AnasayfaOnline Eğitimlerİngilizce - Özel Ders
0 Online
60 Öğrenci

İngilizce - Özel Ders

A1 seviyesinden başlayarak İngilizce ile ilgili tüm eksikliklerinizi bu eğitimle tamamlayabilirsiniz.
5
(100)

İngilizce Öğrenmek Neden Önemlidir? Bir dil öğrenmek, özellikle İngilizceyi bilmek demek, dünyayla iletişim kurmak ve farklı kültür ve değerlerle tanışmak ve vizyonunu, hayata karşı görüş açını genişletmek demektir. Eğitim ve iş hayatında yeni insanlarla iletişim kurabilir ve fikirleri farklı bir perspektiften görmenize ve anlamanıza veya başka bir kültürü derinlemesine anlamanıza yardımcı olur.

Özel derste İngilizce öğrenmek, birisinin ayrıntılara girme fırsatına sahip olmasını sağlar ve ayrıca sizin ve öğretmeninizin birçok metin, dinleme etkinliği ve tabii ki konuşma bölümü deneyimlemek için daha fazla zamanınız olmasını sağlar. İstediğiniz kadar yanlış yapabilirsiniz çünkü o kadar çok öğrenebileceksiniz. Dil bilgisi öğrenmektense dilin gündelik hayattaki kullanımını daha çok benimsiyorum bu nedenle birlikte güncel konularla ilgili; Kitap, film, edebiyat, ya da çeşitli konu ve makaleler hakkında konuşabiliriz. Bunun yanı sıra YDS, Hazırlık sınavı ve daha birçok sınava birlikte hazırlanabiliriz.  Hata yapmaktan çekinmeyin, yabancı dili ancak konuşarak ve hayatımıza entegre ederek öğrenebiliriz. Bu yolculukta beraber öğrenebiliriz!

Not: İyi bir eğitim size havuzda yüzmeyi öğretiyorsa, gerçek yaşam dili okyanusta yüzmeye benzer ve bunu yapabilme kapasitesine sahip olmak, dili gerçek yaşamınıza entegre etmektir.:)

İngilizce Özel Ders Detayları

  • Eğitim online olarak yapılacaktır.

  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.

  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.

  • Eğitim kişiye özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.

  • Satın alma işlemi sonrasında size özel bir link verilir ve tüm derslere tek linkle giriş yapabilirsiniz.

Devamını göster
İngilizce - Özel Ders
600850
Video
Sınav
Ödev
Ders Notları
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaHayır
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
IELTS kursu
5
(4)

IELTS Kursu

5 Konu20 Saat
Magdalini TimouMagdalini Timou
1100209