Eğitimler

Gelişen rekabet koşulları kişileri ve kurumları yenilikleri takip etmeye zorlamıştır. Rekabetten geri kalınmaması amacı ile yetkin kurumlar tarafından verilen eğitimler takip edilerek, kişiler ve kurumlar bu eğitimlerden faydalanmaya başlamıştır. Kişisel nitelikleri ve iş verimini artırmaya yardımcı olan bu programlara yaşanan yoğun talep nedeniyle İstanbul İşletme Enstitüsü, eğitim programlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesine çıkmasına yardımcı olacak bu programlar, iş dünyasının taleplerinin yakından takip edilerek eksik noktaları tamamlamak amacıyla hazırlanmaktadır. Programlardan faydalanan kişiler, iş bulma konusunda rakiplerinin bir adım önüne geçecek. Vizyonu geniş, nitelikli ve donanımlı bireyleri iş dünyasına kazandırmaya devam edeceğiz.

Online EğitimlerMicroMaster Programs

Mesleki Eğitimler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan meslek sahipleri, herhangi bir iş bulmuş olsalar da mesleki yönden kendilerini sürekli geliştirmek zorundadırlar. Hızlı değişen teknoloji ve yaşanan gelişmeler nedeni ile sahip oldukları bilgiler güncelliğini kaybederek işe yaramaz hale gelebilmektedir. Personellerinin yeniliklerini yakalaması işverenler açısından da öneme sahiptir ve düzenlenen programlara masraflarını karşılayarak personellerini gönderebilmektedir. Gerek hali hazırda mevcut işi bulunanlar, gerekse üniversitesini bitirmiş ve kendine yetkinlik kazanmak isteyen iş arayan adaylar, düzenlenen mesleki eğitimler aracılığı ile meslekleri hakkında son gelişmeleri öğrenerek eksik noktalarını tamamlayabilmektedir. İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde düzenlenen ücretli ve ücretsiz programlara katılım sağlayan kişiler mevcut mesleklerinde kendilerini geliştirebilecekleri gibi yeni bir girişim yapmak isteyebilecekleri son trendlerle ilgili gerekli donanıma sahip olarak girişimlerine bulunmaları için gerekli donanıma sahip olabilmektedirler. Ülkemizin kalkınmasına büyük etkisi olacak bu programlara katılım yaşı yoktur. İlgili şartlar sağlandığında dilediğiniz programa kayıt yaptırabilirsiniz.

Kariyer Eğitimi

Kariyer Eğitimi

Ulaşmak istedikleri kariyer hedeflerinde kendilerine yol arayanlar için İstanbul İşletme Enstitüsü, kariyer eğitimi alanında düzenlediği programlarıyla pek çok kişinin kariyerinde yükselmesine yardımcı olmuştur. Kariyer uzun bir yoldur ve bu yolda sabırla yürüyenler mükafatlarını alacaklardır. Bu yolda üniversiteden aldıkları eğitimler sadece başlangıç basamağını oluşturmaktadır. İlk basamağa yükselen pek çok kişi bir üst basamağa tırmanmak için kendini geliştirecek, yeniliklere rakiplerinden önce ulaşacak ve yaşanan gelişmelere adapte olmasını sağlayacak programlara katılım gerçekleştirdikçe, kariyer merdivenin basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacaklardır. Yerinde saymak istemeyen kişiler, eğitimin yaşının olmadığını bilirler ve tüm boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirerek hedeflerine her geçen gün daha fazla yaklaşırlar. Hedeflerinize uzanmanın kolay yolunu arıyorsanız, İstanbul İşletme Enstitüsü web sitesini ziyaret ederek seçeceğiniz programlar yardımı ile ihtiyacınız olan kariyer yolunu oluşturabilirsiniz.

Eğitim Programı

İstanbul İşletme Enstitüsü’ne üye olarak kendilerini geliştirmek isteyen adaylar, kendileri için uygun eğitim programı oluşturarak zaman problemi olmadan diledikleri ortamdan seçtikleri program içeriğinde bulunan konularda eğitimlerini almaya başlarlar. Site bünyesinde ücretsiz ve ücretli olmak üzere pek çok farklı konuda eğitim içeriği bulunmaktadır. Kariyer hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacak bu programlar için yüksek bedeller ödemelerine gerek kalmayan adaylar, yeni gelişmelere rakiplerinden önce ulaşarak mevcut işyerlerindeki pozisyonlarını sağlama alabildikleri gibi, iş arama sürecinde tercih edilebilmeleri için oluşturdukları özgeçmişlerini pek çok yararlı yetkinlik ile doldurabilmektedirler. İş bulma sürecinde sadece alanları ile ilgili yetkinlikler ile değil, girecekleri mülakatlarda kendilerinin tercih edilmesini sağlayacak davranış biçimlerini de öğrenebilirler. Enstitü bünyesinde girişimcilere yönelik programlar bulunmakta olup dileyen katılımcılar kendi işlerini kurarken gerekli bilgi ve donanıma sahip olabilirler. Bilgi günümüzde çok değerlidir. Bilgiye erken ulaşmak bilgiden değerli olan tek şeydir. Zamanınızı boşa harcamamak için vakit kaybetmeden düzenlenen programlara kayıt yaptırarak rakiplerinizden önce güncel bilgilere ulaşın.

E Eğitim

Gelişen teknoloji yardımı ile klasik eğitim sisteminin yerini E Eğitim sistemi aldı. Hızlı internet bağlantılarına akıllı telefonlar aracılığı ile ulaşılabilmesi nedeniyle zaman problemi çeken pek çok kariyer sahibi, boş vakitlerini verimli değerlendirmek amacı ile mekan kısıtlaması olmadan dilediği eğitim programına katılarak yetkinliklerini artırmaya başladı. İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde bulunan eğitim programlarını uzatan eğitim sistemi ile katılan adaylar, eğitim sonrası yapılan sınavda başarılı olmaları neticesinde sertifika sahibi olarak aldıkları eğitimi kanıtlamaya yönelik ihtiyaçları olan belgeye ulaşmış oldular. Ücretli ve ücretsiz eğitim programları ile kendini geliştirmek isteyen herkes enstitü sitesini ziyaret ederek online eğitim programlarına katılabilirler.

İstanbul Eğitimleri

İstanbul İşletme Enstitüsü, mesleki ve kariyer eğitim programları ile tüm dikkatleri üzerine çekti. İstanbul eğitimleri için cüzi ücretler belirlenmesinin yanı sıra dileyenler için ücretsiz eğitim programlarından da faydalanma imkanı sunan enstitü, kontenjan kısıtlaması olmadan online bir şekilde dileyen adaya ihtiyaç duyduğu eğitimi vermeyi taahhüt ediyor. Eğitim sonucu başarılı olacak olan adaylar sertifika koduna sahip olabildiği gibi dilerlerse enstitüden sertifikanın basılı halini de talep edebilmektedir. Kendini geliştirmek isteyen pek çok adayın yanında işletmeler de çalışanları için enstitü eğitimlerine taleplerde bulunarak, personellerinden aldıkları verimi artırmayı hedefliyor. Mevcut mesleğini geliştirmek veya başka meslek edinmek isteyen herkes İstanbul İşletme Enstitüsü web sitesini ziyaret ederek diledikleri eğitim programlarına kayıt yaptırabilirler.

Uzmanlık Eğitimleri

Alanınızda uzman olmanız sizi kariyerinizin zirvesine taşıyacaktır. Bu sizi rakipsiz ve saygı duyulan birisi haline getirecektir. İş dünyasında kalıcı olmak için her daim zirvede kalmak isteyenler, İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından hazırlanan uzmanlar eğitimleri programlarından faydalanarak mesleklerinde zirveye yaklaşabilirler. Enstitü, online eğitimler alanında hizmet verdiği için tüm boş vakitlerinizde düzenlenen programlardan faydalanabileceksiniz. Eğitimlerin düşük ücretlerle veriliyor olmasının yanı sıra ücretsiz eğitim seçenekleri de bulunması ile geniş kitlelere hitap eden enstitü, kariyer hedeflerinize ulaşabilmeniz için gereken her yardımı sizlere sunuyor. Uzman ve yetkin kişiler kariyerlerinde zirveye çıkmış kimselerdir ve bu başarılarına ulaşırken hiçbir bahane üretmezler. Enstitü sizin için üretebileceğiniz tüm bahanelerin önüne geçerek hizmet vermektedir.