Published on: 07 Aralık 2014 Konuk Yazar 0 Yorum
Okuma Sayısı : 1312

İletişim Teknolojileri ve Toplum programı eğitimi ile İletişim teknolojileri, iletişim yöntemleri, iletişim stratejileri, uygulamaları gibi bir çok konuda akademik bilgi sahibi olursunuz. İletişimin önemli bir amacı da bilgi vermektir. Bu programda bilgi - enformasyon konularında önemli teorileri, yöntemleri, örnek uygulamaları da göreceksiniz.

İletişim Teknolojileri ve Toplum Eğitimi nasıl alabilir?

Uzaktan eğitim sertifika programları çalışan, yönetici ve işveren açısından son derece önemli alanları içerir. İletişim Teknolojileri ve Toplum programı da bu alanlardan en önemliler arasında yer alanıdır. Bu eğitimi alarak, iletişim teknolojilerinde temel yaklaşımları, gelişim sürecini, bilgi (enformasyon) toplumu teorilerini ve bu teorilerin eleştirilerini öğreneceksiniz. Böylece, hem personeliniz, hem müşterileriniz, hem de firmanızın toplumla olan, çevresiyle olan ilişkileri, iletişimi çok daha profesyonel ve bilimsel bir hale gelecektir.

İletişim Teknolojileri ve Toplum programı eğitimini online ve ücretsiz olarak alabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zamanı ayırarak, bu önemli eğitimi tamamlamış ve sertifikanızı almış olursunuz.

  • iletişim teknolojileri ve toplum ,
  • online ve ücretsiz ,
  • Uzaktan eğitim sertifika programları
Yazar
    Blog Yazarı
Özgeçmiş

İstanbul İşletme Enstitüsünde yazılarının yayınlanmasını isteyen konuk yazarlarımız için oluşturulan bilgi kartıdır. Birçok alanda ve disiplindeki yazıları bu hesap üzerinde bulabilirsiniz.

Devamı