AnasayfaOnline EğitimlerAdwords Eğitimleri

Adwords Eğitimleri

Adwords eğitimleri ile kitlenize nasıl ulaşacağınızı, bir kampanyayı nasıl oluşturacağınızı ve nasıl yöneteceğinizi öğrenin.
Ads (Adwords) Eğitimi
4.7
(26)

Ads (Adwords) Eğitimi

27 Konu5 Saat
Oğuzhan yılmazOğuzhan Yılmaz
875209
Dijital Pazarlama Eğitimi
4.9
(331)

Dijital Pazarlama Eğitimi

15 Konu5 Saat
EğitmenSedat Ateş
775259
E-Ticaret Eğitimi
5
(29)

E-Ticaret Eğitimi

25 Konu15 Saat
EğitmenSedat Ateş
1550349
Web sitenizin trafiğini ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak için SEO konusunda uzmanlaşın. SEO kursumuz temel bilgilerden ileri düzey tekniklere kadar her şeyi kapsamaktadır, sitenizi nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.
4.9
(28)

SEO Eğitimi

11 Konu5 Saat
Yemliha TokerYemliha Toker
550209
SEO Uzmanlığı Eğitimi
5
(3)

SEO Uzmanlığı

5 Konu15 Saat
Yemliha TokerYemliha Toker
955359
Sosyal medya becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimimize göz atın. Bu kapsamlı eğitim, kitlenizin ilgisini çeken içerikler oluşturmaktan stratejinizi yönlendirmek için verileri Insights'ta kullanmaya kadar sosyal medyada ustalaşmak için bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Bu eğitimin sonunda bir sosyal medya uzmanı olacaksınız!
EğitmenSedat Ateş
775259

Adwords öğrenmek gerçekten çok zor bir sürece sahiptir. Zaman ve sabır ister, ezberlenerek olacak iş hiç değildir. Enstitü’de yer alan Adwords eğitimleri tamamen kendinizi geliştirmeniz için tasarlanmıştır ve kısa dönemli eğitimlerdir. Kısa sürede ne kadar şey öğrenebilirsiniz konusu üzerinde alanında uzman eğitmenlerle çalıştık ve kısa sürede ayrıntılı bir şekilde Adwords konusunda uzmanlaşabileceğiniz eğitimleri hazırladık.

Adwords Eğitimleri

Google Adwords anlaşılması zor olan eğitimlerdendir. Dolayısıyla yeni başladıysanız veya kampanız için ilk tıklamaları almakta zorluk çekiyorsanız kesinlikle adwords eğitimlerine katılmalısınız. Bu konudaki tüm endişelerinizi kaldıracak ve Adwors mantığını ve mekanizmasını anlamanızı sağlayacak. 

Reklamlarınızın ön plana çıkmasını istiyorsanız Adwords konusunda uzmanlaşmanız gerekiyor. Adwords kampanyaları çok çeşitlidir. Oldukça teknik bir konu ama anladıktan sonra dilediğiniz Google reklam kampanyasını düzenlerken işlerinizi yoluna koymanın tadını çıkaracaksınız. 

Adwords Eğitimlerinde Neler Öğreneceksiniz?

Öncelikle bir Adwords hesabının mantığını anlayacaksınız. İşletmenizin bütçesine ve çeşitli kriterlerine göre ayarlayabileceğiniz Adwords hesapları bulunur. Her hesap türünün kendine özel avantajları ve sınırlandırılmaları olduğundan tüm bu konular hakkında ayrıntılı bir bilgiye sahip olacaksınız. Adwords öğrenmenin ilk adımını Adwords eğitimleri ile atacaksınız.

Adwords kampanya türleri hakkında ayrıntılı bir bilgi edineceksiniz. Kampanyalarınızı nasıl oluşturacağınıza dair 4 tür kampanya çeşidini öğreneceksiniz. Bunlar arama ağı, görüntülü reklam ağı, mobil ve video üzerinedir. Başlangıç olarak yalnızca 1 kampanya türüne ihtiyacınız varken, Adwords eğitimlerinde öğrendiğiniz ileri seviye teknikler sayesinde çeşitli reklam araçlarını aynı anda kullanabilme becerisine sahip olabileceksiniz. Dilediğiniz şekilde çeşitlendirme yapabilecek düzeyde bilgi sahibi olacaksınız.

Adwords eğitimlerinde en önemli konu reklamlarınızın görüneceği yerlerdir. Arama ağı kampanyalarında, Google aramalarında ön plana çıkmanızı sağlayacak reklam içerikleri oluşturmanıza yardımcı olacak. Web sayfalarınızda reklamların mobilde veya masaüstünde görünüp görünmeyeceğine göre de bir seçim yapabildiğinizden tüm bunların teknikleri hakkında bilgilendirileceksiniz. 

Kampanyaları seçmeyi ve düzenlemeyi öğreneceksiniz. Reklamlarınızın gösterilmesi için coğrafi konum, ideal bölge, ilçe ve şehir sınırlandırmaları gibi birçok konuyu Adwords eğitimleri sayesinde öğreneceksiniz. Reklam grubu, reklam teklifleri, adınıza yapılan tıklama için ne kadar ödeneceği gibi birçok konuyu Enstitü’de yer alan Adwords eğitimlerinde bulabileceksiniz.

Adwors Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Adwords kullandığınızda dönüşüm, tıklamalar, gösterimler için optimizasyon sağlarsınız. Adwords’de yer alan dönüşüm izleme özelliği sayesinde bunu takip edebilirsiniz. Temel olarak bir dönüşüm etkinliği oluşturduğunuzda Google Ads size bu geri dönüşüm oranları hakkında ayrıntılı bir bilgi verir. Örneğin, web sitenizin ziyaretçilerinin nereden geldiğini, hangi sayfalara gittiğini, aboneliklerini, kaynaklarını tespit etmeniz Adwords ile çok kolaydır.

Adwords işletmeler için çok önemli bir araç bu tartışmasız bir konudur. Özellikle reklamlar sayesinde google aramalarında sayfaların en üstünde yer almanızı sağlar veya rekabet edilebilir bir avantaj kazandırır. Biri reklamlarınıza her tıkladığında ücretlendirme olur. 

Adwords’ü bir reklam aracı kullanmanızın birçok avantajı olduğunu unutmamalısınız. Adwords hizmetlerini kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Adwords eğitimlerinde daha fazla insana ulaşmanız için ihtiyacınız olan teknik bilgileri ayrıntılı bir şekilde öğrenirsiniz. Google’ı milyonlarca insan ziyaret ediyor, neden sizinle ilgili içeriklerin ön plana çıkmasını sağlamayasınız? Adwords eğitimlerinde öğrendiklerinizle bunları sağlamanız mümkün.

Adwords eğitimleri sayesine hedefleme yeteneklerinizi üst seviyelere taşıyacaksınız. Hedeflenen arama kelimelerin nasıl seçildiğini, nasıl analiz edilmesi gerektiğini, web sitenizde en çok neyin aratıldığını veya tıklandığını Adwords sayesinde yapabileceksiniz. Bunları analiz etmeniz için öğrenmeniz gereken bilgileri Enstitü’de yer alan Adwords eğitimleri sayesinde kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Adwords ne kadar kapsamlı ve zor olsa da Enstitü’de Adwords eğitimlerini aldığınızda bunu en kısa sürede öğreneceksiniz. Bir adwords kampanyası oluşturmak çok hızlı ve kolaydır. Ancak tekniğini bilmek isabetli harcamalar yapmanızı sağlar ve stratejik bir karar almanızda yardımcı olur. Çünkü her işletmenin bir amacı var. Erken satış ve işlerin devamlılığını sağlamak. Bu amacı gerçekleştirebilmek için Enstitü’de Adwords eğitimlerine gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz.

Adwords size esnek kampanyalar oluşturmanızı ve hedeflenen anahtar kelimeler için hangi bölgelerde aktif olduğunuzu gösterir. Adwords hakkında ne kadar çok bilgiye sahip olursanız etki alanınızı o kadar geliştirir ve genişletirsiniz.

Adwords gerçekten çok maliyetli bir iş ancak geleneksel pazarlama yöntemleri her zaman işe yaramıyor. Üstelik bu konuda bilgi sahibi değilseniz gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Ancak Adwords eğitimlerine katılarak bütçenizden tasarruf edebilir ve üstelik en uygun kampanyaları bildiğinizden daha isabetli harcamalar yapabilirsiniz.

Enstitü’de yer alan Adwords eğitimlerine katılın ve işletmenizle kampanyalarınızı daha etkili ve geleceğe dönük oluşturun. Zamanın trendlerine ayak uydurmak için hemen Enstitü’ye katılın ve Adwords eğitimlerini uzmanından öğrenmeye başlayın.

Devamını göster