CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi
  Şimdiye dek 12.024 kişi katıldı.

  80₺110₺

  4,6
  45 Değerlendirme
  Yakın zamanda 2.447 kişi kayıt oldu.

   Eğitim İçeriği

  • 7 Video İçeriği
  • 4 Canlı Ders
  • 6 Ders Notu
  • 3 Deneme Sınavı
  • Grup Sohbeti
  • Forum Tartışmaları

  Yaklaşan Etkinlikler

  Türkçe
  Eğitim Dönemi: 2. Dönem
  Abonelik Süresi: 365 Gün

  CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Uzaktan Eğitim Programı

  İş arayan binlerce adaydan sizi farklı kılan nedir? İşveren neden sizi tercih etmelidir ya da sizi öne çıkaracak olan nedir? Profesyonel hazırlanmış bir CV bu konuda sizi rakiplerinizden öne geçirebilir. Etkin bir CV ve kendinize güvenerek gittiğiniz iş görüşmesi sizin için artı bir durumdur. CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi ile siz de bu konuda kendinizde bir fark yaratabilirsiniz.

  Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmalıdır ki, hazırladığınız özgeçmiş yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın.

  Mülakat sahip olduğunuz bilgi, deneyim ve yeteneklerinizi ve bu becerilerinizle işverene sağlayacağınız katkıları anlatabilmeniz için bir fırsattır ve bu fırsatın en etkili şekilde kullanılması gerekir.

  CV hazırlama ve iş görüşmesine hazırlık online eğitim programıyla cv hazırlama yeteneğinizi geliştirmek amaçlanmıştır. CV hazırlama yeteneğiniz geliştikçe özgün ve hedef odaklı düzenlemeler yapabileceksiniz. Eğitimin diğer amacı ise adayı iş görüşmesine hazırlamaktır. İş görüşmesi önceden hazırlanılması ve prova yapılması gereken bir süreçtir. Mülakata gitmeden önce vereceğiniz cevaplar hazır olmalıdır. Cv hazırlama ve iş görüşmesine hazırlık eğitiminde mülakatta karşınıza çıkabilecek zor sorulara nasıl cevap verebileceğinizi öğretmek amaçlanmıştır.

  CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitiminin Tanımı

  İş bulmak için atılacak ilk adım profesyonelce yazılmış bir özgeçmiştir. Özgeçmiş bilgilerin sıralandığı bir listeden çok sizin reklamınızı yapan bir araçtır. Herhangi bir iş başvurusunda bulunmadan önce mutlaka etkili hazırlanmış bir CV sunmanız şarttır. Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmalıdır ki yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın. Bu online eğitim programı adayı ön plana çıkarabilecek birçok teknik ve taktik sunmaktadır.

  Çok iyi derecede yabancı dili olan, yetenekleri ve üst düzey yetkinlikleri bulunan ve oldukça deneyimli kişilerin iş başvurularında özgeçmişlerinin profesyonel olmamasından dolayı başarısız olduklarını görüyoruz. İş arayan herkes özgeçmişin nasıl hazırlanması gerektiğini ve kullanması gereken kelimeleri iyi seçmesini bilmelidir.

  Günümüz iş hayatında iş görüşmeleri ve mülakatlar birçok insan için önemli ölçüde endişe ve stres kaynağıdır. Yaptığınız işte deneyimli olmanız mülakatta stres yapmayacağınız anlamına gelmiyor. Mülakat teknikleri hakkında profesyonel bilginiz ve deneyiminiz yoksa stres ve heyecan yapmanız kaçınılmazdır. Çünkü bu endişenin büyük bölümü, süreci iyi bilmemekten kaynaklanmaktadır.

  Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

  • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.
  • Aktif bir internet bağlantısı.

  CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi Detayları

  • Bu eğitime kayıt olduğunuzda 1 yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 365 gün sonunda aboneliğiniz silinir.
  • Forum aboneliği: Eğitimde forum aboneliğine 1 yıl boyunca abone olabilirsiniz.
  • Sertifika: Eğitimde sınav yapılmaktadır. Sınav, ödev ve eğitmen değerlendirmesiyle başarılı olan öğrenciler dijital sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilir.

  CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık online eğitim programı bir mesleğe ya da gruba yönelik değildir. İş görüşmesi – mülakata giren herkes bu eğitimin hedef kitlesidir. Yakın zamanda iş görüşmesine davet aldıysanız ya da profesyonel özgeçmiş hazırlamayı bilmiyorsanız bu eğitim tam size göre.

  • İş arayanlar,
  • Bir işletmede çalışan ancak yakın zamanda iş arama sürecine girecek olanlar,
  • Üniversite öğrencileri,
  • Yeni mezunlar,
  • Henüz hiç cv hazırlamamış ve nasıl yapılacağını bilmeyenler,
  • Özgeçmişini profesyonel hale getirmek isteyenler,
  • CV hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler,
  • Özgeçmişinde güçlü ve zayıf yönleri nasıl kullanacağını bilmeyenler,
  • Özgeçmiş hazırlama tekniklerini öğrenmek isteyenler,
  • İş görüşmesine gitmeden önce ne giymeliyim problemini yaşayanlar,
  • İş görüşmesi – mülakat öncesi yoğun stres yaşayanlar,
  • İş görüşmesi – mülakat teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler,
  • Profesyonel mülakat tekniklerini öğrenmek isteyenler katılabilir.

  Not: Eğitim Sonunda Özgeçmiş Taslakları Paylaşılacaktır. 

  Neler öğreneceksiniz?

  Cv Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık eğitimi kapsamında Cv’nizin nasıl hazırlanması gerektiği konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bir Cv’de olması ve olmaması gereken unsurları öğreneceksiniz. İş görüşmesine hazırlık aşamaları hakkında bilgi edinecek ve iş görüşmelerinde hangi konuya nasıl yaklaşmanız gerektiği konusunda bir bakış açısı geliştirmiş olacaksınız.

  Eğitimin Konu Başlıkları

  • Cv nedir ve nasıl olmalıdır?
  • Ön yazı nasıl yazılmalıdır?
  • Eğitim, sosyal deneyimler, iş deneyimleri ve referanslar nasıl yazılmalıdır?
  • Cv’nin ön elemeyi geçmesi için neler yapılmalıdır?
  • Kendinizi ve firmayı tanıyın
  • Görüşmede dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?
  Devamı

  İnsan Kaynakları Profesyoneli

  Celal Bayar Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde Lisans eğitimleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi üzerine Tezli Yüksek Lisans yapmıştır. Halen insan kaynakları üzerine doktora tezi yazmakta ve işletmelere insan kaynakları üzerine danışmanlık yapmaktadır.

  Devamı
  Başarı Sertifikası

  Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

  • Soğuk damgalı,
  • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
  Sertifika
  Uzman Yorumları
  İşe alım sürecinde cv hazırlamanın önemini en iyi bilenlerden biriyim. Bir adayın doğru hazırlanmış özgeçmişi varsa işe alım sürecinde eli çok güçlü olur. Bu sebeple bu eğitimi tüm adaylara öneriyorum.
  Selim Erdoğan Selim Erdoğan İşe Alım Yöneticisi
  Yorumlar(45)
  Ortalama Değerlendirme 4,6

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ercan Okur
  06 Kasım 2019
  5.0

  İEE öncelikle teşekkür ediyorum.CV hazırlama ve iş görüşmesine hazırlık eğitimi, üst anlayışlarınızı büyük ölçeklerde oynayarak şaşırtıcı bir şekilde kuantum gibi sıçramanızı, etkinliklerle fanlarınızı seçerek kitlesel gelişimlerinizi harekete geçirmenizi, patlatıcı bileşimlerinizi inanılmaz seslerle açarak özel karışımlarınızı titretmenizi, umutlarınızla önemli gerçek anlamlarınızı deneyleyerek konuşmanızı, daha iyi hissetmek için canlı başarılarınızı eğlenceli hale getirmenizi, efsanevi değerlerinizle kahramanlık verilerinizi belirlemenizi, stratejilerinizle ve inançlarınızla zahmetli sonuçlarınızı gururlandırmanızı, olağanüstü yüksek pozisyonların ötesine giderek çıkarımları lükslendirmenizi, niyetli davranışlarınızı yansıtarak nitelikleri taşımanızı, büyük oynamaya başlamış kişilerin temel özelliklerini deneyimlemenizi, başarı deneyimlerinin daha değerli olduğunu anlamanızı, memnun sıradanlıklarla seçtiğiniz farklı senaryoları çalıştırmanızı, yeni eğilimleri takip ederek olimpiyat yıldızlarına ulaşmanızı, uyanımlı sınırsız potansiyele ve inanılmaz yeteneklere sahip olmanızı, değerli büyüme ve keşiflerinizi gerçek ihtiyaçlarla belirlemenizi, süpriz hediyelerinizi kaldırarak içindeki resimleri etkinleştirmenizi, farklı aşamalarla sürümlerinizi etkileyerek bakışlarınızı paylaşmanızı, her şeyi dikkatlice çalıştırarak hangi mevzular olduğunu anlamanızı, çeşitli odaklarınızı kullanarak izlenimlerinizi esirtirmenizi, yenilikçi yaklaşımlarınızı düzenli bir şekilde işaretleyerek başarılarınızı garantilemenizi ve daha birçok süreçlerinizi yöneterek nihai sonuçlarınızı kolaylaştıracak, başarılı ulaşımlarınızı bağlantılarla açacak ve kazanımlı ölçümlerinizi kullanarak doğruların tadını çıkaracaksınız.Eğitmenimiz Sn. Bilal Şentürk, katılımcılara en ideal gelişimleri kazandırmak için stratejik düşünceler sağlayan, olağanüstü algılama şekillerini sanat yoluyla görselleştiren, olanaklı hedef belirlemeleri gösteren, keskin önemli kararlar aldıran, planları daha konforlu hale getirten, çılgın anlamları titreşimlerle önemlendiren, nitelikli performansları rahatlatan, açık hızlı çözümler sunan birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak dalgaların kıyıları nasıl yavaşça yıkadıklarını gözlerinde canlandırmalarını diliyorum.

  Nigar BABAOĞLU
  Gülşen Yegin
  06 Ekim 2019
  5.0

  CV hazırlama dersi için bu kadar az yorum gelmesine şaşırdım. Herkesin eğitim ve çalışma hayatının merkezine koyması gereken bir eğitim. Kendinizi nasıl görünür kılarsınız, CV 'nizi nasıl hazırlarsınız ve iletim şekline kadar profesyonel bilgiler var. Sayın Bilal Şentürk'ün deneyimlerinden yararlanın.

  Zülküf Sakinç
  11 Mayıs 2019
  5.0

  Verdiğiniz eğitim için teşekkürler ellerinize sağlık.