AnasayfaOnline Eğitimlerİleri Excel Eğitimi
215 Online
747.235 Öğrenci

İleri Excel Eğitimi

İleri seviye excel kursu ile gelişmiş özellikleri öğrenin. Pivot tablolar, grafik oluşturma ve makrolar olmak üzere ileri düzeyde bilgilerle aranan kişi olun.
4.9
(302)

Excel kullanmayı bildiğini iddia eden kişilerin yalnızca %5’inin exceli etkin kullandığı bilinmekte. Yani bu programı tam anlamıyla etkin kullanabilmek sizi ofiste daima danışılan bir eleman, eksikliği hemen fark edilecek kişi konumuna getirecek. Bu sayede kriz dönemlerinde bile koltuğunuzun sağlam olduğunu bilmenin güvenini hissedeceksiniz. Çünkü siz artık patronunuzun kaybetmeyi göze bile alamayacağı bir eleman olacaksınız. Sadece excel kullanmayı bilmek size aylık olarak daha fazla maaşın dönmesini sağlayacaktır. Araştırmalar excel kullanmayı bilen kişilerin günlük ortalama 20 dolardan daha fazla kazandığını gösteriyor. Hatta bazı sektörlerde bu yıllık olarak 1000-7000 dolar arası değişebiliyor.

İşsizlik oranın %14 olduğu bir dönemde iş arayan binlerce kişi arasında kendinizi ön plana çıkarmanın yollarını arıyorsanız buna excel öğrenerek başlayabilirsiniz. Microsoft Ofis Programları Türkiye’deki firmaların %95’inin tercihidir. Çünkü MS programlarının birbiri ile mükemmel uyumu çalışan verimliliğini arttırır ve bu da excel gibi MS programlarını etkin kullanabilen kişileri işverenlerin gözünde kaçırılmaması gereken bir maden haline getirir.

Temel düzeydeki Excel bilgilerinizi tazelemek, bu alanda profesyonel bir seviyeye ulaşmak için İleri Excel Eğitimi gerekmektedir. İçerisinde işlerinizi kolaylaştıracak derin işlev ve eklentilere sahip bu programı daha ileri düzeyde öğrenmek, kariyeriniz açısından size değer katacaktır.

Günümüzde bir çok kişi özgeçmişinde Excel biliyorum olarak yazıyor olsa da işin aslı bu şekilde değildir. Excel biliyorum demek Excel'de birkaç hücreye bir şeyler yazabilmek ya da tablo yapabilmek değildir. Excel ucu bucağı olmayan çok kapsamlı ve derin bir işleve sahip programdır. İşletmelerde müşteri takibi, kayıt ve raporlama gibi süreçleri yürütmek için kullanılır. Bu sebeple Excel bilmek çok önemlidir. Bu programda tüm çalışanların bilmesi gereken konular ile ilgili eğitim verilecektir.

İleri Excel Eğitimi Amacı

Bu eğitimin amacı iş hayatında uygulamalı olarak günümüzde herkesin bilmesi gereken Excel ile daha hızlı çalışmanın pratik ve etkili bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktır.

Bu sertifika programına kimler katılmalıdır?

  • Aktif Excel’i kullanan ve tablolar, listeleri ile çalışanlar

  • Excel’in Fonksiyonlarını aktif kullanmak isteyenler

  • Raporlar oluşturan ve veriler üzerinde analizler yapanlar

  • Veri girişi yapan ve listeler üzerinde çalışan herkes katılabilir.

  • İşletmelerin operasyonel süreçlerinde çalışan herkes,

  • Yeni mezunlar.

Devamını göster
Bu görselde ileri Excel eğitimi için dizüstü bilgisayar kullanan bir kişi yer almaktadır. Dizüstü bilgisayar açık ve kullanıcı klavyede yazıyor, bu da kursa aktif olarak katıldığını gösteriyor. Arka planda, öğrenme atmosferine katkıda bulunan siyah metinli bir tabela ve ahşap bir yüzey üzerinde bir tabak antep fıstığı görülebiliyor. Ayrıca, muhtemelen kurs sırasında içilen bir fincan kahvenin yakın çekimi ve rahatlatıcı ve konforlu bir ortam yaratan bir bitkinin yakın çekimi de bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayar ekranında, kullanıcının aktif olarak verileri analiz ettiğini gösteren bir grafik görülebiliyor. Tüm bunlar bir araya gelerek bu ileri düzey Excel eğitim kursu için ideal bir öğrenme ortamı oluşturuyor.
01245
Video4
Sınav1
Ödev1
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024

İleri Excel kursuna katılanlar bunları da inceledi.

Excel'de uzmanlaşmak istiyorsanız bu kurslara da kayıt olun. İleri excel eğitimine katılan öğrencilerin büyük çoğunluğu bu kurslara katıldı.
Bu görsel Excel hakkında bir çevrimiçi kursu tasvir etmektedir. Gözlük takan ve sakallı bir adam, konu hakkında bilgili ve deneyimli olduğunu gösteriyor. Gri arka plan üzerinde Excel Kursu - Excel Öğrenimi yazan metin de bunu doğruluyor. Yüzünün yakın çekimi, konuya olan güvenini gösteriyor. Ayrıca, gri arka plan üzerindeki beyaz metin, kursun kapsamlı ve bilgilendirici olduğunu gösteriyor. Adamın gözlükleri ve siyah gömleği profesyonel olduğunu, burnunun yakın çekimi ise son derece odaklanmış olduğunu gösteriyor. Bu görsel, öğrencinin deneyimli ve bilgili bir eğitmen tarafından verilen kapsamlı ve ilgi çekici bir çevrimiçi Excel kursu alacağını iletir.
4.9
(558)

Excel Eğitimi

10 Konu5 Saat
Bu görüntü bir grafiğin yakın çekimidir. Siyah beyaz ekranlı beyaz bir dizüstü bilgisayarda görüntülenmektedir. Sağ üst köşede siyah metinli dikdörtgen siyah beyaz bir işaret görülmektedir. Grafik, her birinde bir sayı ve yazı tipi bulunan birkaç paralel çizgiden oluşmaktadır. Sayılar ve yazı tipi beyaz zemin üzerine siyah elle yazılmıştır. Grafik beyaz bir arka plan üzerinde görüntüleniyor ve metin net bir şekilde görülebiliyor. Bu görüntü ekran görüntüsü, metin, sayı, yazı tipi, paralel çizgiler, el yazısı ve belge için harika bir örnektir.
5
(8)

Makro Eğitimi

46 Konu12 Saat
Bu görüntü, içinde bir insan olan siyah bir daireden oluşuyor. Kişi kollarını iki yana açmış, kameraya dönük bir şekilde durmaktadır. Kişi beyaz bir gömlek ve mavi bir kot pantolon giymektedir. Arka plan gri tonda. Kişinin açık kahverengi gözleri ve kısa siyah saçları var. Daire pürüzsüz, kavisli bir dokuya ve parlak bir yüzeye sahip. Kişi kendinden emin ve güçlü görünüyor. Çemberin ortasında dururken kararlı bir ifadesi var. Resmin atmosferi davetkâr ve sıcak.Ders Eğitmeni
1102607