Close
Mobil Menu Bars

Ücretsiz Sertifika Programları

08 Kasım 2018, 27129 defa okundu.
Ücretsiz Sertifika Programları
Ücretsiz Sertifika Programları

Kendini işletme alanında geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık ücretsiz sertifika programları düzenlemekteyiz. Çalışma hayatında bir adım önde olmak için eğitim sürekli hayatımızda olmalı. Üniversite hayatı bitti artık çalışıyorum diye düşünerek sektörümüzde ki gelişmeleri takip etmezsek bir süre sonra var olan pozisyonumuzu koruyamaz belki işimizi bile kaybedebiliriz. Başarımıza güvenerek kendimize bir şeyler katmazsak aksi mümkün olamaz.

İçinde bulunduğumuz çalışma hayatı sadece en iyilerin başarılı olabildiği bir sistem şeklinde çalışmakta. Bu sistem içinde ayakta kalmak içinde çok çalışmak gerekiyor. Kendimiz geliştirmek için yeni çıkan programları öğrenmeli, diksiyonumuzu geliştirmeli, yeni diller öğrenmeli, topluluğa karşı konuşacaksak etkili sunum teknikleri gibi konularda bilgi sahibi olmalıyız. Tüm bunları mesai saatleri içinde yapmak mümkün değildir. Bunun için mesai saatleri dışında bu konulara yoğunlaşmalı, kişisel gelişim veya sektörümüzde ki diğer yenilikleri takip etmek için zaman ayırmalıyız.

Bu durumda nereden başlayacağımıza karar veremiyorsak ücretsiz sertifika programları ile başlamak en yerinde karar olacaktır. Çünkü günümüz koşullarında bir kursa giderek eğitim almak hem çok fazla zaman gerektiren hem de maliyeti çok yüksek bir faaliyet haline gelmiştir.

Kısıtlı zamanımızdan ayıracağımız sürede maksimum verim elde etmek için de bize zaman kaybı yaratacak tüm etkenleri ortadan kaldırarak internet ve bilgisayarın olduğu her yerden eğitim alma olanağı sağlayan ücretsiz sertifika programlarını seçerek kısa zamanda başarı elde etmek mümkün olacaktır. Bu şekilde hem uzaktan eğitim sistemini denemiş oluruz hem de işleyişe ayak uydurmanın ne kadar basit olduğunu. Diğer eğitimler içinde zemin oluşturmuş oluruz.

Ayrıca uzaktan eğitim programlarının önemli bir etkisinden söz etmeden de geçmek olmaz. Eğitim programları uzun yıllardan beri işe alımda önemli bir kriter haline gelmiştir. Şöyle ki bir iş görüşmesine gittiğinizde hangi eğitimlere katıldınız sorusu sorulabiliyor. Bunun en büyük nedeni ise günümüzde kişisel gelişimin önemli hale gelmesi. Artık işverenler çalışanlarının kendilerini geliştirmesini istiyor. Bu personel için bir maliyet ancak ücretsiz sertifika programları ile bu maliyet ortadan kalkabilir. Ücretsiz sertifika programları başvurusu yaparak özgeçmişinize alanınızla ilgili belgeler ekleyerek başarılı olma yolunda önemli bir adım atmış olursunuz. Eğer uzun zamandır iş arıyorsanız size iş bulmada mutlaka katkı sağlayacaktır.

Ücretsiz Eğitim Programlarına katılmak için tıklayınız.

Ücretsiz Sertifika Programları

Ücretsiz Sertifika Programları

Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık bilgiye çok kolay ulaşabildiğimiz bir çağda yaşıyoruz. İnternet sayesinde her türlü bilgiye kolay bir şekilde ulaşılmaktadır. Bununla beraber eğitime verilen önem de artmıştır. Ancak ekonomik şartların zorlaşması nedeni ile herkes istediği eğitimi alamayabiliyor ve hayalini kurduğu mesleğe sahip olamıyor

Yaşanan sıkıntıların önüne geçmek için kar amacı gütmeyen ücretsiz online eğitim siteleri hemen her alanda online eğitim vermektedir. Bilgilerinizi pekiştirmek ve sizleri istediğiniz alanda geliştirmek amacı taşıyan bu siteler hizmetlerini ücretsiz olarak vermektedir.

Ücretsiz Eğitimlerde Ne Gibi Hizmetler Var?

Eğitim siteleri ücretsiz olarak verdiği eğitimler ile sizleri donanımlı bir hale getirmektedir. Online verilen eğitimler uzaktan eğitim olarak da adlandırılır. Bu alanda İngilizce eğitim siteleri ücretsiz eğitim programları da düzenlenmektedir. Günümüz şartlarında daha ileriye gitmek ve aynı alandaki rakiplerinizi geçerek onlardan daha iyi olmak istiyorsanız sunulan fırsatların avantajlarından yararlanmanız gerekmektedir.

Birçok farklı sektörde İngilizce eğitim siteleri ücretsiz eğitimler düzenlemektedir. Hayalini kurduğunuz alanda kendinizi daha ileriye taşımak ve mesleğinizi tam anlamı ile icra etmek için bu fırsatlar tam size göre. İstanbul İşletme Enstitüsü ücretsiz online eğitim siteleri arasında çok önemli bir konumda yer almaktadır. 2012 yılında sektöre giriş yapan bu eğitim kurumu başarılı eğitim programları düzenliyor.

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumu arasında yer alan İstanbul İşletme Enstitüsü eğitim siteleri ücretsiz eğitim programlarını internet üzerinden sunmaktadır. İstediğiniz zaman internet üzerinden kaydolabileceğiniz eğitim sonrasında resmi ve özel kurumlarda geçerli olan bir sertifikaya sahip oluyorsunuz. Eğitim siteleri ücretsiz olarak sunduğu eğitimler ile sizleri eğitim masrafından kurtarıyor. Bu fırsatları değerlendirerek hedeflerinize birkaç adım daha yaklaşabilirsiniz.

Ücretsiz Sertifika Programlarına Nasıl Kayıt Yapılabilir?

Ücretsiz Sertifika Programları İstanbul

Ücretsiz online eğitim siteleri düzenli olarak eğitim programları sunmaktadır. Bu siteler arasından sizlere en uygun olanı tercih ederek işe başlayabilirsiniz. Günümüzde sayısı oldukça artan İngilizce eğitim siteleri ücretsiz programlarını da inceleyebilirsiniz. Daha sonra hangi bölümlere ilgi duyuyorsanız o alanda kendinizi ilerlemek istiyorsanız o eğitim programına katılacaksınız.

Birçok alanda İngilizce eğitim siteleri ücretsiz eğitimler vermektedir. Kaydolmak istediğiniz eğitim menüsüne giderek internet üzerinden gerekli başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bu esnada ücretsiz online eğitim siteleri programlarının saatlerine ve günlerine de bakarak kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Tüm bilgiler site içeriğinde yer almaktadır. Kaydolduğunuz eğitim siteleri ücretsiz eğitim programları internet üzerinden canlı olarak verilir. Gerekli materyaller ve testler de yine internet üzerinden sunulur.

İngilizce eğitim siteleri ücretsiz programlarında dersleri kaçırdığınız için üzülmenize hiç gerek yok. Eğitim siteleri tarafından verilen eğitimler sisteme kaydedilir. İstediğiniz zaman sisteme giriş yaparak ücretsiz online eğitim siteleri kapsamında verilen eğitimlerin videolarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca verilen testler ve eğitim ile ilgili materyaller de aynı yere kaydedilir ve sürekli bilgileri tekrar etme şansı elde edersiniz.

Uzaktan Eğitime ve Eğitim Programlarına Olan İlgi Her Geçen Gün Artıyor

Örgün eğitim sınıf ya da konferans ortamında verilmektedir. Ancak eğitimin ücretli olması ve çoğu zaman farklı bir şehre gitmeyi gerektirmesi nedeni ile örgün eğitim alamayan kişilerin sayısı fazladır. Bunun önüne geçerek zaman, mekân ve ücret sorununu ortadan kaldıran eğitim siteleri ücretsiz eğitim programları düzenlemektedir. Bilgisayar ortamında internet üzerinden verilen bu eğitimlere olan ilgi son derece yüksektir.

Masraflar nedeni ile başka bir şehre gidemeyen ve eğitim alamadığı için hayalini kurduğu meslek sahibi olamayan kişilere çok büyük avantajlar sağlanmaktadır. Devrim niteliğinde olan bu hizmetler sayesinde birçok kişi hayallerine adım adım yürümektedir.

Türkiye’nin önde gelen kurumları tarafından düzenlenen bu eğitimleri alanında uzmanlaşmış öğretim görevlileri ve o işte profesyonelleşen yöneticiler vermektedir. Bu eğitim programı sayesinde örgün eğitimde olduğu gibi not tutmanıza gerek yoktur. Çünkü eğitim notları sisteme eklenir.

Tamamen profesyonel bir şekilde yürütülen yeni nesil eğitim sistemi sayesinde mevcut işinizi ilerletebilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe olarak verilen eğitimlerden kendi mesleğinize uygun olan ve ilginiz bulunan bölümü seçebilirsiniz.

Siz değerli öğrencilerine en iyi eğitim programı hizmetlerini sunma amacı ile bu yola çıkan İstanbul İşletme Enstitüsü birçok alanda eğitimler düzenlemektedir. Sizlerde güvenilir bir online eğitim sitesinden ücretsiz eğitim alarak kariyerinize önemli bir başarı eklemek istiyorsanız, programları ve içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Sertifika Programları Nelerdir?

Ücretsiz Sertifikalı Eğitim Programları

Bütün firma ve işletmelerde İnsan Kaynakları Departmanı bulunması nedeni ile bu alanda personel ihtiyacı da daima fazladır. Çalıştığı firmalarda işe alım süreçlerini sürdüren İnsan Kaynakları çalışanları, personellerin iş verimliliğini değerlendirme ve performansı artırma gibi işlemler ile de ilgilenirler.

İnsan Kaynakları alanında çalışmak için gerekli eğitimin alınması gerekmektedir. Bu nedenle ücretsiz eğitim programları ile verilen eğitimlere katılabilirsiniz. İnsan Kaynakları bölümünde gerekli olan temel bilgilerin verildiği ve gerekli yöntemlerin uygulamalarının teorik olarak sunulduğu eğitimler çok şey kazandıracaktır.

Hizmet sektöründe çalışan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes insan kaynakları eğitimleri ile ücretsiz olarak sertifika sahibi olabilir. İhtiyacınız olan donanımı kazanarak bulunduğunuz departmanda yükselebilir ve rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Uzman eğitmenler tarafından sunulan insan kaynakları eğitimi sonrasında düzenlenen sınavda başarılı olduğunuz zaman belge almaya hak kazanıyorsunuz. Verilen belge uluslararası standartlarda olup resmi ve özel kurumların tamamında geçerlidir.

Ücretsiz sertifika verilen İnsan kaynakları eğitimleri farklı branşlarda verilmektedir. İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde alanında uzman eğitmenler tarafından sunulan eğitimlerden istediğinize katılarak belgenizi alabilirsiniz. Peki, bu eğitimler hangileridir? Aşağıda bu konuda ayrıntılı bilgiler verilmektedir.

Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi

İnsan kaynakları ve muhasebe ilkelerine dayanan bordro uygulamaları insan kaynakları uzmanı olmak isteyen herkes katılabilir. Çalışanlar ile işverenler arasındaki ilişkinin düzenlenmesini sağlayan bordro uygulamaları çok önemlidir.

İçeriğinde neler var?

Birçok kişi tarafından kolay zor görünen bordro işlemleri insan kaynakları eğitim programı ile kolay bir hale gelecektir. Konu hakkında yasal prosedürlerin öğretildiği eğitim online olarak verilmektedir. Dilerseniz canlı eğitimlere katılabilirsiniz. Ancak zamanınız olmadığında da ücretsiz sertifika programları avantajları kapsamında kaydedilen eğitimleri de izleyerek konulardan geri kalmazsınız. İnsan kaynakları alanında ilerlemek isteyen kişilerin katılabileceği eğitimde tüm bordrolama uygulamaları ve parametreleri anlatılmaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi

İnsan kaynakları alanında stratejilerin doğru ve düzenli bir şekilde uygulanması amacı ile sunulan insan kaynakları eğitimleri ile insan kaynakları departmanının ne olduğunu tam olarak anlayabileceksiniz. İnternetiniz olması halinde telefon, bilgisayar ya da tablet ile eğitimlere katılabilirsiniz.

Ücretsiz eğitim içeriği

İnsan kaynakları eğitimi süresince çalışanların performans yönetimleri, ödüllendirmenin nasıl olması gerektiği, işe alma ve devam süreçlerinin nasıl ilerlediği ve çalışanların eşit çalışma haklarına dair er bilgi sunulmaktadır. Muhasebeciler, insan kaynakları uzmanları ile yardımcıları ve yeni mezunlar eğitimlere katılabilir.

İş Analizi ve Görev Tanımı

Ücretsiz Sertifika Programları Nasıl Yapılıyor?

Online olarak sunulan ücretsiz eğitim programlarından biri de iş analizi ve görev tanımıdır. Çalışılan şirkette bulunan bütün departmanların ve pozisyonların gerekliliklerini anlamanız için gerekli eğitim verilmektedir. Buna bağlı olarak insan kaynakları uzmanı olmak isteyen kişilere neden adil olması gerektiği anlatılmaktadır. Buna göre çalışanların maaşlarının da nasıl adil olabileceği teorik olarak öğretilir.

İnsan kaynakları departmanında çalışanlar insan kaynakları eğitim programı ile kendilerini geliştirebilirler. Ya da bu alana yönelmek isteyen kişiler rakiplerine birkaç adım fark atarak sektöre giriş yaparlar.

İşe Alım ve Mülakat Teknikleri Eğitimi

İnsan kaynakları yönetimi alanında ücretsiz sertifika programları dâhilinde verilen eğitimlerin en önemlilerinden biri işe alım ve mülakat teknikleri eğitimidir. İşletmelerin doğru elemanları bünyelerine dâhil etmeleri kazançlarını artırmaktadır. Bu nedenle işe alım tekniklerinin çok iyi analiz edilmesi gerekmektedir.

İşe alım sürecinde başarılı kararlar vermek için insan kaynakları eğitimleri en iyi şekilde verilerek bu alanda iyi bir yetkinlik kazandırılmaktadır. Eğitim sırasında yapılan hatalar da anlatılarak işi tam anlamı ile öğrenmeniz sağlanır.

360 Derece Performans Değerlendirme Eğitimi

Çalışanların etkin olup olmadığını anlamak için yapılan performans değerlendirme insan kaynakları eğitimi için temel konulardan biridir. Yapılan değerlendirmeler ile çalışanların verimlilikleri ölçülürken bir yandan da performansın artırılması için neler yapılabileceği belirlenmektedir.

En gelişmiş değerlendirme yöntemlerinden olan 360 derece performansı ücretsiz sertifika programları ile online olarak sunulmaktadır. Bu eğitime yöneticiler, işverenler, insan kaynakları uzmanları, insan kaynakları yardımcıları ve kendini bu konuda geliştirmek isteyenler katılabilir.

İnsan kaynakları uzmanı olanlar öğrendikleri bu bilgiler ile çalıştıkları firmalara büyük başarılar sağlayacaklar. Firmada görev yapan çalışanların performanslarını artırmak için neler yapılması gerektiği video ve vaka çalışmaları ile örnek verilerek öğretilmektedir.

İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından ücretsiz olarak düzenlenen insan kaynakları eğitim programı kapsamında gerekli eğitimler verildikten sonra sınav düzenlenir. Sınavda başarılı olanlara ücretsiz olarak sertifika kodu veya başarı belgesi verilmektedir.

Profesyonel iş hayatına atıldığınızda kendinizi sürekli yenilenen teknolojiye hazırlamanız gerekmektedir. Görev aldığınız bölüm ile ilgili bazı değişiklikler görülebilir. Bu değişime ayak kolay bir şekilde uydurmanız için eğitim kursları düzenlenmektedir. Bu kurslar kapsamında kendinizi geliştirmeniz sağlanarak bulunduğunuz konumda yükselmenize yardımcı olunur.

Sertifika Programları

Ücretsiz eğitim programları konusunda uzmanlaşmış olan İstanbul İşletme Enstitüsü 2012 yılından bu yana sürdürdüğü başarılı işleri ile dikkat çekmiştir. Her alan için uzmanlaşmış deneyimli eğitmenler ile sunmuş olduğu eğitimler hem online olarak internetten hem de eğitim salonlarında takip edilebilmektedir.

Online olarak verilen uzaktan eğitimler ücretsizdir. Bu eğitimlerden istediğinize bilgisayar, telefon ya da tabletinizden katılarak o alanda uzmanlaşabilirsiniz. Uygulamalı ve videolu örnekler ile verilen eğitimleri kaçırdığınızda yeniden izleme şansınız vardır.

Eğitim süresince gerekli materyaller ve testleri bilgisayarınıza indirerek konu tekrarı yapabilirsiniz. Eğitim süresi dolduktan sonra kurum tarafından bir sınav düzenleniyor. Bu sınavdan geçerli not aldığınız zaman e sertifika hakkı kazanıyorsunuz. İsterseniz ücretsiz sertifika kodu alabilir ya da soğuk damgalı belgenizi elinizde bulundurabilirsiniz. Almış olduğunuz belge Uluslararası standartlarda olup hem resmi hem de özel kurumların tamamında geçerlidir.

Uzaktan online eğitim dışında bir sınıf ya da toplantı salonunda verilen sertifika programları eğitimleri de vardır. Bu eğitimlerin online eğitimlerden farkı bilgisayarda değil sınıf ortamında canlı olarak veriliyor olmasıdır.

Genel olarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan merkezi lokasyonlarda verilen eğitimler tahtada, sunum olarak ya da bilgisayardan verilmektedir. Bu eğitimler de yine alanında kendini ispatlamış olan deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir. Verilen sertifika programları eğitimleri ücretlidir. Ancak ücret son derece uygundur. Her alana ve eğitimin içeriğine göre ücret değişmektedir. Peki, bu eğitimler hangileridir?

İş Yaşamında Etkili İletişim Eğitimi

Eğitim programları kapsamında verilen eğitimlerden biri iş yaşamını derinden etkileyen etkili iletişim eğitimidir. Günümüzde temel bir beceri olarak görülen etkili iletişim özellikle de iş yaşamında işinize yaramaktadır.

Karşılıklı olarak başarı sağlamanın temel ölçütlerinden biri iletişimdir. Bunun farkında olan kurum çalışanları, yeni mezun olan kişiler, yönetici birimlerinde çalışanlar ve bu alanda kendilerini ilerletmek isteyenler etkili iletişim eğitimine katılabilir.

Eğitimde iletişimin neden önemli olduğu, iletişim türlerinin neler olduğu ve simgesel iletişim konularına değinilir. Eğitim tamamlandıktan sonra vaka çalışması yapılarak sınav düzenlenir. Bu sınavda başarılı olan kişilere sertifika dışında Enstitü yöneticisi ile öğretim görevlisinin imzası olan bir referans mektubu verilmektedir. Bu sayede iş alanında kendinizi çok daha kolay yükseltebilirsiniz.

İleri Excel Kullanımı Kursu

Excel herkes tarafından temelde biliniyor olsa da uygulama aşamasında aslında tam olarak bilinmediği görülmektedir. Bunun bilincinde olan İstanbul İşletme Enstitüsü İleri Excel Kullanımı Eğitimi ile bu alanda başarılı olmanızı sağlar.

Hemen her sektörde Excel bilen personeller istihdam edilmektedir. Çok kapsamlı olan bu programı iyi bir şekilde öğrenerek iş hayatına bir adım önde başlayabilirsiniz. Her firmada müşteri takibinin yapılması, kayıt ve raporlama işlerinin aksamaması için Excel kullanılır.
Bu eğitime Excel’i sürekli kullanmak zorunda olanlar, operasyonel departmanlarda çalışanlar, veri girişi yapanlar ve yeni mezun olarak bu alana ilgi duyanlar katılabilir. Eğitim sonrasında Excel ile ilgili bilmeniz gereken tüm önemli ayrıntıları öğreneceksiniz.

İnternetten İş Yaratma Eğitimi

İnternet kullanımına hâkimseniz ve internet üzerinden verimli bir iş kurmak istiyorsanız, bu eğitim tam size göre. Çevrim içi iş kurmanın tüm ayrıntılarının anlatıldığı bu eğitime teknolojik girişimler ile para kazanmak isteyenler, internet üzerinden iş yapma hedefi olanlar ve mevcutta yürüttüğü işletmesini internet ortamına taşımak isteyenler katılabilir.

6 Sigma 6 Şapka Teknik Eğitimi

Her işletmede başarının sürdürülebilir olması için 6 Sigma stratejisi kullanılmaktadır. İşletmenin hedeflerine kısa sürede ulaşmalarını sağlayan bu teknik, eğitim ile tam olarak öğretilmektedir. İşletmelerin kalite bölümlerinde çalışanlar ve bu alana ilgi duyanlar bu eğitimi kaçırmamalıdır.

Performans Yönetimi Eğitimi

İşletmelerin temel hedeflerine ulaşabilmeleri için çalışanların performans değerlendirmesinin en iyi şekilde yapılması gerekir. Son dönemlerde çok önemli bir hale gelen bu eğitim ile İnsan Kaynakları departmanlarında çalışan kişiler şirketin hedeflerine ulaşabilmeleri için neler yapılması gerektiğini öğrenecekler.

Performans yönetiminin hem çalışanlar hem de işverenler açısından gereklilikleri de eğitim programında aktarılır. İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından sunulan eğitim programları sayesinde hedeflediğiniz noktaya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezundur. Başarılı bir üniversite süreci geçirmiştir, birçok projede yer almıştır.

Devamı
Yorumlar(12)
Ortalama Değerlendirme 4,3

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Sadettin Tosun
sadettin tosun
05 Eylül 2018
5.0

Bilişim, programlama ve grafik alanında sertifika eğitimleri de verseniz on numara olurdu.

Sinem Ulusoy
13 Ağustos 2018
5.0

Ücretsiz sertifika programları alanında hangi eğitimleri veriyorsunuz? Kişisel gelişim eğitimleri mevcut mu...

Taha Adıgüzel
25 Mayıs 2018
5.0

iyi günler ben eşimin hesabıyla 3 sene önce kayıt olmuştum, sertifika kazandım ama sonra sertifika gerekli oldu. eşimin adı olduğu için kullanamıyorum. ne yapmam gerek? Yeniden mi sertifika programına katılmam gerekiyor! sınava girmeden sertifika alamıyor muyuz?

Destek Ekibi

Sınava girmeden kesinlikle sertifika alamazsınız. Kendi isminizle kayıt olup eğitime yeniden katılmanız gerekir.

Can Küpeli
25 Mayıs 2018
4.0

Daha önce 8 eğitim aldım. Hepsi çok başarılı.

Dicle Dostabakan
18 Mayıs 2018
2.0

Şu iki eğitim olayı bencede çok saçma. niye kısıtlıyorlar diye aradığımdada cevap yok. çağrı merkezi sürekli youğun zaten....

Özcan Kaya
18 Mayıs 2018
1.0

Güzel eğitimler var ancak iki haftada bir iki eğitime izin veriyorlar. Bu sınır neden var?

Erkan Demir
18 Mayıs 2018
4.0

Gördüğüm en iyi ücretsiz eğitim sitesi. Güzel sertifika programları var. Kesinlikle tercih edilmeli.

Umur Çelik
16 Mayıs 2018
5.0

Nuray hocam bende okutmanım ama öğrencilerde iş yok. hem ücretsiz hem canlı eğitim veriyorlar diyorum. tamam diyorlar ama eminim katılmıyorlar. Gelecekte çekecekleri sıkıntıdan haberleri yok.

Nuray Kökgül
16 Mayıs 2018
5.0

Ben anadoluda MYO da okutmanım. Öğrencilerime sürekli burayı tavsiye ediyorum.

Esra Uyar
16 Mayıs 2018
5.0

Canlı ders yapan tek uzaktan eğitim kurumu. Akşamları yapılmasıda ayrı güzel.

Mehmet Bulut
14 Mayıs 2018
5.0

Zamanı olanlar için biçilmiş kaftan.

Nazan Ardıç
14 Mayıs 2018
5.0

Diğer online eğitim sertifika siteleri gibi değil. Başka sitelerde 3-5 ders notunu önünüze koyup işte ders diyorlar. Enstitüde gerçekten çok başarılı işler yapılıyor. akşamları eğitmenlerden ücretsiz ders dinliyorsunuz. Enstitünün yaptığını günümüzde yapabilen çok az kurum var. herşey için ne kdar teşekkür etsek azdır. sağolun varolun.

Tüm Yorumlar