Bahadır Atmaca

Instructor

After graduating from Yıldız Technical University Electrical Engineering in 2004, he worked in the production stages of different sectors. He worked as an engineer and manager on Production Technologies for 8 years at Toyota. After completing 1 year of his work at Toyota on production systems in Japan, he completed his 15 years of total experience as a manager in the Maintenance, Engineering, Production and Project departments.

It continues its activities in the field of consultancy and training on Lean Applications in order to share its automotive-based experience of over 15 years with other production and service sectors.

At the same time, he continues as EFQM supervisor and ISO 9001-2015 Lead auditor.

Evaluations(173)
Average Rating 5,0
Ebru Yılmaz
25 December 2021
5.0

Yalın üretim konusunda o kadar ders aldım böyle anlamamıştım

ali şimşek
ali şimşek
25 September 2021
5.0

Akıcı, anlaşılır. Örnekler çok iyi. Başarılar

Feyza Palaz
21 September 2021
5.0

ÜRETİM YÖNETİMİ DERSİ aldım kendisinden çok akıcıydı. İçerik doyurucuydu, kendisi de çok güzel bir anlatımla dersi işledi.. Teşekkür ederiz..

Umut Kardeş
05 September 2021
5.0

Bahadır hocadan Japonca dersi aldım. Gayet güler yüzlü, samimi ve yardım sever bir insan. Öğretmek için elinden geleni yapıyor. Daha iyi öğrenebilmek için derslere katılmaya teşvik ediyor. Dersleri eğlenceli ve güzel geçiyor. Kendisine teşekkür ederim.

Ceren Gökşen
05 June 2021
5.0

Korece'ye ilgim vardı ve karşıma Japonca Eğitimi çıktı. Korece Eğitimi alırken Japonca da alayım iyi olur diye düşündüm. Gerçekten de iyi ki almışım. 5 günde ne öğrenilir ki demeyin. Bahadır Hoca gibi biri öğretirse 5 günde Japonca'yı sökersiniz. Aşırı keyifliydi. Teşekkürleer. :)