Göksel Yılmaz

Instructor

Marmara University Faculty of Health Sciences/Health Management Department/Health Management Pr. After graduating, she completed her master's degree with thesis in Marmara University Institute of Social Sciences / Management and Work Psychology.

She took part in a Research, Research Project among Public and Private Hospital Employees in Istanbul on Measuring the Responses to the Psychological Contract Violation in the Context of the Perception of Organizational Justice. He has participated in training, seminars and conferences on Customer Relationship Management in many universities and institutes as a speech. She has books and book chapters in her field. She is currently working as a lecturer at a university.

Evaluations(32)
Average Rating 4,8
Duygu Şennaz Sevim
14 December 2021
5.0

Hocamız çok güzel anlatıyor ve kendisini dinlemeyi çok sevdim. Özveri ile anlatıyor çok teşekkür ediyorum kendisine.

Can Yıldırım
12 May 2021
5.0

Çok başarılı.

AYŞE ŞİŞMAN
AYŞE ŞİŞMAN
04 May 2021
5.0

Göksel Hocam bizlere kattıklarınız için çok teşekkürler. 2 dersinizden sertifikamı aldım. 3. dersinize kaydımı yaptım. Takipteyim. Siz nereye ben oraya. :)

Sevda Ediş
Sevda Ediş
17 April 2021
5.0

Göksel hocam siz tek kelimeyle mükemmel bir insansınız. Ders anlatışınız, güler yüzünüz çok çok teşekkür ederim. Sertifikamın siparişini verdim.😊

Melike Taşan
10 April 2021
5.0

Katkıları için Göksel hocaya teşekkür ederim. Keyifli, aktif ders anlatımıyla oldukça güzel bir eğitim aldım.