AnasayfaOnline Eğitimlerİleri Excel Eğitimi
215 Online
747.235 Öğrenci

İleri Excel Eğitimi

İleri seviye excel kursu ile gelişmiş özellikleri öğrenin. Pivot tablolar, grafik oluşturma ve makrolar olmak üzere ileri düzeyde bilgilerle aranan kişi olun.
4.9
(302)

Excel kullanmayı bildiğini iddia eden kişilerin yalnızca %5’inin exceli etkin kullandığı bilinmekte. Yani bu programı tam anlamıyla etkin kullanabilmek sizi ofiste daima danışılan bir eleman, eksikliği hemen fark edilecek kişi konumuna getirecek. Bu sayede kriz dönemlerinde bile koltuğunuzun sağlam olduğunu bilmenin güvenini hissedeceksiniz. Çünkü siz artık patronunuzun kaybetmeyi göze bile alamayacağı bir eleman olacaksınız. Sadece excel kullanmayı bilmek size aylık olarak daha fazla maaşın dönmesini sağlayacaktır. Araştırmalar excel kullanmayı bilen kişilerin günlük ortalama 20 dolardan daha fazla kazandığını gösteriyor. Hatta bazı sektörlerde bu yıllık olarak 1000-7000 dolar arası değişebiliyor.

İşsizlik oranın %14 olduğu bir dönemde iş arayan binlerce kişi arasında kendinizi ön plana çıkarmanın yollarını arıyorsanız buna excel öğrenerek başlayabilirsiniz. Microsoft Ofis Programları Türkiye’deki firmaların %95’inin tercihidir. Çünkü MS programlarının birbiri ile mükemmel uyumu çalışan verimliliğini arttırır ve bu da excel gibi MS programlarını etkin kullanabilen kişileri işverenlerin gözünde kaçırılmaması gereken bir maden haline getirir.

Temel düzeydeki Excel bilgilerinizi tazelemek, bu alanda profesyonel bir seviyeye ulaşmak için İleri Excel Eğitimi gerekmektedir. İçerisinde işlerinizi kolaylaştıracak derin işlev ve eklentilere sahip bu programı daha ileri düzeyde öğrenmek, kariyeriniz açısından size değer katacaktır.

Günümüzde bir çok kişi özgeçmişinde Excel biliyorum olarak yazıyor olsa da işin aslı bu şekilde değildir. Excel biliyorum demek Excel'de birkaç hücreye bir şeyler yazabilmek ya da tablo yapabilmek değildir. Excel ucu bucağı olmayan çok kapsamlı ve derin bir işleve sahip programdır. İşletmelerde müşteri takibi, kayıt ve raporlama gibi süreçleri yürütmek için kullanılır. Bu sebeple Excel bilmek çok önemlidir. Bu programda tüm çalışanların bilmesi gereken konular ile ilgili eğitim verilecektir.

İleri Excel Eğitimi Amacı

Bu eğitimin amacı iş hayatında uygulamalı olarak günümüzde herkesin bilmesi gereken Excel ile daha hızlı çalışmanın pratik ve etkili bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktır.

Bu sertifika programına kimler katılmalıdır?

  • Aktif Excel’i kullanan ve tablolar, listeleri ile çalışanlar

  • Excel’in Fonksiyonlarını aktif kullanmak isteyenler

  • Raporlar oluşturan ve veriler üzerinde analizler yapanlar

  • Veri girişi yapan ve listeler üzerinde çalışan herkes katılabilir.

  • İşletmelerin operasyonel süreçlerinde çalışan herkes,

  • Yeni mezunlar.

Devamını göster
İleri Excel Eğitimi - Kursu
239750
Video4
Sınav1
Ödev1
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

İleri Excel kursuna katılanlar bunları da inceledi.

Excel'de uzmanlaşmak istiyorsanız bu kurslara da kayıt olun. İleri excel eğitimine katılan öğrencilerin büyük çoğunluğu bu kurslara katıldı.
Excel logosunun yer aldığı arka plan resmi ve öne çıkarılmış bir metin içeriyor. Metinde Excel eğitimi yazıyor.
4.9
(558)

Excel Eğitimi

10 Konu5 Saat
Excel Raporlama Eğitimi
5
(3)

Excel Raporlama Eğitimi

30 Konu5 Saat
Excel Makro Eğitimi
5
(8)

Makro Eğitimi

46 Konu12 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
750289