AnasayfaBlogBaşarıya Götüren Yolda İstanbul İşletme Enstitüsü
Başarı

Başarıya Götüren Yolda İstanbul İşletme Enstitüsü

01 Kasım 2014
Başarıya Götüren Yolda İstanbul İşletme Enstitüsü

İşletme alanında kariyer hedefleyenlerin ve başarılı bir iş hayatı isteyenlerin sadece yüksek öğretim kurumundan mezun olmalarının yeterli olmayacağının farkına varmaları gerekiyor. Çünkü işletme çok geniş ve dinamik bir bilim dalı. Bu nedenle işletme yönetiminde çalışanların da kendilerini bu dinamizme uygun olarak her geçen zaman geliştirmeleri gerekiyor. 

Hangi alanda çalışırsanız çalışın kendinizi geliştirmek için sertifikalara ve uzmanından eğitim almaya ihtiyacınız var. Bir iş görüşmesinde kilit noktaları iş verenlere aktarmanın en etkili yolu tamamladığınız eğitimlerin başarı belgelerini CV'nizde yazmak veya işyerlerine beyan etmektir.

Başarılı olabilmek için ne yapmak gerekiyor?

Peki, başarıya ulaşmak için kişilerin ne yapması gerekiyor? Öncelikle belirtmek gerekiyor ki işletmede başarılı olmak için eğitimin ömür boyuna yayılması şart. Bu eğitiminde online eğitim şeklinde alınması bir gereklilik. Hal böyle olunca da kaliteli platform arayışına verdiği başarılı yanıttan dolayı ‘Başarıya Giden Yolda İstanbul İşletme Enstitüsü’ cümlesi adeta sloganlaşıyor. Nasıl mı? Çünkü enstitü işletme alanında en çok ihtiyaç duyulan eğitimleri kaliteli ve ücretsiz online eğitim şeklinde veriyor. Yalnızca bununla da sınırlı değil.

Aynı zamanda eğitim sonunda ücretsiz sertifika kodu da sizlere veriliyor. Bu sertifika kodunu iş başvurularınızda ya da CV’nizde kullanabileceğiniz gibi basıl sertifikanızı da ücreti karşılığında talep edebilirsiniz. Ücretsiz sertifika programları ve verilen dersler için İstanbul İşletme Enstitüsü web sitesini inceleyebilirsiniz. 

Sertifikalı Eğitimler Size Neler Katar?

Bahsettiğimiz gibi günümüzde birçok iş alanında, sadece alınan lisans eğitim yeterli olmaz. Lisans eğitimi sadece yapılan işin temelini öğretir ve bu anlamda tecrübe katar. Herkes zaten bir şekilde lisans bölümünden mezun olabiliyor. Fakat günümüz dünyasında her şey son derece hızlı bir şekilde gelişmektedir. Birçok iş alanı oldukça dinamiktir ve her yeni günde yeni bilgiler eklenir. Başarılı bir iş insanı kendini her an güncel tutmalıdır. Güncel kalmayı başaran bir kişi, iş dünyasında çok daha başarılı olur ve bu da onu her yönden olumlu etkiler.

Hem motivasyonu artar ve işinde daha ileri gitmek ister hem de başarı düzeyi arttıkça hayatına mutluluk katar. Önemli olan sevilen işi yapmak ve bu sayede mutlu bir hayat yaşamaktır. İşimizi sevmek için de işimizi en iyi şekilde yapmamız gerekir. İşini en iyi şekilde yapan kişiler de en güncel kişilerdir. Sertifikalı eğitim programları ile son derece rahat bir şekilde eğitimler alırsınız. Aldığınız bu kaliteli eğitimler ile kendinizi sürekli geliştirirsiniz. Kendinize ve hayatınıza çok büyük artılar katarsınız. 

İstanbul İşletme Enstitüsünün Rolü Nedir?

Günümüz dünyasında son derece önemli bir rolü olan güncel eğitimler açısından, İstanbul İşletme Enstitüsü'nün rolü çok büyüktür. Ücretsiz ve online olarak verilen sertifikalı eğitim programları sayesinde zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf ederek güncel kalmanız mümkündür. Üstelik eğitimlerin sonunda sertifika vermesi de aldığınız eğitimi belgelemek ve CV içerisine eklemek açısından çok mühimdir. Başarınızı kanıtlamanın en iyi yolu belgelendirmektir. İstanbul İşletme Enstitüsü size bu olanağı da sunar.

Eğitim dünyası değişiyor. Artık çevrimiçi kurslar, indirilebilir podcast'ler ve hatta internette ücretsiz olarak erişebileceğiniz videolar aracılığıyla yeni şeyler öğrenmenin binlerce yolu var. Rutin bir hayattan sıkıldıysanız ve sürekli iş başvurularında red yanıtı almaktan korkuyorsanız endişlerinizi bir kenara bırakıp İstanbul İşletme Enstitüsü'ne katılın. Yapmanız gereken şey hayallerinizin peşinden gitmek. Hayal kurduğunuz bir şey yoksa da üzülmeyin yüzlerce eğitimin içerisinden kendinizi geliştirebileceğiniz konu hakkında karar verebilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak biraz zaman alır. Ama bu imkansız değil. Buradaki en önemli şey kendinize yeni bir şeyler katmak! Kişisel gelişiminize önem verdiğinizde hayatınızda daha başarılı biri olacaksınız ve İstanbul İşletme Enstitüsü bu yolda sizi yalnız bırakmayacak.

İstanbul İşletme Enstitüsündeki Online Kursların Başarınıza Etkisi Nedir?

Eğer bilginin peşindeyseniz İstanbul İşletme Enstitüsü sizin için bir fırsat. Çok hızlı bir şekilde daha fazla yol gitmek istiyorsanız kendi hızınızda online eğitimler bulmanız çok kolay. İstanbul İşletme Enstitüsü'ndeki online eğitimleri inceleyin. Eğitim içerisinde size öprenmeniz gereken tüm materyaller verilecek. Kursu tamamlamak için size tanımlanan süre eğitimin döneminden daha uzundur. Bu şekilde daha fazla pratik yapma imkanını elde edeceksiniz. Eğer çalışıyorsanız veya herhangi bir sebeple canlı derslere katılamıyorsanız eğitimi tekrarlarından da izleyebilirsiniz. Yani İstanbu İşletme Enstitüsü sizin başarıya giden yolunuzda önünüze sınırlar koymuyor. Aktif bir internet bağlantınız varsa bilgisayarınız veya akıllı telefonunuzla dilediğiniz yerde ve zamanda eğitimlere katılabilirsiniz.

Eğitimlerde alanında uzman eğitmenlerle karşılaşırsınız. Eğitmenler sizin o eğitimden ne beklediğinizi bilerek hareket eder ve tamamen iş hayatına yönelik tecrübeleri sizinle paylaşır. Bununla da sınırlı değil! İstanbul İşletme Enstitüsü'nde aldığınız tüm eğitimler hayatınızda pratik anlamda çok şey katar. Ödev yaparsınız veya deneme sınavlarını çözersiniz. Bunlar sizin derste öğrendiğiniz bilgilerin pekişmesi için oldukça yardımcı olacak materyallerdir. Başarıya ulaşmak için İstanbul İşletme Enstitüsü'ne katılın.

Her yöntemin olduğu gibi elbette online eğitimlerin avantaj ve dezavantajları var. Ama kendi hızınızda ve tam olarak ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimlerin ne olduğunu İstanbul İşletme Enstitüsü çok iyi bilir. Bu yüzden online eğitimlerin avantajlarının daha fazla olduğundan emin olabilirsiniz. Eğitimlere binlerce lira harcamanıza gerek kalmayacak şekilde eğitimlerini planlar. Siz de yalnızca başarınıza odaklanırsınız. Eğitimlere katılma özgürlüğünün tadını çıkarırsınız. Motivasyon ve aradığınız kariyer hayatını İstanbul İşletme Enstitüsü'ndeki eğitimlerde bulacaksınız.

Online Eğitimlere Katılmanın Faydaları Nelerdir?

Herkes bir yerlerde oturup dizi izleyerek vakit kaybederken siz kahvenizi alıp İstanbul İşletme Enstitüsü'nde online eğitimlere katılıyorsanız bu ayrıcalık değil de nedir? Kendinizi geliştirmek için birçok aktiviteyi ders sayfanızda bulabilirsiniz. Her şeyden önce online eğitim tamamen eğitimin sınırlarını ortadan kaldırmak anlamına gelir. Eğitim yalnızca yüz yüze verilen eğitim değildir. Online olarak vakit geçirdiğiniz ve eğitimlerin tekrarlarını yaptığınız bir eğitimin faydasız olduğunu kim söyleyebilir ki? Üstelik alanında uzman eğitmenleri bir arada bulmak zordur. Kayıt olduğunuz eğitimlerde eğitmenler yalnızca bir adım uzağınızda.

Pek çok insan kendi kendine çalışmanın özgüveni arttırdığını söylüyor. Bu doğru. Ancak yalnızca bir yerden video izlemekle sınırlı ise imkanlarınız bir şey öğrenemezsiniz. Yani yalnızca anlatan kişinin dediği şeylerle sınırlı kalırsınız. Düşüncelerinizi dile getiremez ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamazsınız. Ama İstanbul İşletme Enstitüsü bu dengeyi çok güzel kuruyor. Hem eğitime online olarak katılabiliyorsunuz hem videolardan takip edebiliyorsunuz hem de kendi kendinize öğrenebiliyorsunuz. Öğrenci grubunuzda sizinle ortak konuda bir araya gelmiş diğer öğrencilerle iletişim kurabilirsiniz. Tartışmalar alanından bilgi paylaşımında bulunabilir faydalı tartışma konuları oluşturabilirsiniz. İstanbul İşletme Enstitüsünün amacı da budur. Eğitmenlere sorularınızı yönlendirirsiniz ve geri bildirim alırsınız. Yani iletişim tek yönlü değildir. Sürekli kendinizi geliştirebileceğiniz şeyler var. Ve bunlar yalnızca bir tık kadar uzağınızda. Eğitime kayıt olun ve hemen kendinizi geliştirmeye ve faydalı vakit geçirmeye başlayın.

İstanbul İşletme Enstitüsünde online eğitimlere bir kez katıldığınızda birden çok fayda alırsınız. Farklı kaynaklar, farklı disiplinler ve birçok şeyle vakit geçirerek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Herkes yeni şeyler öğreniyor! Hemen katıl ve öğrenmeye başla.

Başarıya Götüren Yolda İstanbul İşletme Enstitüsüiienstituistanbul işletme enstitüsü işletme yönetimi online eğitim ücretsiz online eğitim ücretsiz sertifika programları
Meryem Winstead
Blog Yazarı

Hacettepe Üniversitesi'nde Aile ve Tüketici Bilimleri bölümünden mezun oldum. Blog Yazarlığı ve İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikalarım bulunmaktadır.

Benzer Yazılar
Doğru ve faydalı bilgiler sağlama konusunda kararlı olan uzman ekibimizle blogumuzu her zaman yeni makaleler ve videolarla güncelliyoruz. Güvenilir tavsiyeler ve bilgilendirici içerikler arıyorsanız, blog sayfamıza mutlaka göz atın.
Diksiyon Eğitimi
4.7
(247)

Diksiyon Eğitimi

7 Konu5 Saat
Sibel CurcialiSibel Curciali
398219
İngilizce A1-A2 Eğitimi, İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir kurstur.
4.7
(424)

İngilizce Eğitimi (A1-A2)

23 Konu5 Saat
Dr. Mustafa CeylanDr. Mustafa Ceylan
299179
Tıbbi Sekreterlik kursumuz ile tıp kariyerinize başlayın!
4.7
(239)

Tıbbi Sekreterlik Kursu

10 Konu5 Saat
Göksel YılmazGöksel Yılmaz
419219