AnasayfaOnline EğitimlerGörgü Kuralları Eğitimi
7 Online
18.158 Öğrenci

Görgü Kuralları Eğitimi

Eğer bir yerde çalışıyorsanız iş yerinizdeki tüm eylemlerinizden sorumlu olmanız kaçınılmaz bir durumdur. İş yerinde görgü ve etik kuralları eğitimi kaba davranışlardan uzaklaşmanızı ve davranışlarınızı profesyonel bir şekilde sergilemenizi sağlayan kuralları öğrenmenizi sağlar. Bu online eğitime hemen katılın ve iş hayatında öne çıkın.
4.9
(19)

Görgü kuralları, toplumsal yaşam alanında çeşitli durumlarda uyulması gereken ayrıntılı kurallardır. Bu kurallar, kişileri, toplumsal kesimleri ve grupları birbirinden ayırmaya, yaşamı kolaylaştırmaya ve ilişkileri düzenlemeye yardımcı olur; kimlerin nerede, nasıl davranmaları gerektiğini ve kime karşı, nasıl davranılması gerektiğini belirler; bireylerin davranışlarına düzen ve istikrar getirir; bireyleri, hata yapmaktan korur. 

Görgü kurallarını bilmek iş alanında, resmi toplantılarda ve sosyal faaliyetlerde kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Görgü ve nezaket, toplumda daha rahat ve uzun süreli iletişim kurulmasını sağladığı gibi, kurulan iletişimin kalitesini artırır. 

Görgü Kuralları Eğitimini Kimler Almalı?

Bu programa; tüm çalışanlar, öğrenciler, iş hayatına yeni atılacaklar, çalıştığı alanda yükselmek ve kişisel yaşamında dikkat çekmek isteyen herkes katılabilir. 

Devamını göster
Görgü Kuralları Eğitimi
69179
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.