Erdem Turan

Chess Coach

He graduated from Dumlupınar University, Department of Economics in 2005. He has been a Chess Coach for 14 years. He worked as a master trainer in many schools and non-governmental organizations and still continues his career on chess. With the Mind and Intelligence Games Bus social responsibility project for children whose financial situation is inadequate or disadvantaged, they go to village schools and mountain villages and take part in the project, which introduces many mind and intelligence games such as chess, resfebe, checkers and gives a new horizon in their lives.

Evaluations(18)
Average Rating 4,8
Zehra Tekeoğlu
13 March 2021
5.0

Hayatımda ilk defa satranç öğrenmek için geldim buraya. Detaylı güzel anlatımıyla Erdem Turan hocama teşekkür ederim.

SEREN GARİP
SEREN GARİP
07 March 2021
5.0

İyi bir düzeyde satranç oyuncusuyum fakat bilmediğim bazı kavramlar vardı onları öğrenmek ve daha iyi olmak için kurs aldım, ben de bir çocuk gelişimciyim ve çocuklara nasıl satranç öğretilir eğitimi de almış oldum :) Sayın Erdem TURAN hocama çok teşekkür ederim keyifli bir vakit geçirmeme sebep olduğu için ve verdiği bilgilerden dolayı...

Zühal Gedik
Zühal Gedik
05 March 2021
5.0

Çok eğlendim hocam izlerken. Umarım daha birçok kişiye sevdirirsiniz satrancı. Hem keyif aldım hem de öğrendim. Çok teşekkür ediyorum.

Arzu Özipek
27 December 2020
5.0

Değerli Hocam Erdem Turan'dan sistemli ve sakin üslubuyla satranç eğitimi aldım. Satranç hakkında hiç bir şey bilmezken 5 günde artık bilgili ve başlangıç yapacak seviyedeyim. Sırada bol bol pratik yapmak var. Hocam ve Enstitüye katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Hatice Parla
27 December 2020
5.0

Çok keyifliydi Erdem hocaya tesekkür ediyorum yolu hep açık olsun.