AnasayfaOnline EğitimlerAdobe Eğitimleri

Adobe Eğitimleri

Fotoğraf düzenlemeden web site tasarımına her alanda işinize yarayacak Adobe programlarını Enstitü'de uzman eğitmenlerden öğrenin.
Adobe After Effects Eğitimi
Esmanur BayarEsmanur Bayar
750209
Adobe Lightroom Eğitimi
4.7
(6)

Adobe Lightroom Eğitimi

5 Konu5 Saat
Kemal KaluçKemal Kaluç
815209
Adobe Premiere Temel Eğitimi
Ekrem SözenEkrem Sözen
775209
Photoshop Eğitimi
5
(59)

Photoshop Eğitimi

18 Konu5 Saat
Kemal KaluçKemal Kaluç
750209

Adobe yazılım konusunda uzman bir şirkettir ve herkesin bildiği birçok programı mevcut. Video düzenleme, fotoğraf düzenleme web tasarımı gibi işlemleri yapabileceğiniz ve grafik tasarım gibi ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz programları var. En çok bilinen programı ise Photosop. Fotoğraf düzenleme programı olarak piyasaya çıkmış olsa da günümüzde grafik tasarım alanında da kullanılmaktadır.

Enstitü’de Adobe programları üzerine bulabileceğiniz birçok eğitim var. Adobe programlarıyla ilgili ipuçları, püf noktalar ve kısa yollar gibi şeyleri öğrenebilirsiniz. Hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye uzmanlaşmak isteyenler için eğitimler mevcut.

Adobe’nin sunduğu programlar arasında Premiere Pro, After Effects, Illustrator, Indesign, Photoshop gibi popüler programlar yer alır. Bu programları öğrenmek için bugün birini seçin ve kayıt olun.

Bir bir eğitimi kurumuyuz ve amacımız insanların bu programları daha kolay kullanabilmesini sağlamak. Eğitimlerimiz başlangıçtan ileri seviyeye kadar sürmektedir. İster yeni başlayın ister ileri seviyede bir profesyonel olun bu eğitimlerle uzmanlaşabilirsiniz.

Daha önce Photoshop programını kullanmadıysanız başlangıç seviyesi eğitimlerimiz size Photoshop’un temellerini öğretecektir. Photoshop uzmanı olmak istiyorsanız çok daha hızlı bir şekilde uzmanlaşabileceksiniz.

Devamını göster

Adobe eğitimleri hakkında sık sorulan sorular