165 Online
326.234 Öğrenci

Python Eğitimi

Yeni başlayanlar için Python eğitimi. Bu online kursta kod yazmayı öğrenin. Kariyer hayatınızda katkı sağlayacak eğitime evinizden katılın. Eğitmenle birlikte uygulama imkanı da bulacaksınız.
4.9
(65)

Python, bir web uygulamasının hem front-end hem de back-end'inde uygulayabileceğiniz çok yönlü bir dildir. Bu kurs yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve kursa katıldığınızda hemen kodlamaya başlayabileceksiniz. Kurs, Python programlamanın tüm özelliklerini kapsar ve size Python'da nasıl kodlama yapacağınızı öğretir. Python kullanarak bir web uygulamasını nasıl oluşturacağınızı ve bir sunucuya nasıl dağıtacağınızı öğreneceksiniz. Eğitim ayrıca Python'un veri analizi ve makine öğrenimi için nasıl kullanılacağını da kapsamaktadır. Eğitimin sonunda kendi Python uygulamalarınızı geliştirebilecek ve bunları web üzerinde yayınlayabileceksiniz. Kursa şimdi katılın ve kodlamaya bugün başlayın!

Dilin temel söz dizimini ve veri türleriyle nasıl çalışılacağını öğrenerek başlayacaksınız. Ardından, akışı kontrol etmeye ve kodunuzun nasıl karar vereceğini öğrenmeye geçeceksiniz. Son olarak, küçük bir web uygulaması oluşturarak her şeyi bir araya getireceksiniz.

Bu kursun sonunda Python programcısı olma yolunda ilerliyor olacaksınız.

Yazılımcılar Python eğitimine katıldığında bu dile aşık olurlar. Nesne yönelimli, üst düzey ve son zamanların en popüler yazılım diliyle tanışın. Öğrenmesi basit, okuması kolay ve kurulum maliyeti çok az olan bu dili öğrenmek için hemen kayıt olun.

Python öğrenmenin en kolay yolu

  1. Python'u profesyonellerden öğrenin: Eğitmenimiz Python programlama ve öğretme konusunda yılların deneyimine sahiptir.

  2. Uygulamalı bir öğrenme deneyimi yaşayın: Etkileşimli eğitimlerimizde hemen kodlamaya başlayacaksınız.

  3. Kendi hızınızda öğrenin: Herkesin farklı şekilde öğrendiğini biliyoruz, bu nedenle hem kendi hızınızda hem de canlı dersler sunuyoruz.

Python eğitimi ile bu yazılım dilinin genel yapısı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Hem yazılıma yeni başlayanlar, hem de herhangi bir dil bilenler için Python'a giriş niteliğinde bir ders olacaktır.

Python öğrenmenin 3 faydası

Python, birçok uygulama oluşturmak için kullanabileceğiniz çok yönlü bir dildir. Öğrenmesi kolaydır, dolayısıyla hem yeni başlayanlar hem de deneyimli yazılımcılar için mükemmel bir çözümdür. Python ayrıca nispeten verimlidir, bu nedenle programlarınız hızlı bir şekilde çalışacaktır.

İşte Python öğrenmek için üç neden daha:

1. Python açık kaynak kodludur

Python açık kaynaklı bir dildir, yani ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dili nasıl kullanabileceğiniz konusunda herhangi bir lisans ücreti veya kısıtlama yoktur. Dolayısıyla Python, geliştirme maliyetlerinden tasarruf etmek isteyen işletmeler ve bireysel geliştiriciler için oldukça cazip bir seçenek haline geliyor.

2. Python geniş bir topluluğa sahiptir

Python açık kaynak kodlu olduğu için, dile katkıda bulunan geniş bir geliştirici topluluğu vardır. Bu da Python kullanıcıları için çok sayıda kaynak ve desteğin mevcut olduğu anlamına gelir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, büyük olasılıkla zaten bir çözüm mevcuttur.

3. Python çok yönlüdür

Python çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Genellikle web geliştirme, bilimsel hesaplama, yapay zeka ve daha fazlası için kullanılır. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun geliştirme sürecinde işinize yarayacak bir şeyler mutlaka bulabilirsiniz.

Python kursuna kimler katılmalıdır? 

Herhangi bir yazılım dili bilmeyip, Python ile başlamak isteyenler veya herhangi bir dilde uzman olup bir diğer dil olarak Python'ı da öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir. Gelecekte yapay zeka uygulamaları, web uygulamaları, örümcek türü yazılımlar, veri analizi, ağ ve soket programlama gibi alanlarda görev almak isteyenler için Python parlayan bir yıldız durumundadır.

Python hem popüler hem avantajlıdır. Ücretsiz kütüphane ve geniş bir toplulukla sizi karşılayacak. Yazılım geliştirme maliyetlerini düşürdüğü için işletmelerin de gözdesi haline gelmiştir.

Eğer 5 saatiniz varsa bu eğitime katılın. Çünkü bu dili öğrenerek inanılmaz şeyler yapabilirsiniz.

Devamını göster
Python Eğitimi
0550
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Sertifika Sınavı
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

Python kursuna katılan öğrenciler bu kursları da aldı

Bu eğitimle birlikte algoirtma ve javascript gibi diğer derslere de katıldılar. Eğer yazılım alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız diğer kurslara da mutlaka katılın.
Temel Programlamaya Giriş Eğitimi
4.9
(58)

Temel Programlamaya Giriş

7 Konu4 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
755209
C# ile programlama hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecek kapsamlı bir C# Eğitimi arıyorsanız, bu kurs tam size göre!
5
(51)

C# Eğitimi

10 Konu5 Saat
Özlem AnıÖzlem Anı
550209