Stilist Nedir? Nasıl Olunur?

  28 Aralık 2020, 1552 defa okundu.
  Stilist Nedir? Nasıl Olunur?
  Stilist nedir, ne iş yapar, stilist nasıl olunur, stilist, moda tasarımcısı, hazır giyim, mağazacılık, Moda ve Stilistlik,
  Bu yazıyı beğendiysen
  şimdi paylaş!
  Blogger
  Özgeçmiş

  Kadir Has Üniversitesi Grafik Tasarım mezunudur. Yaklaşık on iki yıldır pazarlama, kurumsal iletişim ve perakende gibi büyük markaların direktörlüklerine bağlı olarak çalışmıştır. Şu an kariyerine, çeşitli marka ve ajanslara "markalaşma ve tasarım" üzerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Yaklaşık üç sene öncesinde hobi olarak başladığı blog/içerik yazarlığının eğitimlerini almıştır. IIENSTITU başta olmak üzere, çeşitli blog sitelerinde karma ve mesleki konularda içerik yazarlığı yapmaktadır. Kişisel gelişim, pazarlama stratejileri, iletişim ve sanat gibi konular üzerinde kendini geliştirmiş ve geliştirmeye de devam edecektir.

  Devamı
  Yorumlar(1)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Tuğçe  Çetin Karagöz
  Tuğçe Çetin Karagöz
  28 Aralık 2020
  5.0

  Çok aydınlatıcı olmuş. Bilgiler için teşekkürler. Ben küçüklüğümden beri modaya, giyime hep ilgi duydum. Düşündüğümde aklıma bin bir türlü kıyafet modeli geliyor. Hayal gücüm ve görsel düzenim çok kuvvetli. Bunu gösterebilmek ya da sunabilmek için dijital veya kağıt üzerinde çizim teknikleri eğitimine ihtiyacım var. Umarım en kısa zamanda bu eğitim burada olur. Sevgiler :)