İnsan Kaynakları Nedir? Görevleri Nelerdir?

01 Şubat 2018 (Update: 13 Aralık 2019) - 93.360 read times.
İnsan Kaynakları Nedir? Görevleri Nelerdir?
If you liked this post
share it now!
Blogger
Resume

İstanbul İşletme Enstitüsü blog bölümünde içerik üretmektedir. İş hayatı, başarı, kariyer planlama, doğru özgeçmiş düzenlemeleri gibi birçok alanda yazılar yazıyor.

More
Comments(6)
Average Rating 5,0
Melahat Yazıcı
13 Ağustos 2018
5.0

Bir insan kaynakları uzmanı olarak bu makalenin güzel ve faydalı olduğunu söyleyebilirim. Ancak altını çizmekte fayda gördüğüm birkaç husus var. İnsan kaynakları nedir demek bir ürünü tanımlar gibi oluyor. İnsan kaynakları insana dair herşeyi ilgilendirir ve böylece büyük bir kitleye hitap eder. Bu sebeple insan kaynakları nedir başlığı yerine insan için "..." nedir sorusu daha makul olur kanaatindeyim.

Süleyman Kırklar
08 Ağustos 2018
5.0

Yazarın kalemine sağlık. İnsan kaynakları görevleriyle ilgili paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim.

Melda Sıhhatli
06 Ağustos 2018
5.0

Bu insan kaynakları nedir makalesini çok uzun zaman önce okumuştum. Güzel veriler eklemişsiniz ve güncellemişsiniz. Teşekkürler.

Büşra Çataltepe
05 Ağustos 2018
5.0

İnsan kaynakları nedir bence komik bir soru. ama yazıyı yazan sanırım arama sonuçlarına göre yazmış. ik nedir diye sormadan önce bence ik ne değildir sorusunu sormalıyız. Bir kere ik herşeydir arkadaşlar.

Melek Aydınlı
04 Ağustos 2018
5.0

İnsan kaynakları nedir diye sorsam birçok kişi "akşama kadar yatıyorlar yaaa" diyor. Ama bu yazıda insan kaynakları nedir sorusuna iddialı bir cevap vermiş. Teşekkürler.

Baha Altınok
04 Ağustos 2018
5.0

İnsan kaynakları nedir sorusuna güzel ve etkili bir anlatım olmuş. Özellikle insan kaynakları alanında çalışmak isteyenler öncelikle bu yazıyı okumalıdır.

All Comments