AnasayfaOnline EğitimlerKonsantrasyon Eğitimi
7 Online
25.842 Öğrenci

Konsantrasyon Eğitimi

İş hayatında ve eğitim sürecinde sık karşılaşılan konsantrasyon problemini ortadan kaldırın. Uzmanından konsantrasyon tavsiyeleriyle işinize daha kolay odaklanın.
5
(82)

Konsantre olmak, insanın dikkatini toplaması, bütün algı mekanizmalarını yaptığı işe yönlendirilmesi, zihinsel kavrayışını en yüksek noktaya çıkarmasıdır. Birçok alanda başarı ve başarısızlık arasındaki fark, konsantrasyona bağlıdır İçinde yaşadığımız dönemde, insanların dikkat dağınıklığının en yüksek noktaya çıkmış olması her gün hepimizin maruz kaldığı bilgi bombardımanı nedeniyledir. Ama zihnimizi kontrol edip yaptığımız işe odaklanarak  beynimizin potansiyelini en yüksek seviyeye çıkarmak, bütün bu bilgi  bombardımanına rağmen hala mümkün. Birçok insanın yaptığı işte başarısız olmasının nedeni, kendisini yaptığı işe verememesidir.

Çok sıradan gibi görünen, herkesin kolayca sahip olabileceği düşünülen, “kendini yaptığı işe verme” becerisi, sanıldığından çok daha az rastlanan bir meziyettir. Odaklanmak, geliştirilmesi mümkün olan bir yetkinliktir. Bir kez kazanıldığında ise ödülleri hayatımızın tamamını etkiler.

Konsantrasyon (Odaklanma) Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Öğrenciler

  • Dikkatini Toplama Konusunda Sıkıntı Yaşayanlar

  • Dikkatini Sürdürmek Konusunda Sıkıntı Yaşayanlar

  • Konsantrasyon Geliştirmek Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İsteyenler

  • Konsantrasyon Yeteneğini Arttırmak İçin Çalışma Yapmak İsteyenler

Devamını göster
İş hayatında ve eğitim sürecinde sık karşılaşılan konsantrasyon problemini ortadan kaldırın. Konsantrasyon eğitimi odak seviyenizi arttırmaya yardımcı olur.
170280
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları14
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Öğrenci Koçluğu Eğitimi
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
470239
Hafıza Teknikleri Eğitimi
4.9
(59)

Hafıza Teknikleri Eğitimi

13 Konu5 Saat
Motivasyon Eğitimi
5
(4)

Motivasyon 3.0 Eğitimi

8 Konu4 Saat
Sultan CüneyitSultan Cüneyit
286134