AnasayfaOnline Eğitimlerİkna Oyunları Eğitimi
930 Online
94.222 Öğrenci

İkna Oyunları Eğitimi

İkna Oyunları Eğitimi sonrasında diğer bireyleri ikna etmek için yapılması gereken süreçleri uzmanından öğreneceksiniz. Kandırılan insanların ortak özellikleri gözlemleyeceksiniz.
5
(5)

Yönetmeni olduğun filmde başrolde oynadığının farkında mısın? Haydi; ikna oyunları ile hayatının geri kalan bölümü için yeni senaryo yazmaya başla! 

Başarısızlıklarda kendini mutlu edecek hikaye yazmaya son.Hayatının sorumluluğunu kendi ellerine almanın tam zamanı. Seni senden başka kimse senin kadar düşünemez. Başkalarından beklenti azalt ve kendi hikayene odaklan.

İkna oyunları ile eğer istersen ve farkında olursan nelerin değişeceğini göreceksin. Kendi zihnini yeniden tasarlamaya var mısın? Bakış açısı değiştiğinde dünyan değişecek. Bunu sadece sen yapabilirsin. İkna oyunları ile şimdi ve burada nelerin değişeceğini deneyimleye hazır mısın? 

Canlı yayında akıcı ve sıra dışı bir deneyim yaşamak için kendini ödüllendir. Zihnindeki prangaları kaldırarak özgürleş. Sorunu çıkartan bakış açısı ile sorunu çözemesin! Farklı bakışa, tekniğe, veriye ihtiyaç duyarsın. İkna oyunları yaşamının çok kritik döngü anlarına farklı bakmanı sağlayacak. Bir mülakatta insan kaynakları yöneticisini ikna ederken, bir satış anında müşteri kararlarını etkilerken, takipçi sayını arttırırken, kitleyi motive ederken, insanları heyecanlandırırken ikna oyunlarından aldığın teknikler seni harekete geçirecek. Bu eğitimde ortak belirlenecek konuya göre work shop ve case study yapılacaktır.

Eğitime katılan herkese "Türk İşi İkna" kitabı hediye edilecektir.

İkna Oyunları Eğitimine kimler katılmalıdır?

 • Kazanan olmak isteyenler

 • Yöneticiler

 • Pazarlama çalışanları & satış çalışanları

 • Eğitmenler

 • İşletmecilik işiyle uğraşanlar

 • İnsan kaynakları çalışanları & Halkla ilişkiler çalışanları

 • Finans ve bankacılık sektöründe çalışanlar

 • İkna yöntemi ve tekniklerini öğrenmek isteyen gönüllüler

 • Üniversite öğrencileri

 • Kariyer planlaması yapanlar

 • Takım ve proje liderleri

 • Kendinden beklentisi olan ve değişimi arayanlar

 • Her sektörden ve her yaştan öğrenme arzusuna sahip olanlar

 • Özel yaşamında ve iş yaşamında takipçilerini artırmak isteyenler

Bu eğitimi tamamladıktan sonra hayatınızda yaşadığınız değişimlere inanamayacaksınız. Çevrenizdeki insanları daha iyi tanıyacaksınız. Ayrıca insanların duygularına ulaşmanın yollarını ve duygular aracılığı ile karşınızdaki kişilere fark ettirmeden, nasıl ikna ettiğinizi göreceksiniz. Belki de yeni bir hayata açılan pencereyi keşfedeceksiniz. İnsanları daha yakından tanıyacak, kimin sizin için ne ifade ettiğine daha iyi karar vereceksiniz. İletişim kaliteniz artacak ve ilişkilerinizin daha güçlenmiş olduğunu göreceksiniz.

İkna Oyunları Eğitimi Neyi Hedefliyor?

Kurs ile istediğinizde ve farkında olduğunuzda nelerin değişebileceğini görme fırsatı elde edeceksiniz. Kendi zihnini yeniden tasarlama fırsatı sunarken aynı zamanda farklı bakış açısı ile dünyanızın değişmesine zemin hazırlayacaksınız. Tüm bunları sadece kendiniz yapabilirsiniz. İkna oyunları ile hemen ve nelerin değişebileceğini deneyimlemek için etkili bir eğitim ile karşılaşmış olacaksınız. Kendinize zihninizdeki prangaları kaldırma ve özgürleşme şansı vermelisiniz. Sorunu ortaya çıkaran bakış açısı ile sorunu çözemeyeceğinizi göreceksiniz.

Eğitim, tüm bunlar için farklı bakışa ve tekniğe ulaşmanızı sağlıyor. Kurs tamamlandıktan sonra eğitim süresince öğrendiğiniz bilgiler ışığında kurum tarafından bir sınav uygulanır. Sınavdan başarılı olan katılımcılar, sertifika kazanır. Kazandığınız bu sertifika, özellikle iş yaşamınızda ve kişisel gelişim yolunda önemli bir rol üstlenir. Bu eğitim ile insanların nasıl ikna olduğunu deneyimlemiş olacak ve sizi ikna edenlerin ortak özelliklerini görmüş olacaksınız.

Devamını göster
Bu görüntü, ikna oyunları eğitimine odaklanan bir çevrimiçi kursu tasvir ediyor. Bir adam bir merdivenin önünde durmakta ve kameraya gülümsemektedir. Gömleğindeki ve ceketindeki bir düğmenin yanı sıra gri arka plan üzerinde beyaz bir harf görünmektedir. Elini uzatmış ve bir parmağını kaldırmıştır. Kurs, katılımcılara başarılı bir ikna için gerekli becerileri öğretmeyi amaçlamaktadır. Çeşitli oyunlar ve aktiviteler aracılığıyla katılımcılar, farklı ikna taktiklerini ve farklı durumlarda kullanılacak en iyi stratejileri belirleme becerilerini geliştirebileceklerdir. Eğitim ayrıca iletişim, müzakere ve karar verme gibi konuları da kapsamaktadır. İknanın temel prensiplerini öğrenerek, eğitim katılımcılara farklı iş senaryolarında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlayacaktır.
0837
Video4
Sınav1
Ödev0
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/06/2024
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024

İkna Oyunları Eğitimine Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimlere kayıt olun.