Beytullah Anı

Computer Teacher

He was born in 1993 in Istanbul. He graduated from the Information Technologies Department of Atatürk Anatolian Technical High School in 2011. Later, he graduated from the Computer and Instructional Technologies department of a private university, which he entered with a degree in 2011, in 2016. He had to leave his graduate education, which he started in the field of Educational Technologies, for various reasons. He worked as a computer teacher at different levels in private schools. In this process, he gave robotic coding, web design and programming training to students. He still works as a computer teacher in a private school and is constantly improving himself in his field. In addition, he is interested in the fields of entrepreneurship, technology, literary arts and robotics and is actively working.

Evaluations(46)
Average Rating 5,0
Anıl Akın
06 October 2021
5.0

Beytullah hocam, başarılarınızın devamını dilerim

Ceren Kılıç
24 September 2021
5.0

Ben HTML ve CSS ile ilgili hiç bilgim olmadan derslere katıldım. Canlı dersler katılamadım, Dersleri ertesi gün izlemek zorunda kaldım. Ancak o kadar yoğun bir içerik vardı ki her dersi tam anlamak için durdura durdura izle, not al , uygula şeklinde 3'er saat ayırdım. Kesinlikle anlatılanları çok iyi özümseyip anladım. Anlayıp, öğrendikçe, çok eğlendim. Emeğiniz için teşekkür ederim hocam.

Yunus Yasin Özkan
Yunus Yasin Özkan
17 May 2021
5.0

Anlatım çok başarılı ve anlaşılır. Çok iyi bir eğitmen. Başka eğitimler de almak isteriz. Eğer verirse seve seve katılırız.

Okan Mercan
Okan Mercan
19 February 2021
5.0

Diksiyon müthiş ders olsun diye anlatmıyor gayet açıklayıcı anlatıyor arada soru alıp cevaplamaktan asla çekinmiyor emekleriniz için teşekkürler

Mikail Çelik
12 December 2020
5.0

Gayet anlaşılır ve güzel bir ders serisi idi.Teşekkürler.