AnasayfaOnline EğitimlerMicrosoft Eğitimleri

Microsoft Eğitimleri

Bilgisayar yetkinliğinizi geliştirmenin ve iş piyasasında avantaj elde etmenin harika yolu.
Bu görsel Excel hakkında bir çevrimiçi kursu tasvir etmektedir. Gözlük takan ve sakallı bir adam, konu hakkında bilgili ve deneyimli olduğunu gösteriyor. Gri arka plan üzerinde Excel Kursu - Excel Öğrenimi yazan metin de bunu doğruluyor. Yüzünün yakın çekimi, konuya olan güvenini gösteriyor. Ayrıca, gri arka plan üzerindeki beyaz metin, kursun kapsamlı ve bilgilendirici olduğunu gösteriyor. Adamın gözlükleri ve siyah gömleği profesyonel olduğunu, burnunun yakın çekimi ise son derece odaklanmış olduğunu gösteriyor. Bu görsel, öğrencinin deneyimli ve bilgili bir eğitmen tarafından verilen kapsamlı ve ilgi çekici bir çevrimiçi Excel kursu alacağını iletir.
4.9
(558)

Excel Eğitimi

10 Konu5 Saat
Bu görselde ileri Excel eğitimi için dizüstü bilgisayar kullanan bir kişi yer almaktadır. Dizüstü bilgisayar açık ve kullanıcı klavyede yazıyor, bu da kursa aktif olarak katıldığını gösteriyor. Arka planda, öğrenme atmosferine katkıda bulunan siyah metinli bir tabela ve ahşap bir yüzey üzerinde bir tabak antep fıstığı görülebiliyor. Ayrıca, muhtemelen kurs sırasında içilen bir fincan kahvenin yakın çekimi ve rahatlatıcı ve konforlu bir ortam yaratan bir bitkinin yakın çekimi de bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayar ekranında, kullanıcının aktif olarak verileri analiz ettiğini gösteren bir grafik görülebiliyor. Tüm bunlar bir araya gelerek bu ileri düzey Excel eğitim kursu için ideal bir öğrenme ortamı oluşturuyor.
4.9
(302)

İleri Excel Eğitimi

25 Konu4 Saat

Microsoft eğitimleri temel olarak kariyerinizde bilgisayar yetkinliklerinin en önemlisini kazanmak için yardımcı olacaktır. Microsoft eğitimlerine katılarak eğitimlerde başarılı olmanız durumunda sertifikalarınızı alabilir ve iş başvurularınızda kullanabilirsiniz.

Online microsoft eğitimleri sayesinde herhangi bir yere bağlı olmadan online eğitim avantajıyla microsoft programlarına hakim olabilirsiniz. En temel düzeyden ileri seviyeye kadar öğrenebileceğiniz microsoft eğitimlerine Enstitü’de katılabilirsiniz. Diğer öğrencilerle tartışma forumları oluşturabilir, fikirlerinizi paylaşabilir diğer kişilerin fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Microsoft eğitimleri ile çeşitli kısayollar öğreneceksiniz. İşinizi kolaylaştıracak tekniklerle birlikte uzmanından eğitim alma fırsatını elde etmiş olacaksınız.

Microsoft ve bilgisayar işletmenliği gibi eğitimler sayesinde bilgisayar donanımı hakkında ayrıntılı bir bilgiye sahip olacaksınız. Online eğitimler sayesinde dilediğiniz zamanda öğrenmeye başlayabilecek ve kendinize çok daha fazlasını katmış olacaksınız. Uzman eğitmenler aracılığı ile uygulama ve teorik açıdan birçok bilgiyi edinmiş olacaksınız.

Microsoft Eğitimlerinde Neler Öğreneceksiniz?

Microsoft eğitimlerine Enstitü’de katılarak hemen başlayabilirsiniz. 

Genelde iş alanlarında Excel bilgisi öncelikli olarak tercih edilir. Excel eğitimi ile temelden başlayabilirsiniz. Ardından daha ayrıntılı işlemleri ayrıntılı olarak öğrenmenizi sağlayacak ileri Excel eğitimleri tam size göre. Eğer bir otomasyon oluşturulmuşsa ve her zaman yaptığınız işleri Excel aracılığı ile otomatikleştirmek istiyorsanız da Makro eğitimine katılabilir kendinizi Excel alanında uzmanlaştırabilirsiniz. Hem işinizde hem de okulda yardımcı olacak birçok teknikleri bu eğitimlerde öğreneceksiniz.

Bunlara ek olarak Microsoft Office eğitimleri ile PowerPoint, Excel, Word kullanımı gibi en çok tercih edilen ve iş başvurularında istenen bu yetkinlikleri elde etmiş olacaksınız. Eğitimlerde başarılı olmanız durumunda sertifikanızı alabilir ve işyerlerine başvurunuzla birlikte beyan edebilirsiniz. Öncelikli olarak ücretsiz sertifika kodu almaktasınız, bu kodları CV’nizde yazabilirsiniz. Microsoft eğitimlerinden aldığınız sertifikalar, ücretsiz sertifika kodlarınız aracılığı ile Enstitü web sitesi üzerinden sorgulanabilmektedir.

Bilgisayar işletmenliği eğitimi ile bilgilsayar donanımından Microsoft Office programlarına, bilgisayar kısayollarından yazılım ve daha birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Enstitü’de aldığınız Microsoft eğitimleri sizi oldukça ön plana çıkaracaktır.

Microsoft Eğitimleri Kariyer Hayatınızda Ne İşe Yarar?

Eğer iş arıyorsanız, Microsoft eğitimlerinden aldığınız sertifikalar işverenleri mutlaka etkileyecektir. Şirketlerinde çalışma şanslarını tanımalarını sağlar. Mülakata davet edilmeniz konusunda da çok fazla etkisi olacaktır.

Enstitü’den aldığınız Microsoft eğitimleri herhangi bir alanda iş başvurunuzda kariyer fırsatlarını yakalamanızda öncelikli olarak yardımcı olacaktır. Çünkü çoğu iş artık bilgisayar üzerinden yapılıyor ve Microsoft Office yetkinlikleri size birçok kavram öğrenmenizi sağlayacaktır. Eğer zaten mevcut yetenekleriniz varsa bunların üzerine de bir şeyler katabilmenizi sağlayacaktır.

Hızlı bilgi edinmek ve Microsoft eğitimlerini kısa süre içerisinde öğrenmek istiyorsanız, tam olarak istediğiniz gibi Microsoft eğitimleri bu bilgileri size sağlayacak. Uzmanından öğrendiğiniz tekniklerle birlikte bilgilerinizin üzerine daha fazlasını katacaksınız. Tamamen sektörel ve iş çevresinde uygulayabileceğiniz program kısayolları ve tekniklerini öğreneceksiniz. Özellikle bu bildiklerinizi kanıtlayabileceğiniz sertifikanızı resmi belge olarak satın alma imkanına sahipsiniz.

Beklenti ve tercihlerinize göre özel derslerden faydalanma olanağına da sahipsiniz. Tamamen bilmedikleriniz üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Buna ek olarak kurumsal olarak bu eğitimleri çalışanlarınıza aldırmak isteyebilirsiniz. Bunun için de Enstitü destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Kariyerinizde ihtiyacınız olan Microsoft eğitimleri ne ise Enstitü’de bu eğitimlere katılabilirsiniz.

Microsoft eğitimlerinin bazılarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Online olarak öğrenme fırsatını değerlendirmek hemen katılın ve öğrenmeye başlayın. İhtiyacınız olan bilgiye dilediğiniz zaman ulaşın. Eğer aradığınız ve hayalinizdeki işe teknik becerilerinizin az olmasından dolayı dezavantajlı duruma düşmek istemiyorsanız, kariyer hayatınızda ön plana çıkmak istiyorsanız Microsoft eğitimleri ile bu yeteneklerinizi geliştirmenin tam zamanı. Güncel teknolojilerle, pratikte uygulayabileceğiniz tekniklerle Enstitü’den aldığınız eğitimlerle ön plana çıkın.

Devamını göster

Microsoft Eğitimleri İle İlgili Sık Sorulan Sorular