AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce - Özel Ders
0 Online
60 Öğrenci

İngilizce - Özel Ders

A1 seviyesinden başlayarak İngilizce ile ilgili tüm eksikliklerinizi bu eğitimle tamamlayabilirsiniz.
5
(100)

İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir? Bir dil öğrenmek, özellikle İngilizceyi bilmek demek, dünyayla iletişim kurmak ve farklı kültür ve değerlerle tanışmak ve vizyonunu, hayata karşı görüş açını genişletmek demektir. Eğitim ve iş hayatında yeni insanlarla iletişim kurabilir ve fikirleri farklı bir perspektiften görmenize ve anlamanıza veya başka bir kültürü derinlemesine anlamanıza yardımcı olur.

Özel derste İngilizce öğrenmek, birisinin ayrıntılara girme fırsatına sahip olmasını sağlar ve ayrıca sizin ve öğretmeninizin birçok metin, dinleme etkinliği ve tabii ki konuşma bölümü deneyimlemek için daha fazla zamanınız olmasını sağlar. İstediğiniz kadar yanlış yapabilirsiniz çünkü o kadar çok öğrenebileceksiniz. Dil bilgisi öğrenmektense dilin gündelik hayattaki kullanımını daha çok benimsiyorum bu nedenle birlikte güncel konularla ilgili; Kitap, film, edebiyat, ya da çeşitli konu ve makaleler hakkında konuşabiliriz. Bunun yanı sıra YDS, Hazırlık sınavı ve daha birçok sınava birlikte hazırlanabiliriz.  Hata yapmaktan çekinmeyin, yabancı dili ancak konuşarak ve hayatımıza entegre ederek öğrenebiliriz. Bu yolculukta beraber öğrenebiliriz!

Not: İyi bir eğitim size havuzda yüzmeyi öğretiyorsa, gerçek yaşam dili okyanusta yüzmeye benzer ve bunu yapabilme kapasitesine sahip olmak, dili gerçek yaşamınıza entegre etmektir.:)

İngilizce Özel Ders Detayları

  • Eğitim online olarak yapılacaktır.

  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.

  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.

  • Eğitim kişiye özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.

  • Satın alma işlemi sonrasında size özel bir link verilir ve tüm derslere tek linkle giriş yapabilirsiniz.

Devamını göster
Bu görüntü, masa başında oturan ve beyaz tahtaya doğru bakan bir kadını yakalıyor. Kulaklık takıyor, bu da odaklandığını ve işinden keyif aldığını gösteriyor. Ayrıca içinde bitki olan bir saksı, bir dizüstü bilgisayar, tripod üzerinde bir telefon, içinde kalemler olan bir file bardak, bir kitap ve masanın üzerinde kitap tutan bir el görülüyor. Bu sahne muhtemelen İngilizce dil derslerine odaklanan çevrimiçi bir kursun parçası. Resimdeki kadın, öğrencisine yararlı ipuçları ve tavsiyeler veren özel bir öğretmen gibi görünüyor. Beyaz tahta, öğrencisine farklı dilbilgisi kuralları ya da dille ilgili konular öğretiyor olabileceğini düşündürüyor. Havada bir coşku ve bilgi hissi var, öğrenci öğreniyor ve öğretmen faaliyete katılıyor. Öğrenci not alırken öğretmen kendinden emin bir şekilde beyaz tahtayı işaret ettiği için görüntü profesyonel bir rehberlik hissi uyandırıyor. Genel olarak, bu görüntü olumlu bir öğrenme ve eğitim atmosferi yansıtmaktadır.
20003200
Video
Sınav
Ödev
Ders Notları
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaHayır
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu online kurs, IELTS sınavına hazırlanmak isteyenler için idealdir. Öğrencilerin IELTS sınavında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı dersler ve materyaller içerir. Kurs, dört dil ve iletişim becerisinin tümünü kapsayan modüllere ayrılmıştır: okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Sınav konuları, stratejileri ve ipuçları hakkında ayrıntılı açıklamalar sağlar. Öğrenciler ayrıca çeşitli uygulama etkinlikleri ve alıştırmalarla becerilerini pratik edebilirler. Bu tam kurs, öğrencilerin istedikleri IELTS puanına eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
5
(4)

IELTS Kursu

5 Konu20 Saat
Kısa, siyah saçlı ve sıcak bir gülümsemeye sahip güzel bir kadın kameranın önünde duruyor. Üzerinde pembe çiçek desenli beyaz, bol bir gömlek ve bir çift açık renk kot pantolon var. Dudakları yanaklarına kadar uzanan geniş bir gülümsemeye dönüşürken gözleri sevinçle kapalıdır. Kolları dirseklerinden hafifçe bükülmüş ve elleri gevşek bir şekilde kot pantolonunun ceplerine sokulmuş. Güneş yakındaki bir pencereden parlıyor ve yüzünü yumuşak, doğal bir ışıkla aydınlatıyor. Neşenin resmidir, sıcaklık ve memnuniyet yayar.Magdalini Timou
21170