Salim Akkök

Instructor

Salim Akkök, born in Ordu in 1987, graduated from Afyon Kocatepe University, Department of Sociology in 2010. In addition to his academic education, he also has colorful qualifications such as memory techniques trainer, student coaching, philosophy trainer, mind maps practitioner and trainer, which he acquired thanks to his personal curiosity.

He thinks that with the NLP training he received from the pioneers in Turkey, he strengthened both his personal development and his professional side. In order to experience the pleasure of growing and learning by teaching, he continues to give trainings and speeches in related fields in order to live in every field.

Evaluations(4)
Average Rating 5,0
Pınar Murat
09 June 2021
5.0

Derslerinde çok eğlendiğim çok başarılı bulduğum bir hocadır kendisi. Öğrenmeye ve öğretmeye olan açlığı müthiş bir motivasyon örneği. Kendisinden örnek almamız gereken bir sürü şey var aslında. Teşekkürler Salim hocam iyi ki varsınız İyi ki tanışmışız sizin gibi değerli bir eğitmenle.

Tuba Ç.
15 April 2021
5.0

Verimli geçen bir eğitimdi. Hocamızın dersi işleyişini çok beğendim. Teşekkürler.

Bengisu Çevik
10 April 2021
5.0

Gerçekten çok güzel bir eğitimdi. Hocamıza teşekkür ediyorum. Zihin Haritaları Eğitimi bana göre kesinlikle küçük büyük herkesin alması gereken bir eğitim. İş ve akademik hayatınızda başarı, hedef ve planlarınızda uygulanabilirlik sağlıyor.

Melike Taşan
10 April 2021
5.0

Derslerde çok eğlendim ve enerjik katkılar için teşekkürler Enstitü'ye. Salim hoca ile başka derslerde de görüşmeyi dilerim. :)