Dr. Özgür Yılmazkol

Instructor

He graduated from Ege University, Faculty of Communication, Department of Radio-TV and Cinema. He completed her doctorate education at the same university. He has media/cinema books he edited and documentaries, short films and series scripts he wrote.

Evaluations(13)
Average Rating 5,0
AYŞE ŞİŞMAN
AYŞE ŞİŞMAN
11 May 2021
5.0

Özgür Hocam hayallerimize giden yolda bizlere ışık tutuyorsunuz. Çok teşekkürler. İlgiliniz, derslerdeki akıcı ve öğretici tavrınız bizleri başarıya koşar adımlarla götürüyor. Senaryo Yazarlığı sertifikamı aldım. Senaryo Yazarlığı Atölyesi'ne kayıt yaptım. Sırasıyla inşallah tüm derslerinize abone olacağım.

Banu Karagöz
24 January 2021
5.0

Evet arkadaşlar 5 günlük bir eğitim olmasına rağmen oldukça çok şey öğrendiğim bir deneyim oldu hocamız çok sakin tek tek anlatıp anlaşılmayan bir yer olduğunda geri dönüp sizin için uğraşan bir eğitmen dersleri oldukça xevkli ben hiç sıkılmadan çok severek bitirdim düşünmeden başlayın derim :)

Nazmiye Karaca
Nazmiye Karaca
17 January 2021
5.0

Özgür hocamız, harika bir eğitimci dersler bitmesin istiyorsunuz. Konusuna hakim, daima içerikleri güncelleyerek dersi zenginleştirir, öğrencilerini büyük bir zarafetle yüreklendirir.

Samet Şahin
15 January 2021
5.0

Hocamız gayet çok iyi anlatıyor ve dersleri çok iyi geçiyor eğlenceli zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsun iyi bir eğitimci arıyosanız Özgür hoca kesinlikle

Nevzat Özkan
04 January 2021
5.0

Türkçesi güzel ve diksiyonu temiz bir hoca. Konusuna hakim ve donanımı yüksek. İşini sevdiği ve zevkle yaptığı verdiği derslerde hemen fark ediliyor.