Teknoloji eğitimleri

Trainings

Teknoloji eğitimleri, kişilerin teknoloji becerilerin ve teknoloji toplumuna nasıl adapte olacağını öğretir. Teknoloji eğitimleri alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Enstitü sayesinde teknoloji eğitimleri alanında çok kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz. Matematik, yazılım gibi bilimlerden yararlanarak teknolojiye uyumlu entegrasyonlar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Teknoloji günlük hayatımızın bir parçası. Farkında olsak da olmasak da yaptığımız her şey için her yerde ve her zaman kullanırız.

Teknoloji özellikle de eğitim alanında çok önemli bir yere sahiptir. Öğrenme teknolojileri ve eğitim teknolojileri ile birlikte eğitmenler ve öğrencilerin öğrenme süreçlerini destekler. Yeni araçlar ve fırsatları elde etmek istiyorsanız teknoloji eğitimlerine katılmalısınız. 

Arduino, Scratch gibi çeşitli eğitim yazılımlarının yanı sıra robotik kodlama, dijital ik yönetimi gibi teknoloji destekli entegrasyonlar da bulunur. İnteraktif bir şekilde süreçlere dahil edilebilecek her bilgiyi teknoloji eğitimlerinde edinebilirsiniz. 

Teknoloji Eğitimleri Nelerdir?

Son 20 yılda okullar arasında teknoloji kullanımı daha çok arttı. Bu girişim her türlü okulda uygulanıyor. Tüm seviyedeki eğitmenlerle birlikte işletme sahiplerinin sistemlerine entegre ettiği yeni teknolojilerle birlikte modernize edilmiş öğretim uygulamaları ve iş süreçleri devreye girdi. 

Teknoloji entegrasyonu bütün uluslararası devlet ve kuruluşlarda da kullanılmaktadır. Günümüzde artık teknolojinin kullanılmadığı bir alan kalmadı. Teknoloji, özellikle eğitimciler için mesleki gelişim ve eğitim mükemmelliğini sağlamak, insan kaynakları alanında dijital süreçlere geçilmesi, insan kaynağının online mülakatlar dahil olmak üzere internet ortamına taşınması için vazgeçilmez bir unsur oldu. Yenilik ve liderlik yoluyla öğrenim ve seçimlerde ileri seviye tercihlerin yapılması için kaçınılmaz bir hal aldı. 

Bugün teknoloji konusunda Google, Microsoft, Intel dahil olmak üzere birçok büyük şirket önemli derecede ilerleme sağladı. Enstitü’de yer alan teknoloji eğitimleri sayesinde siz de bu teknoloji alanındaki gelişmelere ayak uydurabileceksiniz. 

Yeni ürünler, hizmetler geliştirmek, iş süreçlerine dahil etmek bununla birlikte görsel tasarım, sosyal medya gönderileri oluşturmak, eğitim materyallerine dahil etmek çok önemli bir unsur. Aynı zamanda tüm kurumsal şirketler de kurumlarında bu teknolojik gelişmeleri uyguluyorlar.

Teknoloji Eğitimleri Ne İşe Yarar?

Teknoloji eğitimleri sayesinde araştırma becerilerinizi geliştirebilecek ve teknolojinin getirdiği gelişmelere ve hıza uyum sağlayabileceksiniz. Teknoloji tasarımı hakkında eleştirel düşünme yeteneklerini edinebileceksiniz.

21. yüzyıl becerilerini geliştirmek isteyen herkes teknoloji eğitimlerine katılabilir. Tüm planlama ve süreçlerinize yenilik getirmiş olacak ve vizyon kazanmış olacaksınız. Teknoloji kullanımları arasına bir yenisi daha ekleniyor. Üstelik her konuda bilgiye ulaşmak çok daha kolay. Yeni teknolojiler icat edilirken tüm bu bilgileri öğrenmek ekstra bir avantaj sağlayacaktır.

Tüm teknolojilerin mümkün olduğunca etkili bir şekilde uygulanmasını sağlamak için kullanıcıların hangi yönde ihtiyaçları olduğunu tespit etmesi gerekir. Yatırım, gelişim veya hangi amaçla yapıyorsa teknoloji ihtiyacının ölçülmesi gerekir. Teknoloji eğitimleri kategorilerinde yer alan eğitimlerin hepsi hem kurumsal hem de eğitim alanında her alanda işinize yarayacaktır.

Teknoloji Eğitimlerinden Alınan Sertifikalar Ne İşe Yarar?

Teknolojik gelişmelere ayak uydurduğunuzu nasıl gösterebilirsiniz? Bir proje yaparak veya CV’nize yazarak. Elbette işberenler bunları dikkate alacaktır. Ancak yalnızca yazmak da yeterli olmayacaktır. Çünkü bu aldığınız eğitimlerden başarılı olursanız belgelendirmeniz sizlere ekstra bir fayda sağlacaktır. Bir şeyi bildiğinizi göstermenin en kolay yolu, teknoloji eğitimlerine katıldıktan sonra başarılı olduğunuza dair sertifikalarınızı almaktır.

Ek olarak Enstitü’de aldığınız teknoloji eğitimleri ile birlikte tüm eğitimlerde sertifika sınavlarından başarılı olursanız ücretsiz sertifika kodu almaktasınız. Bu kodlar Enstitü’nün web sitesi üzerinden sorgulanabilmektedir. Sorgulanabilen sertifikalar sayesinde aldığınız eğitim ve başarı bilgileriniz görüntülenebilir. İşverenler aldığınız eğitimlerin isminden sayfalarını ve eğitim içeriklerini de inceleme fırsatını bulabilirler. Enstitü kaliteli ve MEB onaylı bir eğitim kurumudur. Sertifikalarınız özel ve resmi kurumlardan geçerlidir.

Siz de teknoloji alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız mutlaka eğitimlere katılın ve sertifikalarınızı alın. Çağdaş ve geleceğin teknolojilerine hakim olun.

See More…