Close
Mobil Menu Bars
Türkçe
4,6
45 Değerlendirme

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Uzaktan Eğitim Programı

İş arayan binlerce adaydan sizi farklı kılan nedir? İşveren neden sizi tercih etmelidir ya da sizi öne çıkaracak olan nedir? Profesyonel hazırlanmış bir CV bu konuda sizi rakiplerinizden öne geçirebilir. Etkin bir CV ve kendinize güvenerek gittiğiniz iş görüşmesi sizin için artı bir durumdur. CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi ile siz de bu konuda kendinizde bir fark yaratabilirsiniz.

Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmalıdır ki, hazırladığınız özgeçmiş yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın.

Mülakat sahip olduğunuz bilgi, deneyim ve yeteneklerinizi ve bu becerilerinizle işverene sağlayacağınız katkıları anlatabilmeniz için bir fırsattır ve bu fırsatın en etkili şekilde kullanılması gerekir.

CV hazırlama ve iş görüşmesine hazırlık online eğitim programıyla cv hazırlama yeteneğinizi geliştirmek amaçlanmıştır. CV hazırlama yeteneğiniz geliştikçe özgün ve hedef odaklı düzenlemeler yapabileceksiniz. Eğitimin diğer amacı ise adayı iş görüşmesine hazırlamaktır. İş görüşmesi önceden hazırlanılması ve prova yapılması gereken bir süreçtir. Mülakata gitmeden önce vereceğiniz cevaplar hazır olmalıdır. Cv hazırlama ve iş görüşmesine hazırlık eğitiminde mülakatta karşınıza çıkabilecek zor sorulara nasıl cevap verebileceğinizi öğretmek amaçlanmıştır.

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitiminin Tanımı

İş bulmak için atılacak ilk adım profesyonelce yazılmış bir özgeçmiştir. Özgeçmiş bilgilerin sıralandığı bir listeden çok sizin reklamınızı yapan bir araçtır. Herhangi bir iş başvurusunda bulunmadan önce mutlaka etkili hazırlanmış bir CV sunmanız şarttır. Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmalıdır ki yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın. Bu online eğitim programı adayı ön plana çıkarabilecek birçok teknik ve taktik sunmaktadır.

Çok iyi derecede yabancı dili olan, yetenekleri ve üst düzey yetkinlikleri bulunan ve oldukça deneyimli kişilerin iş başvurularında özgeçmişlerinin profesyonel olmamasından dolayı başarısız olduklarını görüyoruz. İş arayan herkes özgeçmişin nasıl hazırlanması gerektiğini ve kullanması gereken kelimeleri iyi seçmesini bilmelidir.

Günümüz iş hayatında iş görüşmeleri ve mülakatlar birçok insan için önemli ölçüde endişe ve stres kaynağıdır. Yaptığınız işte deneyimli olmanız mülakatta stres yapmayacağınız anlamına gelmiyor. Mülakat teknikleri hakkında profesyonel bilginiz ve deneyiminiz yoksa stres ve heyecan yapmanız kaçınılmazdır. Çünkü bu endişenin büyük bölümü, süreci iyi bilmemekten kaynaklanmaktadır.

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

 • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon.

 • Aktif bir internet bağlantısı.

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık online eğitim programı bir mesleğe ya da gruba yönelik değildir. İş görüşmesi – mülakata giren herkes bu eğitimin hedef kitlesidir. Yakın zamanda iş görüşmesine davet aldıysanız ya da profesyonel özgeçmiş hazırlamayı bilmiyorsanız bu eğitim tam size göre.

 • İş arayanlar,

 • Bir işletmede çalışan ancak yakın zamanda iş arama sürecine girecek olanlar,

 • Üniversite öğrencileri,

 • Yeni mezunlar,

 • Henüz hiç cv hazırlamamış ve nasıl yapılacağını bilmeyenler,

 • Özgeçmişini profesyonel hale getirmek isteyenler,

 • CV hazırlama konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler,

 • Özgeçmişinde güçlü ve zayıf yönleri nasıl kullanacağını bilmeyenler,

 • Özgeçmiş hazırlama tekniklerini öğrenmek isteyenler,

 • İş görüşmesine gitmeden önce ne giymeliyim problemini yaşayanlar,

 • İş görüşmesi – mülakat öncesi yoğun stres yaşayanlar,

 • İş görüşmesi – mülakat teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler,

 • Profesyonel mülakat tekniklerini öğrenmek isteyenler katılabilir.

Not: Eğitim Sonunda Özgeçmiş Taslakları Paylaşılacaktır. 

Neler öğreneceksiniz?

Cv Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık eğitimi kapsamında Cv’nizin nasıl hazırlanması gerektiği konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bir Cv’de olması ve olmaması gereken unsurları öğreneceksiniz. İş görüşmesine hazırlık aşamaları hakkında bilgi edinecek ve iş görüşmelerinde hangi konuya nasıl yaklaşmanız gerektiği konusunda bir bakış açısı geliştirmiş olacaksınız.

Eğitimin Konu Başlıkları

 • Cv nedir ve nasıl olmalıdır?
 • Ön yazı nasıl yazılmalıdır?
 • Eğitim, sosyal deneyimler, iş deneyimleri ve referanslar nasıl yazılmalıdır?
 • Cv’nin ön elemeyi geçmesi için neler yapılmalıdır?
 • Kendinizi ve firmayı tanıyın
 • Görüşmede dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?
Devamı
Bu eğitimi beğendiysen
şimdi paylaş!
Yazar
Bilal Şentürk
İnsan Kaynakları, İş Hukuku Uzmanı
Özgeçmiş

Celal Bayar Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde Lisans eğitimleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi üzerine Tezli Yüksek Lisans yapmıştır. Halen insan kaynakları üzerine doktora tezi yazmakta ve işletmelere insan kaynakları üzerine danışmanlık yapmaktadır.

Devamı
Sertifika Hakkında

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Yapılan sınavda geçerli not alarak başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu ya da başarı sertifikası alabilirsiniz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli,
Sertifika
Uzman Yorumları
İşe alım sürecinde cv hazırlamanın önemini en iyi bilenlerden biriyim. Bir adayın doğru hazırlanmış özgeçmişi varsa işe alım sürecinde eli çok güçlü olur. Bu sebeple bu eğitimi tüm adaylara öneriyorum.
Selim Erdoğan Selim Erdoğan İşe Alım Yöneticisi
Yorumlar(45)
Ortalama Değerlendirme 4,6

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ercan Okur
06 Kasım 2019
5.0

İEE öncelikle teşekkür ediyorum.CV hazırlama ve iş görüşmesine hazırlık eğitimi, üst anlayışlarınızı büyük ölçeklerde oynayarak şaşırtıcı bir şekilde kuantum gibi sıçramanızı, etkinliklerle fanlarınızı seçerek kitlesel gelişimlerinizi harekete geçirmenizi, patlatıcı bileşimlerinizi inanılmaz seslerle açarak özel karışımlarınızı titretmenizi, umutlarınızla önemli gerçek anlamlarınızı deneyleyerek konuşmanızı, daha iyi hissetmek için canlı başarılarınızı eğlenceli hale getirmenizi, efsanevi değerlerinizle kahramanlık verilerinizi belirlemenizi, stratejilerinizle ve inançlarınızla zahmetli sonuçlarınızı gururlandırmanızı, olağanüstü yüksek pozisyonların ötesine giderek çıkarımları lükslendirmenizi, niyetli davranışlarınızı yansıtarak nitelikleri taşımanızı, büyük oynamaya başlamış kişilerin temel özelliklerini deneyimlemenizi, başarı deneyimlerinin daha değerli olduğunu anlamanızı, memnun sıradanlıklarla seçtiğiniz farklı senaryoları çalıştırmanızı, yeni eğilimleri takip ederek olimpiyat yıldızlarına ulaşmanızı, uyanımlı sınırsız potansiyele ve inanılmaz yeteneklere sahip olmanızı, değerli büyüme ve keşiflerinizi gerçek ihtiyaçlarla belirlemenizi, süpriz hediyelerinizi kaldırarak içindeki resimleri etkinleştirmenizi, farklı aşamalarla sürümlerinizi etkileyerek bakışlarınızı paylaşmanızı, her şeyi dikkatlice çalıştırarak hangi mevzular olduğunu anlamanızı, çeşitli odaklarınızı kullanarak izlenimlerinizi esirtirmenizi, yenilikçi yaklaşımlarınızı düzenli bir şekilde işaretleyerek başarılarınızı garantilemenizi ve daha birçok süreçlerinizi yöneterek nihai sonuçlarınızı kolaylaştıracak, başarılı ulaşımlarınızı bağlantılarla açacak ve kazanımlı ölçümlerinizi kullanarak doğruların tadını çıkaracaksınız.Eğitmenimiz Sn. Bilal Şentürk, katılımcılara en ideal gelişimleri kazandırmak için stratejik düşünceler sağlayan, olağanüstü algılama şekillerini sanat yoluyla görselleştiren, olanaklı hedef belirlemeleri gösteren, keskin önemli kararlar aldıran, planları daha konforlu hale getirten, çılgın anlamları titreşimlerle önemlendiren, nitelikli performansları rahatlatan, açık hızlı çözümler sunan birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak dalgaların kıyıları nasıl yavaşça yıkadıklarını gözlerinde canlandırmalarını diliyorum.

Nigar BABAOĞLU
Gülşen Yegin
06 Ekim 2019
5.0

CV hazırlama dersi için bu kadar az yorum gelmesine şaşırdım. Herkesin eğitim ve çalışma hayatının merkezine koyması gereken bir eğitim. Kendinizi nasıl görünür kılarsınız, CV 'nizi nasıl hazırlarsınız ve iletim şekline kadar profesyonel bilgiler var. Sayın Bilal Şentürk'ün deneyimlerinden yararlanın.

Zülküf Sakinç
11 Mayıs 2019
5.0

Verdiğiniz eğitim için teşekkürler ellerinize sağlık.

Nigar BABAOĞLU
Fatih Özler
29 Nisan 2019
4.0

06 Mayıs CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi önemlidir. İK'nın ilk incelediği belgedir. Hocamız güzel anlatıyor. Konuları güncel.

Nigar BABAOĞLU
Hüsamettin Demirci
28 Nisan 2019
5.0

cw hazırlama eğitimi gerekli ve güzel bir eğitim

Nigar BABAOĞLU
Nevin Oktay
27 Nisan 2019
5.0

Çok güzel, teşekkürler!

Emre Turan
26 Nisan 2019
5.0

Muhteşem!.. Her şey için teşekkürler,,,

Nigar BABAOĞLU
Berker Tomruk
22 Nisan 2019
5.0

Cv eğitimi dersleriniz gayet başaralı ve konuşma havasında geçiyor. Bu dersi bu kadar iyi anlattığınızdan dolayı şükranlarımı sunar, başarılarınızın devamını dilerim.

Nigar BABAOĞLU
Harun çetin
12 Nisan 2019
5.0

Gayet başarılı ve faydalı. Öğrenmek güzel şey

şeyma Bati
11 Nisan 2019
5.0

Emeklerinie sağlık, teşekkürler..

Nigar BABAOĞLU
Senem Fakir
29 Mart 2019
5.0

Emeğinize sağlık...

Evren Alşan
29 Mart 2019
5.0

Teşekkürler.

Özlem Yılmazer
20 Ocak 2019
5.0

Kendini doğru ifade edebilmenin bilgi kadar önemli olduğunu,CV hazırlamanında zamanla değişebildiğini,doğru CV ile rakiplerden bir adım öne nasıl çıkılabildiğinin farketmemi sağlayan keyifli bir ders oldu.Bilal Hocamiza ve enstitüye katkılarından dolayı çok teşekkür ederim

Nigar BABAOĞLU
Celil ökten
20 Ocak 2019
5.0

Bilal Şentürk Hocamızdan cv hakkında öğrendiklerimi gözden geçirdiğimde , kendi kendime dedimki cv hazırlamayı ''hiç bilmiyormuşsun'' aslında başka sertifika programına katılmıştım ama zorunlu ders olarak eklenmişti ve iyiki eklenmiş diyiyorum, mutlaka almanız gereken bir eğitim , katılmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Saygılarımla Celil Ökten

Bilge Kaçan
07 Ocak 2019
5.0

İlk ders başlığını gördüğümde gereksiz bir ders gibi düşünmüştüm ama dersi dinlediğimde aslında hiç bir şey bilmediğimi anlamış oldum.Çok faydalı fakat keşke biraz daha detaylıca olsa yada ücreti uygun olsa hocamıza danışabilsek :)

Meryem şahin
06 Ocak 2019
5.0

İlk ders başlığını gördüğümde gereksiz bir ders gibi düşünmüştüm ama dersi dinlediğimde aslında hiç bir şey bilmediğimi anlamış oldum.Yararlı bir ders oldu.Teşekkürler

Nigar BABAOĞLU
Mustafa ÇELENK
06 Ocak 2019
5.0

İş görüşmesine giderken ne yapmalı nasıl davranmalı ne söylenmeli, pek önemsemeyiz. Ama belkide bu sebeple işi alamayız, bu açıdan bu eğitim çok önemli..

Nigar BABAOĞLU
Mehmet Doğan
05 Ocak 2019
5.0

Çok yararlı bir uzaktan eğitim enstitüsü ve egitmenler oldukça başarılı emeği geçen tüm egirmen ve uzman kişilere teşekkür ediyorum

Eda DEMİR
24 Aralık 2018
5.0

İş hayatında önemli yeri olan CV hazırlamanın inceliklerini öğrenmiş oldum. Derslerin tümünde faydalı bilgiler veren ve alanında donanımlı oluşuyla bize katkıda bulunan Bilal hocamıza teşekkür ederim.

Seda Sütcü
23 Aralık 2018
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsünde katılmış olduğum bu eğitim sayesinde doğru bildiğim yanlışları öğrendim

Nigar BABAOĞLU
Hakan Coşkun
22 Aralık 2018
5.0

Kursun canlı olmamasına rağmen videolarını izlemek beni hiç sıkmadı. Bilal Şentürk hocamız gerçekten çok güzel yerlere değiniyor. Daha önce hazırladığınız öz geçmişiniz varsa bir de bu kursa katıldıktan sonra bir öz geçmiş oluşturun. Aradaki farkı kendiniz göreceksiniz.

Nigar BABAOĞLU
Öznur Ağlamaz
09 Aralık 2018
5.0

hersey super

Nigar BABAOĞLU
Tuğba Kozluca
09 Aralık 2018
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsünde katılmış olduğum bu eğitim sayesinde doğru bildiğim yanlışları öğrendim Banu hocanın anlatımı çok iyi teşekkür ederim,

Ayça Deniz
04 Aralık 2018
5.0

Banu Hoca'nın anlatımı inanılmaz güzel ve eğlenceli. Derslerde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Motive eden, moralinizi yükselten ve pozitif enerji saçan bir program çerçevesinde dersi anlatıyor. Aynı zamanda CV hazırlama ve mülakatlarla ilgili çok önemli bilgiler paylaşıyor, Kesinlikle faydalı bir ders, herkese öneririm.

Nigar BABAOĞLU
Sibel korkmaz
11 Kasım 2018
4.0

Eğitim benim için oldukça faydalı oldu. Fakat ingilizce Cv hazırlama ve iş ve eğitim hayatına zorunluluktan dolayı verilen uzun süreli arayı Cv de ve iş görüşmesi sırasında doğru şekilde ifade edebilmek için daha detaylı bir açıklama ve ifade örnekleri verilmesini isterdim. Emeğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim.

Serkan AÇIKEL
09 Kasım 2018
5.0

Önceden hazırlamış olduğum cv yi doğru yaptığımı sanarken bu eğitimle birlikte yanlışlarumi farketmis oldum.Herkese tavsiye ederim.Kolay gelsin.

Bela Hristova
08 Kasım 2018
5.0

CV hazırlama konusu ile ilgili bilmem gereken tüm detayları öğrendim. Kendime iyi bir CV hazırlayabilmeme destek sağlayan Bilal hocama sonsuz teşekkürler...

Sümeyye Nur Oral
08 Kasım 2018
5.0

Eğitmenimizin deneyimi, bilgi birikimi ve tavsiyeleri doğrultusunda kaliteli bilgi ve taktikler elde ettiğimi söyleyebilirim. Gerçekten verimliydi, teşekkür ediyorum.

Ülkü Atalay
08 Kasım 2018
4.0

Verimli eğitimdi teşekkür ediyorum.

Gonul Kamaoglu
08 Kasım 2018
5.0

CV ler baştan yazılıyor.Meğerse her şey yanlışmış :)

Zehra Nur Aksiner
24 Eylül 2018
3.0

Ders ne zaman başlayacak bilen var mı acaba

Fatma bahtiyar
15 Temmuz 2018
4.0

Eğitim saat kaçta başlıyacak ögrenebilir miyim ?

Nursinem Avcı
07 Temmuz 2018
1.0

Gereksiz bilgiler barındıran ve eğitim konusunda ilgisiz kaldığınız bir ders.

Nigar BABAOĞLU
Zeliha Acar
04 Haziran 2018
3.0

Adres bilgilerini alabilir miyim acaba? Şimdiden teşekkür ederim

Destek Ekibi

Eğitim internet üzerinden yapılıyor Zeliha hanım.

Nigar BABAOĞLU
LEYLA BEDEL
30 Mayıs 2018
1.0

tanıtım sayfasında eğitim ile ilgili verilen çekici bilgilerle maalesef eğitim sürecinde karşılaşamadım. 1 online ders oldu zaten. o da yeterli değildi.

Aslı Ayan
22 Mayıs 2018
3.0

eğitim başladı mı acaba arkadaşlar ben açamıyorum da başladıysa nereden göreceğim dersleri acaba?

Hamit Mermer
18 Mayıs 2018
5.0

İş arama sürecimde kolay gibi gözüken fakat ince detaylarla fark yaratabilceğim bir eğitim oldu . Eğitmenimiz de konuya çok hakim ve eğitim gayet kapsamlı 

Bahri Erdoğan
17 Mayıs 2018
5.0

Ben daha önce bu eğitime katılmıştım ama eğitmen değiştiğini görünce yeniden kayıt olmak istiyorum. Mümkün mü acaba?

Sezin Özçelikler
17 Mayıs 2018
4.0

Eğitmen değişikliği güzel olmuş :) Daha önce Sinem Işık gibi kişiler anlatıyordu. Eğitimi yenilemeniz yerinde olmuş.

Funda Gürbüz
16 Mayıs 2018
5.0

İş görüşmesinden önce çok stres olurdum. Gerildiğim içinde kendimi ifade edemezdim ve mülakatlar hep olumsuz sonuçlanırdı. Bu eğitim sayesinde kendimi ifade edebildiğim için şu an bir firmada çalışmaya başladım bile. Böyle bir hizmeti bize sağladığınız için Allah razı olsun.

Yusuf Meniye
15 Mayıs 2018
5.0

Mezun olduktan sonra nasıl cv hazırlayacağımı bilmiyordum. Almış olduğum uzaktan eğitim sayesinde ik uzmanlarının dikkatini çekmeyi başarabildim. Bu eğitim sayesinde güzel bir şirkette çalışmaktayım.

meltem Bozkurt
05 Mayıs 2018
5.0

Pazartesi başlayacak olan iki egitime kayıt oldum.acaba saat kacta baslayacak ve derslere hangi linkten ulaşabilirim?

Nigar BABAOĞLU
muhammed kaddah
25 Nisan 2018
5.0

? muhteşam

Nigar BABAOĞLU
EMRE Arslan
18 Nisan 2018
5.0

selam saat kaçta başladığını neden yazmıyor dersin ?

Sevcan Alagöz Şahin
15 Mart 2018
5.0

Kayıtların 2 eğitim ile sınıflandırılması üzücü bir durum çünkü eğitimler için fazla bir vaktim olmayacak 2 ay içerisinde bütün eğitimlere katilmak istiyorum

Tüm Yorumlar