Eğitim Teknolojisi ve Enstitü Örneği

27 Ağustos 2018 (Güncelleme: 13 Aralık 2019) - 3.133 defa okundu.
Eğitim Teknolojisi ve Enstitü Örneği
eğitimde kişiselleştirme, eğitimde kullanıcı deneyimi, eğitim teknolojisi
Bu yazıyı beğendiysen
şimdi paylaş!
Blogger
Özgeçmiş

Celal Bayar Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde Lisans eğitimleri, Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Beykent Üniversitesinde İşletme Yönetimi üzerine Tezli Yüksek Lisans yapmıştır. Halen insan kaynakları üzerine doktora tezi yazmakta ve işletmelere insan kaynakları üzerine danışmanlık yapmaktadır.

Devamı
Yorumlar(6)
Ortalama Değerlendirme 4,8
Esma somak
29 Ağustos 2018
5.0

Başarılarınızın devamı dilerim. Gerçekten çok faydalı işler yapıyorsunuz. Sizi canı gönülden kutluyorum. daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle :)

Damla Çevikalp
27 Ağustos 2018
5.0

Komplocular basmış burayı :) Gelecekte hızlı eğitim hayalim var. hızlı dediğim 15 dk da beyninize gönderilen sinyal vs artık teknolojin hangi çözümü olur bilmiyorum. bu şekilde 15 dakikada tüm bilgilerin transfer edildiği eğitim. hem hızmı hem cep yakmaz :)

Bayram Bağ
27 Ağustos 2018
5.0

Gelecekte ne olur bilmiyorum ama ne olmaz biliyorum. Gelecekte eğitim ücretsiz olmaz. sizi biliyorum uzun yıllardan beri ücretsiz eğitim veriyorsunuz. Ama bu piyasayı ele geçirecek olan kişiler bu yaptığını yapmayacak. çok mu kötümserim bilmiyorum ama gıdaların bile kontrol edildiği dünyada eğitim öyle ücretsiz verildiğinde, hemde kaliteli eğitim ücretsiz verildiğinde bazı sermaye sahiplerinin canını sıkarsınız :) 

Naz Elif Uygun
27 Ağustos 2018
4.0

Sanıyorum gelecekte eğitim teknolojisi diye birşey kalmayacak. Ben bu yazının yazarı kadar iyimser olamayacağım. Çünkü eğitim günden güne kötüleşiyor. Sizin gibi birşeyler yapmak isteyen kaç kişi var bilmiyorum. Ama eğitimi kötü hale getirmek için çabalayanlar olduğuna eminim. Bunu oktay sinanoğlununu kitaplarından aktarıyorum. Atmıyorum yani.

Bahar Çolak
27 Ağustos 2018
5.0

Yanılmıyorsam Mart ayı itibariyle yaptığınız değişikliklerden belliydi. ben arkasından birşeyler gelecek demiştim :) Tebrik ederim güzel çalışmalarınız için.

Numan Ayar
27 Ağustos 2018
5.0

Hocam uzun zamandır takipçinizim. Gerek eğitimlerinize gerek sohbetinize katıldım. Hem ücretsiz eğitim hem gelecek eğitim teknolojisine yön vermek kolay iş değil. Allah kolaylık versin.

Tüm Yorumlar