Yaşam ve İletişim Yönetimi Eğitimine Kimler Katılmalıldır?

  • Öğrenciler

  • Çalışanlar

  • Yeni mezunlar

  • Kendisi geliştirmek isteyen herkes.

Devamını göster
Bu görsel, yüksek bir binanın önünde duran gözlüklü ve saatli bir adamın kurumsal sahnesini yakalıyor. Kurumsal dünyada iletişim ve yönetimin önemini yansıtıyor. Görseldeki adam muhtemelen iyi giyimli ve güne hazırlıklı bir profesyonel. Arkasındaki yüksek bina onun hırsını ve başarıya olan bağlılığını göstermektedir.
4641139
Video4
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
30/03/2024
Sertifika Sınavı
06/04/2024
Sertifika Sınavı
13/04/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.