165 Online
326.234 Öğrenci

Python Eğitimi

Yeni başlayanlar için Python eğitimi. Bu online kursta kod yazmayı öğrenin. Kariyer hayatınızda katkı sağlayacak eğitime evinizden katılın. Eğitmenle birlikte uygulama imkanı da bulacaksınız.
4.9
(65)

Python, bir web uygulamasının hem front-end hem de back-end'inde uygulayabileceğiniz çok yönlü bir dildir. Bu kurs yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve kursa katıldığınızda hemen kodlamaya başlayabileceksiniz. Kurs, Python programlamanın tüm özelliklerini kapsar ve size Python'da nasıl kodlama yapacağınızı öğretir. Python kullanarak bir web uygulamasını nasıl oluşturacağınızı ve bir sunucuya nasıl dağıtacağınızı öğreneceksiniz. Eğitim ayrıca Python'un veri analizi ve makine öğrenimi için nasıl kullanılacağını da kapsamaktadır. Eğitimin sonunda kendi Python uygulamalarınızı geliştirebilecek ve bunları web üzerinde yayınlayabileceksiniz. Kursa şimdi katılın ve kodlamaya bugün başlayın!

Dilin temel söz dizimini ve veri türleriyle nasıl çalışılacağını öğrenerek başlayacaksınız. Ardından, akışı kontrol etmeye ve kodunuzun nasıl karar vereceğini öğrenmeye geçeceksiniz. Son olarak, küçük bir web uygulaması oluşturarak her şeyi bir araya getireceksiniz.

Bu kursun sonunda Python programcısı olma yolunda ilerliyor olacaksınız.

Yazılımcılar Python eğitimine katıldığında bu dile aşık olurlar. Nesne yönelimli, üst düzey ve son zamanların en popüler yazılım diliyle tanışın. Öğrenmesi basit, okuması kolay ve kurulum maliyeti çok az olan bu dili öğrenmek için hemen kayıt olun.

Python öğrenmenin en kolay yolu

  1. Python'u profesyonellerden öğrenin: Eğitmenimiz Python programlama ve öğretme konusunda yılların deneyimine sahiptir.

  2. Uygulamalı bir öğrenme deneyimi yaşayın: Etkileşimli eğitimlerimizde hemen kodlamaya başlayacaksınız.

  3. Kendi hızınızda öğrenin: Herkesin farklı şekilde öğrendiğini biliyoruz, bu nedenle hem kendi hızınızda hem de canlı dersler sunuyoruz.

Python eğitimi ile bu yazılım dilinin genel yapısı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Hem yazılıma yeni başlayanlar, hem de herhangi bir dil bilenler için Python'a giriş niteliğinde bir ders olacaktır.

Python öğrenmenin 3 faydası

Python, birçok uygulama oluşturmak için kullanabileceğiniz çok yönlü bir dildir. Öğrenmesi kolaydır, dolayısıyla hem yeni başlayanlar hem de deneyimli yazılımcılar için mükemmel bir çözümdür. Python ayrıca nispeten verimlidir, bu nedenle programlarınız hızlı bir şekilde çalışacaktır.

İşte Python öğrenmek için üç neden daha:

1. Python açık kaynak kodludur

Python açık kaynaklı bir dildir, yani ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dili nasıl kullanabileceğiniz konusunda herhangi bir lisans ücreti veya kısıtlama yoktur. Dolayısıyla Python, geliştirme maliyetlerinden tasarruf etmek isteyen işletmeler ve bireysel geliştiriciler için oldukça cazip bir seçenek haline geliyor.

2. Python geniş bir topluluğa sahiptir

Python açık kaynak kodlu olduğu için, dile katkıda bulunan geniş bir geliştirici topluluğu vardır. Bu da Python kullanıcıları için çok sayıda kaynak ve desteğin mevcut olduğu anlamına gelir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, büyük olasılıkla zaten bir çözüm mevcuttur.

3. Python çok yönlüdür

Python çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Genellikle web geliştirme, bilimsel hesaplama, yapay zeka ve daha fazlası için kullanılır. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun geliştirme sürecinde işinize yarayacak bir şeyler mutlaka bulabilirsiniz.

Python kursuna kimler katılmalıdır? 

Herhangi bir yazılım dili bilmeyip, Python ile başlamak isteyenler veya herhangi bir dilde uzman olup bir diğer dil olarak Python'ı da öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir. Gelecekte yapay zeka uygulamaları, web uygulamaları, örümcek türü yazılımlar, veri analizi, ağ ve soket programlama gibi alanlarda görev almak isteyenler için Python parlayan bir yıldız durumundadır.

Python hem popüler hem avantajlıdır. Ücretsiz kütüphane ve geniş bir toplulukla sizi karşılayacak. Yazılım geliştirme maliyetlerini düşürdüğü için işletmelerin de gözdesi haline gelmiştir.

Eğer 5 saatiniz varsa bu eğitime katılın. Çünkü bu dili öğrenerek inanılmaz şeyler yapabilirsiniz.

Devamını göster
Bu görsel çevrimiçi bir Python kursuna ait. Kollarını kavuşturmuş, kendine güven ve kararlılık sergileyen bir adam görülüyor. Yüzünün yakın çekimi, odaklanmasını ve öğrenmeye olan bağlılığını ortaya koyuyor. Bir saatin yakın çekimi zaman yönetiminin önemini vurguluyor. Siyah arka plana karşı beyaz harfler, kursun profesyonelliği ve adanmışlığı hakkında bir fikir veriyor. Kıllı kolun yakın çekimi, gerekli olacak sıkı çalışmayı ve çabayı sembolize ediyor. Siyah takım elbiseli adam otorite ve güvenilirlik havası veriyor. Tüm bu unsurlar bir araya gelerek bu kursu olağanüstü bir çevrimiçi Python kursu haline getiriyor. Öğrenciye başarılı olması için gereken bilgi ve becerileri sağlayacağından emin olabilirsiniz.
8811411
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
30/03/2024
Sertifika Sınavı
06/04/2024
Sertifika Sınavı
13/04/2024

Python kursuna katılan öğrenciler bu kursları da aldı

Bu eğitimle birlikte algoirtma ve javascript gibi diğer derslere de katıldılar. Eğer yazılım alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız diğer kurslara da mutlaka katılın.
Bu görsel, arka planda bir bilgisayar kodu ile bir kadın yüzünü tasvir etmektedir. Bu, kodlamanın temellerinin öğretildiği temel programlamaya giriş niteliğindedir. Kodlama kavramlarını anlamak için kişinin temelleri net bir şekilde anlaması gerekir. Bu ders sayesinde öğrenciler programlama dilinin temellerini ve çeşitli görevler için nasıl kod yazacaklarını öğrenirler. Kodlama görevlerini nasıl daha küçük parçalara ayıracakları ve kodlamanın sözdizimini nasıl anlayacakları konusunda fikir edineceklerdir. Kurs boyunca öğrenciler, yazılım oluşturmak ve geliştirmek için araçları ve kodlama dillerini nasıl kullanacaklarını öğreneceklerdir. Ayrıca hata ayıklama tekniklerini anlayacak ve programlarını nasıl test edeceklerini ve hata ayıklayacaklarını öğreneceklerdir. Dersin sonunda öğrenciler verimli ve iyi yapılandırılmış kod yazabilecek bilgi ve beceriye sahip olacaklardır.
4.9
(58)

Temel Programlamaya Giriş

7 Konu4 Saat
Bu görüntü, içinde bir insan olan siyah bir daireden oluşuyor. Kişi kollarını iki yana açmış, kameraya dönük bir şekilde durmaktadır. Kişi beyaz bir gömlek ve mavi bir kot pantolon giymektedir. Arka plan gri tonda. Kişinin açık kahverengi gözleri ve kısa siyah saçları var. Daire pürüzsüz, kavisli bir dokuya ve parlak bir yüzeye sahip. Kişi kendinden emin ve güçlü görünüyor. Çemberin ortasında dururken kararlı bir ifadesi var. Resmin atmosferi davetkâr ve sıcak.Ders Eğitmeni
1254464
Bu, bilgisayar ekranının önünde gülümseyen bir kadının görüntüsüdür. Muhtemelen C# programlama ile ilgili bir çevrimiçi kursa katılıyor gibi görünüyor. Siyah arka plan üzerindeki beyaz yazılar muhtemelen kurs materyalinin bir parçasıdır ve ekrandaki bulanık metin görüntüsü de kursla ilgili olabilir. Kadının yüzü yakın plandadır, bu da materyale çok dikkat ettiğini göstermektedir. Ayrıca, burnunun yakın çekimi de materyali dikkatle incelediğini göstermektedir. Görüntüden, kadının çevrimiçi bir C# eğitim kursuna katıldığı anlaşılmaktadır.
5
(51)

C# Eğitimi

10 Konu5 Saat
Açık sarı saçlı güzel bir kadın kameraya gülümsüyor. Gözleri mutlulukla parıldıyor ve dudakları davetkâr bir şekilde kıvrılmış. Beyaz yakalı mavi bir üst ve beyaz bir etek giyiyor. Cildi parlıyor ve yanakları hafifçe kızarmış. Elleri önünde kenetlenmiş ve bir çift beyaz küpe takıyor. Bakışları doğrudan ve dostça. Neşe, çekicilik ve güven yayıyor.Özlem Anı
913464