AnasayfaOnline EğitimlerPython Eğitimi (İleri Seviye)
30 Online
722 Öğrenci

Python Eğitimi (İleri Seviye)

Python Eğitimi (İleri Seviye) sayesinde temelden başlayarak konsol uygulamalarını geliştirebileceksiniz. Son dönemlerin popüler programlarından Python'ı Uzmanından öğreneceksiniz.
5
(4)

Python Eğitimi (İleri Seviye) ile Python'ı temel seviyeden başlayarak veritabanı bağlantılı konsol uygulamaları geliştirecek seviyeye kadar öğrenmeyi hedeflemekteyiz. Python'un basit söz dizimi ve güçlü yapısı sayesinde uygulama geliştirmenin ne kadar kolay ve basit olduğunu göreceksiniz. Python hem popüler hem avantajlıdır. Ücretsiz kütüphane ve geniş bir toplulukla sizi karşılayacak. Yazılım geliştirme maliyetlerini düşürdüğü için işletmelerin de gözdesi haline gelmiştir.

Python Eğitimine Kimler Katılmalı?

Herhangi bir yazılım dili bilmeyip, Python ile başlamak isteyenler veya herhangi bir dilde uzman olup bir diğer dil olarak Python'ı da öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir. Gelecekte yapay zeka uygulamaları, web uygulamaları, örümcek türü yazılımlar, veri analizi, ağ ve soket programlama gibi alanlarda görev almak isteyenler için Python parlayan bir yıldız durumundadır.

Devamını göster
Bu görüntü ileri seviye bir Python kursunu tasvir etmektedir. Siyah bir arka planın önünde, fotoğraf için gülümseyen bir adam görülüyor. Muhtemelen kursun öğretmeni ya da eğitmenidir. Kurs, daha deneyimli Python programcılarını zorlamak, onlara yeni ve gelişmiş kavramları öğretmek için tasarlanmıştır. Dili bir uzmandan öğrenme fırsatı sunarak becerilerini geliştirmelerine ve dilde daha yetkin olmalarına olanak tanır. Bu kurs, bireylerin Python ve tüm özellikleri hakkında daha derin bir anlayış kazanmalarına yardımcı olarak onları daha iyi bir programcı haline getirebilir.
0735
Video15
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024
Sertifika Sınavı
08/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.