AnasayfaOnline Eğitimlerİşaret Dili Jargon Eğitimi
7 Online
98 Öğrenci

İşaret Dili Jargon Eğitimi

İşaret dili jargonu mu? Kulağa çok ilginç geliyor değil mi? Bu alanda oldukça yetkin eğitmenden işaret dili jargonunu öğrenin. Uzun dönem eğitime evinizden ya da işyerinizden katılabilirsiniz.
5
(4)

Jargon kelimesi; bozuk dil olarak tanımlansa da aslında böyle olumsuz bir durum söz konusu değildir. Jargon; aynı meslek, fikir ya da topluluktaki kişilerin kullandığı özel ve ortak bir dildir. Aynı yaş grubundaki kişiler ya da aynı meslek grubundaki kişilerin kendi aralarında bir jargonu vardır. Bu gruba dahil olmayanların bu jargonları anlaşılması güçtür.

Sağır toplumuyla iletişim halinde olanların, zorluk çekmemesi ve işitme engelliler daha iyi anlaşabilmeleri için işaret dilinin daha ileri bir seviyesi olan işaret dili jargon eğitimine katılmaları gerekmektedir.

İşaret Dili Jargon Eğitimi Detayları

Eğitmenin önerisi: İşaret dili jargon eğitimi, işaret dili eğitiminden daha ileri seviyededir. Bu eğitim işaret dili eğitimi almış kişilere tavsiye edilir.

Devamını göster
İşaret Dili Jargon Eğitimi
80290
Video11
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.