AnasayfaBlogAstral Seyahat Nasıl Yapılır?
Popüler Yazılar

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

31 Ocak 2020
Astral Seyahat
KonuAçıklamaEk Bilgi
Astral SeyahatRuhun canlıyken bedenden ayrılarak başka bir yere gitmesi olarak bilinir.Hem uyku halinde hem de uyanık olunan durumda gerçekleşebilir.
SpiritüalizmRuhçuluk demektir ve ruhani konuları kapsar.Dini anlamı öteki dünya ve sonsuzluk olarak nitelendirilebilir.
OkültizmGizli öğretilerin hayata geçirilmesi yöneliktir.Fal baktırma, büyü vb gibi durumlar okültizm sınırları içerisinde girmektedir.
TeozofiTanrı ve bilgi kelimelerinin birleşimi ile oluşmuştur.Üç ana prensibi vardır: evrensel bir insanlık ailesi, karşılaştırmalı dini ve felsefi çalışmaların teşviki, ve kendi içsel Tanrı doğasının araştırılması.
Lucid DreamRüyayı kontrol etme sanatı olarak da bilinir. Aynı zamanda astral seyahatin ilk evresi olarak da bilinir.
Astral Seyahat TeknikleriAstral seyahate hazırlık aşamasında kullanılır, teknikler zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmaya ve kolay bir geçiş sağlarÖrnekler: Nefes Tekniği, Gevşeme Tekniği, Korunma ve İmgeleme Tekniği
Nefes TekniğiDoğru nefes almayı öğrenmek astral seyahati kolaylaştırırSadece ciğerlerinizi kullanarak değil, diyaframınızı kullanarak nefes almalısınız.
Gevşeme TekniğiGergin bir vücut ile astral seyahate çıkamazsınız. Doğru nefesler ile bedeninizi gevşetebilirsiniz.
Korunma ve İmgeleme TekniğiSeyahat edebilmeniz için ruhunuzun vücudunuzdan ayrılışı.Ruhun bedenden çıktığını hissetmek ve görmek için bu tekniği kullanabilirsiniz.
Astral Seyahate HazırlıkThe Monroe Institute tarafından verilen detaylı bir yöntem mevcut.Fiziksel ve zihinsel olarak rahatlamanız, yarı uykuya dalmanız, titreşimi bedeninizde uygulamanız ve gövdeyi terk etme düşüncenize odaklanmanız gerekmektedir.

Ruhunuz bedeninizin dışında olsa, bunun farkında olsanız fakat ölü olmasanız. Kulağa biraz ürpertici ve tuhaf geliyor değil mi? Spiritüalizm ve okültizm ile ilgilenenler yazının devamının nasıl gideceğini tahmin ediyorlar aslında. Konumuz astral seyahat. Hakkında bilgisi olmayanlar detayları öğrenmek için okumaya devam edebilirler. Astral seyahati tam olarak anlamak için öncelikle spiritüalizm ve okültizm kavramlarına da hakim olmalısınız.

Spiritüalizm, ruhçuluk demektir ve ruhani konuları kapsar. Dini anlamı öteki dünya ve sonsuzluk olarak nitelendirilebilir. Okültizm, gizli öğretilerin hayata geçirilmesi yönelik bir kapı açmadır. Görünenin ardındaki gerçeği ve yaşamın amacını açıklamaya yönelir. Fal baktırma, büyü vb gibi durumlar okültizm sınırları içerisinde girmektedir. Teozofi ise tanrı ve bilgi kelimelerinin birleşimi ile oluşmuştur.

Astral seyahat en ilgi çeken konular arasında yer alıyor. Astral seyahat bazı maddeler kullanılarak yapılır. Astral seyahat bedenin ruhtan ayrılması şeklinde tanımlanabilir. Astral seyahatin zararlı olup olmadığı günümüzde hala araştırılıyor. Astral seyahat yapmadan önce ön bilgi çok önemlidir. Astral seyahati yeni duyan kişiler, astral seyahat nasıl yapılır merak ediyor ve araştırıyor.

Astral Seyahat Nedir?

Astral demek kelimesinin kökeni itibari ile ruh anlamına gelir. Astral seyahat, ruhun canlıyken bedenden ayrılarak başka bir yere gitmesi olarak bilinir. Astral seyahat hem uyku halinde hem de uyanık olunan durumda gerçekleşebilir. Bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde şekilde ruhun yolculuk etmesine imkan sunan bir seyahat şeklidir. Astral seyahat, parapsikolojik kavram olarak dile getirilir. Tarihi ise, çok eski çağlara kadar dayanır.

Astral seyahati daha iyi bir şekilde anlamak için lucid dream kavramının da tam anlamı ile öğrenilmesi çok önemlidir. Lucid, rüyayı kontrol etme sanatı olarak da bilinir. Lucid dream, aynı zamanda astral seyahatin ilk evresi olarak da bilinir. 

Astral seyahat, ruhun bedeninizden kısa bir süre için ayrılarak farklı bir boyuta taşıdır. Ruhsal bir seyahat olarak da bilinen astral seyahat, fiziki ve bedeni olarak yapılabilecek bir seyahat değildir. Kısacası, varlığın vücuttan ayrılarak dolaşması şeklinde de bilinir. Astral seyahat sayesinde ruhun, ülkeler arasında ve hatta gezegenler arasında yolculuk yapılabileceği düşünülür.

Ruhunuz sizin gözetiminde bedeninizden ayrılabilir mi? Yolculuklar yapıp, istediği yere gidip sonra siz istediğiniz zaman bedeninize geri dönebilir mi? Astral seyahat bunu mümkün kılmaktadır, basit hali ile beden dışı deneyim olarak adlandırabiliriz. Astral seyahat kavramı spiritüalizm, okültizm ve teozofi ile ilgilidir.

Astral seyahatin mantığında bilinçli bir uyku hali vardır. Yani uykunuz geldi ve gidip uydunuz, tabii ki böyle bir durumda astral seyahat mümkün olmaz. Ruh, bedenle ilişkisini tamamen kesmeden, (belirtildiğine göre ruh bedene gümüş bir kordon ile bağlı olur ve kordon koparsa ölüm gerçekleşir) başka bir şehre, ülkeye, kıtaya hatta galaksilere gitmek mümkün. Fiziksel nesneler yani duvar ya da kapılar bir engel teşkil etmiyor. Rüya görmenizden tek farkı, rüyanızda bilinciniz kapalı bir haldedir ancak astral seyahate bilinciniz yerindedir.

Astral Seyahate Hazırlık

İnsan bilinci alanında en önde gelen araştırma kuruluşlarının kurucusu olan The Monroe Institute ismi The Monroe, 1971 senesinde astral seyahatin nasıl yapılması gerektiğini anlattığı “Bedenin Dışına Yolculuk” ismini verdiği çalışması ile inceledi. Bu çalışmada yer alan adımlar ise:

Öncelikle hem fiziksel hem de zihinsel olarak rahatlamanız gerekir.

Bir hipnoagogik duruma girmeli ya da yarı uykuya dalmanız gerekir.

Fiziksel duyum üzerinde zihinsel duyuma öncelik tanıyarak durumu derinleştirmeniz gerekir.

Ortamınızdaki, titizlikle ortaya çıkan bir durumda belirgin bir titreşimin olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Titreşimi fiziksel olarak bedeninizde uygulamanız gerekir. Bu titreşim ile rahatlamanız gerekir. Bunun amacı ise, ince gövdeyi nazik bir şekilde fiziksel bedenin dışına sallamaktır.

Gövdeyi ve uzuvları terk etme konusundaki düşüncelerinize odaklanmanız gerekir ve her seferinde bir kere daha yapmaya çalışmalısınız.

Astral Seyahat Teknikleri

Astral seyahate hazırlık aşamasında çok fazla teknik bulunuyor ve bu teknikler zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmaya yardımcı olarak kolay bir geçiş sağlıyor.

 • Nefes Tekniği: Normal hayatınızda doğru nefes almayı öğrenmelisiniz. Sadece ciğerlerinizi kullanarak değil, diyaframınızı kullanarak nefes almalısınız. Nefesinizi aldığınız sürede verin. Yani 5 saniyede nefes alıyorsanız, nefesinizi geri vermenizde 5 saniyede olsun. Bu sayede gevşeyebilir ve bilincinizi kandırarak uyku haline hızlıca getirebilirsiniz.

 • Gevşeme Tekniği: Gergin bir vücut ile astral seyahate çıkamazsınız. Doğru nefesler ile bedeninizi gevşetebilirsiniz, ancak bunu spor ile de desteklemeli ve her kasınızı tanımalısınız.

 • Korunma ve İmgeleme Tekniği: Seyahat edebilmeniz için ruhunuzun vücudunuzdan ayrıldığını hayal etmeniz gerekiyor. Bu esnada korkmamalısınız. Korku endişeli düşüncelere yol açar ve korunma mekanizması devreye girerek ruh bedene geri dönüş yapar. Bu nedenle konsantre olabileceğiniz en iyi konumda olmalısınız.

 • Rüya Günlüğü: Gördüğünüz rüyaları not etmelisiniz hem de tüm ayrıntıları ile. Astral seyahate çıkmadan önce rüyalarınızı kontrol edebilmeyi öğrenmelisiniz. Yani “Lucid Rüya” görmelisiniz. Lucid rüya, rüyada olduğunuzun bilincine vararak rüyanızı kontrol etme durumudur ve bir nevi astral seyahatin ilk adımıdır.

 • İp Tekniği: Ruh ve bedenini ayırırken zorlananlar için bir teknik olduğunu iletebiliriz. Gökyüzünden aşağıya sarkan bir olduğunu hayal edin ve elinizle tutarak ruhuzun yavaş yavaş ayrıldığını hissedin.

 • Karanlık Hücre Tekniği: Kendinizi karanlık bir yere kapatılmış olarak düşünün, çok küçük bir yerde ışık olduğunu hissedin ve ışığa ulaşmak için yavaş yavaş merdiveni tırmandığınızı düşünün. Astral seyahat konusunda size yardımcı olacaktır.

Astral seyahati her isteyen, istediği bir zamanda gerçekleştiremez. Araştırma yapmanız, beyninizi ve vücudunuzu buna hazırlamanız gerekmektedir. Hatta birçok kişi deneyimlemeden günler önce diyete girdiğini, uzun bir süre et yemediğini ve bol sıvı tükettiğini söylüyor. Astral seyahat 10 adımda gerçekleşir. İlk 3 adım hazırlık aşamasıdır, sonraki 4 adım ruhunuzun vücudunuzdan harekete başlamasıdır, son 3 aşama ise keşif ile ilgilidir.

 • 1.Adım: Genel olarak herkes akşam yatmadan önce astral seyahati dener, ancak vücudunuz yorgun olduğu için geçiş kolay olmaz. Bu nedenle sabah şafak vakti, yarı uykulu fakat dinlenmiş bir halde olmanız farkındalığınızı daha çok artıracaktır.

 • 2.Adım: Evinizin rahat bir konumunda doğru ve uygun atmosferi yaratmalısınız. Yalnız olmanız sizin için daha iyi olacaktır, hiçbir ses sizi rahatsız etmemelidir. Tamamen gevşemeli, zihnen ve bedenen rahatlamalısınız.

 • 3.Adım: Seçtiğiniz yerde yatar bir pozisyona geçin ve zihninizi tüm düşüncelerden arındırın. Tüm kaslarınızı rahatlatın ve vücudunuzda bir gerginlik oluşmasına fırsat vermeyin. Nefeslerinizi düzenleyin ve derin alıp vermeye başlayın. Gözlerinizi yarı kapalı duruma getirerek, endişeli düşüncelerinizin tamamını arkada bırakın.

 • 4.Adım: Uyanıklık ve uyku arasında olmaya gayret edin ancak bilinciniz açık olmaya devam etmeli. Gözleriniz kapalı durumda iken zihninizde vücudunuzu hareket ettirin. Hareket ettirme işlemi fiziki olarak gerçekleşmeyecek, zihninizde gerçekleşecek. Hareketlerinizi görselleştirerek tüm vücudunuzun hareket etmesine odaklanın.

 • 5.Adım: Bedeniniz ve ruhunuz hazır olduğunda titreşimleri hissetmeye başlayacaksınız. Telaşa kapılmayın ve kendinizi titreşimlere karşı serbest bırakın.

 • 6.Adım: Titreşimlerle beraber hazır olduğunuzu anladığınızda, ayaklarınızdan başınıza kadar vücudunuzu hareket ettirin. Yataktan kalkın ve arkanıza dönerek hala yatan kendinize bakın. Eğer görüyorsanız başarılı olmuşsunuz demektir. Ancak göremiyorsanız işlemleri en baştan almanız gerekmektedir.

 • 7.Adım: Vücudunuza gümüş kordonla bağlı olduğunuzu unutmayarak zihninizde hareket ettirdiğiniz el ve ayaklarınızı gerçekte de hareket ettirin.

 • Son 3 adımın astral seyahati keşfetmekle ilgili olduğunu iletmiştik, bu adımlar daha çok sonraki seyahatlerinizde yapacağınız keşiflerle ilgili.

 • 8.Adım: İlk denemenizde kendinizi görmeniz ve uzandığınız odada dolaşmanız sizin için yeterli olacaktır. Bir sonraki denemenizde evin içerisinde vücudunuzun olduğu odadan çıkarak farklı bir odaya gidin ve o odadaki farklılıkları inceleyin ve daha önce görmediğiniz detayları görmeye çalışın.

 • 9.Adım: Fiziki olarak bulunmadığınız yerlere gitmenizin vakti gelmiş demektir. Önce astral seyahat ile giderek gördüğünüz detayları not alın ve astral seyahatinizin ardından fiziki olarak ziyaret ettiğinizde notlarınızı karşılaştırın.

 • 10.Adım: Pratik yapın ve vücudunuza dönün. Oldukça uzun bir deneyim olduğunu unutmayın.

Tüm bu teknikleri deneyebilir ve sonunda başarısız olabilirsiniz. Başarısız olmanızın nedeni tam konsantrasyon sağlayamamanızdan kaynaklanıyordur. Başarısızlık korkusu tekrar denemenize engel olmamalıdır. Ruhunuzun bedeninizden ayrıldığını tam olarak hayal etmeli ve bundan korkmamalısınız.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Günümüzde astral seyahat ile ilgili araştırmalar hala devam ediyor. Astral seyahat yapmak için önce kesinlikle bu seyahat ile ilgili bilgi edinmek gerekir. Öncelikle astral seyahat yapacağınız yatağın oldukça rahat olması gerekir.

Konforlu bir yatağa uzanarak sessiz bir ortamda dış dünya ile tamamen iletişiminizi kesmeniz gerekir. Daha sonra tavana ruhunuzu tamamen arındırarak dikkatli ve sürekli bir şekilde bakmanız gerekir. Bunun için ortamın rahat, sessiz ve ısısının ideal olması da çok önemlidir. Astral seyahatin gerçekleştirilebilmesi için beynin alfa pozisyonunda olması gerekir.

Astral Seyahat Tehlikeli mi?

Halk arasında ruhun bedenden ayrılması olarak tanımlanan astral seyahat, son zamanlarda çok popüler bir hale geldi. Hakkında çeşitli iddialar bulunan ve spiritüal bir konu olan astral seyahatin zararları hakkında kanıtlanmış bir bilgi yoktur. Ama kalp ve sinir hastalığı, hiper tansiyon gibi çeşitli sağlık problemleri olan kişilerin astral seyahati denememeleri öneriliyor. 

Astral Seyahat Ne Zaman Yapılmalıdır?

Gece astral seyahat yapmak yerine, uykuya dalmadan hemen önce ve özellikle de kendinizi hala uykulu hissettiğiniz sabahın en erken saatlerinde astral seyahate başlamak için çok uygun bir zaman dilimidir. Bazı kişiler, şafak çevresinde gereken rahatlama durumuna ulaşmanın ve yüksek farkındalığa varmanın daha kolay olacağını düşünüyor. Günün her saatinde ve herhangi bir zaman diliminde astral seyahat etmek mümkündür. Bu konuda belirlenmiş olan zor ve hızlı kurallar yoktur.

Kişisel bir tercihinize göre ya da yapmak için yetkilendirilmiş olduğunuz zaman basit bir astral seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Astral projeksiyon, derin bir rahatlama durumu gerektirir. Bu nedenle de tamamen rahat olduğunuz bir zaman diliminde evinizin bir bölümünde yapılmanız gerekir. Yatağınıza ya da kanepenize yatarak, zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmanız gerekir. 

Astral Seyahat Başkasıyla Yapılabilir mi?

Tek başına astral seyahat yapmak, odada bulunan bir başkası ile yapmaktan daha kolaydır. Bir eşle yattığınız zaman, astral seyahat yapabilmek için yatak odasından başka bir oda seçmeniz gerekir. Bunu yapmak için kimsenin odaya girmediği, iyi bir zaman seçmeniz gerekir.

Bedeni Astral Seyahate Hazırlama

Seçtiğiniz odada kendinizi arkanıza yaslanarak rahatlamaya çalışmanız gerekir. Gözlerinizi kapatarak sizi rahatsız eden tüm düşüncelerden kurtulmaya çalışmanız gerekir. Vücudunuza konsantre olarak başka bir şey düşünmemeye çalışmalısınız. Bunun asıl amacı, tam olarak zihni ve bedeni rahatlama durumuna ulaşmaktır.

Kaslarınızı esneterek vücudunuzu iyi gevşetmeniz gerekir. Ayak parmaklarınızla gevşeme hareketlerine başlamalı ve vücudunuzdan yukarı doğru çalışarak yavaş bir şekilde başınıza doğru ilerlemeniz gerekir. Her kasın tamamen gevşediğinden emin olmanız gerekiyor.

Derin nefes alarak ve aldığınız nefesin tamamını vermeniz gerekir. Göğsünde ve omuzlarında gerginlik hissetmeden sadece rahatlamaya odaklanmanız gerekir. Kendinizi dışarıdaki endişelerden düşüncelerden uzlaştırmanız gerekir. Sakinleşerek ruhunuzun bedeninizden yansıtma düşüncesi ile meşgul olarak astral seyahate bedeninizi hazır hale getirebilirsiniz.

Hipnotik Durum Nedir?

Hipnotik hal aynı zamanda da, hipnogogik durum olarak bilinir. Zihnimizin ve vücudunuzun uyumasına izin vermeniz gerekir. Fakat bunu yaparken bilincinizi tamamen kaybetmemeye dikkat etmeniz gerekir. Hem uyanıklığın ve uykunun kenarında olmak, hipnotik bir durum olarak adlandırılır. Bu da astral seyahatin gerçekleşmesi için gereklidir. Ruh, her zaman vücuda görünmez bir kuvvetle bağlı kalır. Bazen de bu bağ, "gümüş kordon" olarak tanımlanır. Astral seyahatin kontrollü ve bilinçli bir şekilde yapılması gerekir.

En İyi Astral Seyahat Filmleri

Direkt olarak bu konu ilgili filme rastlamak maalesef çok zor. Zaten şimdiye yapılan en başarılı filmin de devam serisi gelmiş. Genel olarak baktığımızda film önerilerini şu şekilde paylaşabiliriz.

 • Ruhlar Bölgesi: Yeni bir eve taşınan çocuklu çiftin evde tuhaf olaylar yaşandığı fark etmesi uzun zaman almaz. Eşyaların yerleri değişmekte, sesler duyulmakta ve oğulları uyku halinden uyanmamaktadır. Eve medyum çağırmaları ile olan olaylar kendilerini şaşırtmaya devam edecektir.

 • Ruhlar Bölgesi 2: İlk filmin devamı niteliğinde çekilen filmde, ruhlardan kurtulduğunu düşünen çift kabusu tekrardan yaşamaya başlayacaktır.

 • Ruhlar Bölgesi 3: Senaryoyu biraz değişerek karşımızda çıkmakta ve olaylar ilk iki filmden daha önceki yıllarda geçiyor. Annesinin ruhu ile irtibat kurmaya çalışan bir kız ile ailenin yollarının kesişmesi üzerine kuruludur.

 • Astral Seyahat: Türk yapımı olan film, beklentiyi çok karşılamasa da bu konu ile ilgili olarak çekilen bir filmdir. Üç kız arkadaşın astral seyahat denemeleri üzerine kurulu senaryoda kara büyü ile kendilerine musallat olan cinden kurtulmaları konu ediliyor.

 • Doctor Strange: Konusu tam olarak astral seyahat olmasa da, Doctor Strange’in evrenler arası seyahat edebiliyor nedeni ile dikkatinizi çekebilir.

Astral Seyahat, Ruhun canlıyken bedenden ayrılarak başka bir yere gitmesi olarak bilinir, Hem uyku halinde hem de uyanık olunan durumda gerçekleşebilir, Spiritüalizm, Ruhçuluk demektir ve ruhani konuları kapsar, Dini anlamı öteki dünya ve sonsuzluk olarak nitelendirilebilir, Okültizm, Gizli öğretilerin hayata geçirilmesi yöneliktir, Fal baktırma, büyü vb gibi durumlar okültizm sınırları içerisinde girmektedir, Teozofi, Tanrı ve bilgi kelimelerinin birleşimi ile oluşmuştur, Üç ana prensibi vardır: evrensel bir insanlık ailesi, karşılaştırmalı dini ve felsefi çalışmaların teşviki, ve kendi içsel Tanrı doğasının araştırılması, Lucid Dream, Rüyayı kontrol etme sanatı olarak da bilinir , Aynı zamanda astral seyahatin ilk evresi olarak da bilinir, Astral Seyahat Teknikleri, Astral seyahate hazırlık aşamasında kullanılır, teknikler zihninizi ve vücudunuzu rahatlatmaya ve kolay bir geçiş sağlar, Örnekler: Nefes Tekniği, Gevşeme Tekniği, Korunma ve İmgeleme Tekniği, Nefes Tekniği, Doğru nefes almayı öğrenmek astral seyahati kolaylaştırır, Sadece ciğerlerinizi kullanarak değil, diyaframınızı kullanarak nefes almalısınız, Gevşeme Tekniği, Gergin bir vücut ile astral seyahate çıkamazsınız, Doğru nefesler ile bedeninizi gevşetebilirsiniz, Korunma ve İmgeleme Tekniği, Seyahat edebilmeniz için ruhunuzun vücudunuzdan ayrılışı, Ruhun bedenden çıktığını hissetmek ve görmek için bu tekniği kullanabilirsiniz, Astral Seyahate Hazırlık, The Monroe Institute tarafından verilen detaylı bir yöntem mevcut, Fiziksel ve zihinsel olarak rahatlamanız, yarı uykuya dalmanız, titreşimi bedeninizde uygulamanız ve gövdeyi terk etme düşüncenize odaklanmanız gerekmektedir
astral seyahat astral seyahat teknikleri astral seyahat nasıl yapılır astral seyahat nedir lucid rüya
Genç bir kadın beyaz dişlerini göstererek kameraya doğru gülümsüyor. Parlak kahverengi gözleri ve yüzünden geriye doğru toplanmış uzun, siyah saçları var. Beyaz yakalı ve manşetli mavi bir gömlek ve beyaz bir etek giyiyor. Kollarını göğsünün önünde kavuşturmuş ve kendinden emin bir duruşu var. Yüzü yandan gelen ışıkla aydınlanmakta, sıcak ve davetkâr bir atmosfer yaratmaktadır. Rahatlamış ve mutlu bir halde görünüyor.
Tuba Kamaşoğlu Çağlar
Blog Yazarı

İnsan kaynakları, mülakat tavsiyeleri ve cv hazırlama konularında içerik üretiyor.

Benzer Yazılar
Doğru ve faydalı bilgiler sağlama konusunda kararlı olan uzman ekibimizle blogumuzu her zaman yeni makaleler ve videolarla güncelliyoruz. Güvenilir tavsiyeler ve bilgilendirici içerikler arıyorsanız, blog sayfamıza mutlaka göz atın.
Gökyüzünde koyu mavi bir tonla çevrili, halkalı bir gezegen görülebiliyor. Gezegenin merkezi aydınlatılmış, parlak halkaları onu neredeyse mükemmel bir daire şeklinde çevreliyor. Gökyüzü, bazılarının kenarları soluk pembe renkte olan bulutlarla doludur. Gezegenin halkaları, her biri güneşin ışığını yansıtan çok sayıda küçük parçacıktan oluşuyor. Gökyüzünün enginliğine karşı duran gezegen ve halkaları ile manzara nefes kesici güzelliktedir.
Kişisel Gelişim

Parapsikoloji Yöntemleri

19 Şubat 2020
Bir kişi elini gökyüzüne doğru uzatıyor, avucunda parlak pembe ve mor bir spiral var. Parmak uçları havaya değdiğinde, spiralden gelen ışık yukarı doğru hareket ederek gökyüzünde çağlayan güzel ve gizemli bir duman etkisi yaratıyor. Spiralin renkleri canlı bir pembeden yumuşak bir mora dönüşür ve kişinin elinin hareketi zarif ve zariftir. Kişinin parmak uçları spiralin ışığıyla aydınlanır ve gece gökyüzünün karanlığı ile spiralin parlak renkleri arasındaki kontrast büyüleyici bir görüntü oluşturur.
Motivasyon

Ruhsal Gelişimin Yolu: Reiki

09 Temmuz 2019
Küçük bir çocuk, soluk beyaz bir ışıkla aydınlatılmış bir tünelde durmaktadır. Soluk bir teni, yuvarlak bir yüzü ve koyu renk saçları olan belirgin bir profili vardır. Çocuk uzun siyah bir palto giymektedir ve yanında melek gibi bir figür vardır. Meleğin başının üzerinde parlayan mor bir hale vardır ve arkalarındaki duvara koyu bir gölge düşmektedir. Çocuk ve melek birlikte yürüyor, çocuğun küçük figürü ise uzakta bulanık görünüyor. Sahne büyüleyici, gizem ve merak duygusu uyandırıyor.
Popüler Yazılar

Ruh Göçü: Reenkarnasyon

03 Şubat 2020
Bu resim, kalabalık bir şehrin üzerinde uçan bir uçağı yakalıyor. Hafif yüksek bir perspektifle uzaktan görülen uçağın kanatları açılmış ve gövdesi düz, birleştirici bir renge boyanmış. Aşağıdaki şehir manzarası, gökyüzüne uzanan ve göz kamaştırıcı ışıklarla aydınlatılmış yüksek binalarla canlıdır. Güneş ufukta batarken görülebiliyor ve manzaraya sıcak turuncu ve pembe bir renk katıyor. Görüntünün sol tarafında, karmaşık tasarımları ve dokularıyla bazı binalar daha ayrıntılı olarak görülebiliyor. Bu görüntü metropol bir şehrin güzelliğini ve doğal unsurlarla uyumunu yakalıyor.
Bölümler

Seyahat İşletmeciliği Bölümü

08 Kasım 2020