Burcu Topcu Ekelik

Professional Coach

I graduated from Anadolu University, Department of Business Administration. I have 17 years of experience in the corporate field. I love to learn and tell new things all the time.

Evaluations(56)
Average Rating 4,9
öznur Ateş
22 December 2021
5.0

Zaman Yönetimi ve Koçvari Liderlik eğitimlerine katıldım. Sabırsız bir kişilik olduğum için online derslere katılmadan videolardan dersleri izledim. Tüm dersleri izlemiş olsam da şiddetle online dersine katılmak istediğim bir koç. Çok keyifli bir anlatımı var. Katkılarınız için teşekkürler..

ümmügülsüm şimşek
01 November 2021
5.0

Ben kendisine hayatımın en düşük zamanın da rastladım ve ben de süper değişimlere sebep oldu. Muhakkak hocamızı tanımalı ve beraber bir ders yapmalısınız. Emin olun hayatınıza yaptığı ufak dokunuş size güzel bir etki bırakacaktır.

Rabia Doğan Kavlak
Rabia Doğan Kavlak
30 May 2021
5.0

Katkılarınız için teşekkürler.

Cihan Caylak
26 May 2021
5.0

Burcu Hanım pozitif kişiliği ile zaten ne ders verse dinlenir. Ayrıca onun sayesinde koçluk yapmaya karar verdim ve eğitim almaya başladım. Bu nedenle ilgi alanınıza girmese bile en az bir dersini almanızı öneririm. Belki de önünüzde bambaşka kapılar açılabilir. Çok teşekkürler.

Büşra Çuhan
19 April 2021
5.0

Sevgili Burcu hocadan Zaman Yönetimi Eğitimi aldım. Eğitim öncesi gerçekten bu kadar verimli ve kalıcı olacağını düşünmemiştim. Çünkü aslında hepimize az / çok zamanı yönetebiliyormuşuz gibi geliyor. Eğitimde de bahsedildiği gibi aslında mesele kendini yönetmek. Çok uzun süredir serbest çalıştığım için günlerimin, aylarımın plansızlıkla, yani planlı sandığım haller ile aslında ne kadar da boş geçtiğini fark ettim. Eğitimi bitireli 3 gün oldu ve 3 gündür küçük/büyük denemeden hedeflerimi/ planlarımı yazmak ve uygulamak harikaydı. Meğer ne çok vaktim varmış dedim! İsteyince ne çok şey yapabiliyormuşum dedim ve 3 gün için bile geriye dönüp baktığımda gurur, haz ve motivasyon duyuyorum. Hocamın dediği gibi zamanla bu düzenimi daim hale getirmeyi diliyorum. Son olarak Zaman Yöneti Eğitimi çok emek verilerek, farklı yöntemler sunularak hazırlandığı için önceden bu konuda izlediğim/ okuduğum sonra da unuttuğum içeriklere gerçekten benzemedi. Emeğinize sağlık hocam. Gönülden teşekkürler.