AnasayfaOnline EğitimlerZihin Haritaları Eğitimi
30 Online
88.363 Öğrenci

Zihin Haritaları Eğitimi

İş ve günlük yaşantınızda daha verimli çalışmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın. Pratik çözümler üreterek zamandan kazanmanın yollarını Zihin Haritaları Eğitimiyle öğrenin.
5
(7)

Kolaylığı ve etkililiği ile en çok kullanılan çalışma ve not tutma yöntemlerinden biri olan zihin haritası, kullanım alanları oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Zihin haritası, daha çok çalışma yöntemi olarak kullanılır fakat geçmişten günümüze farklı alanlarda, farklı hedeflerde de sıkça kullanılır hâle gelmiştir.

Zihin haritasını bu kadar kullanışlı ve popüler hâle getiren şey de görsel hafıza yoluyla kişinin ilgili hedefine ulaşmasına yardımcı olmasıdır. İster öğrenme isterse fikir bulmak için olsun, zihin haritaları sağladıkları faydayla ilk akla gelen öğrenme yöntemlerinden biridir.

Bu kadar fayda sağlayıcı ve kullanımı basit olan zihin haritasını daha detaylı öğrenmek ve hayatınızın her alanında uygulamak da oldukça kolay. Hatta yazımızın da konusu olan zihin haritaları eğitimi, bu konuda size yardımcı olacak içeriklere sahip.

Zihin Haritası Eğitimi ile Ne Kazanacaksınız?

Eğitim sonunda,

 • Hem özel hem de profesyonel yaşamınızda zaman yönetimini geliştirerek haftada %20 zaman kazanacaksınız.

 • İletişim kurma, problem çözme, yaratıcılık ve bilgi alma yöntemlerinizi geliştireceksiniz.

 • Zihin Haritaları ile ‘Öğrenmeyi Öğrenme’nin tadına varacaksınız.

 • Daha yaratıcı, stratejik ve analitik düşünmeye başlayacaksınız.

 • Tek başınıza veya takım olarak daha yaratıcı çalışmalar yapabilecek ve daha yenilikçi fikirler üreteceksiniz.

 • Büyük resmi görmeyi gerektiren fikir ve kavramları hızlı ve kolay bir şekilde anlatabileceksiniz.

 • Zihin Haritalarının kişisel ve profesyonel uygulamalarını öğreneceksiniz.

Online eğitimine katılmak için ihtiyacınız olan şeyler

 • Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon

 • Aktif internet bağlantısı

 • A4 kağıdı

 • Renkli kalemler

Zihin Haritaları Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

 • Öğrenciler

 • Öğretmenler

 • Çalışanlar

 • Bu alana ilgi duyanlar

Devamını göster
Bu online eğitim, zihin haritaları konusunda kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Bu eğitim size fikirlerin, kavramların ve görevlerin görsel temsillerini nasıl oluşturacağınızı öğretecektir. Düşüncelerinizi yapılandırmak ve düzenlemek için diyagramları ve grafik öğeleri nasıl kullanacağınızı ve fikirlerinizi hayata geçirmek için renkleri, sembolleri ve görüntüleri nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca verilerinizdeki kalıpları nasıl belirleyeceğinizi ve fikirleriniz arasındaki ilişkileri nasıl tanıyıp kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Bu eğitimle, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi daha iyi organize etmenize ve iletmenize yardımcı olacak etkili zihin haritaları oluşturma becerilerine sahip olacaksınız. Bu eğitim size zihin haritalarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bilgi ve becerileri kazandırmak ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
0735
Video3
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
11/05/2024
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Bu görsel, Akıl ve Zeka Oyunları üzerine çevrimiçi bir kursu tasvir etmektedir. Siyah gömlekli bir adam, gri zemin üzerinde mor bir sekizgen, beyaz zemin üzerinde kırmızı bir daire ve beyaz zemin üzerinde yeşil bir elmas gibi renkli şekillerin bulunduğu bir duvarın önünde oturuyor. Kameraya gülümseyerek kursun ilgi çekici ve eğlenceli olduğunu ima ediyor. Kurs, katılımcıların zihinsel ve analitik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Problem çözme, eleştirel düşünme, hafıza, odaklanma ve yaratıcılık gibi konuları incelemektedir. Kurs ayrıca bu becerilerin geliştirilmesine yardımcı olacak simülasyonlar, bulmacalar ve diğer aktiviteleri de içermektedir. Doğru rehberlik ve uygulama ile kişi daha zeki ve yaratıcı olma yolunda önemli ilerleme kaydedebilir.
Beyaz bir duvarın önünde siyah pamuklu bir gömlek giymiş bir adam duruyor. Yüzünde ciddi bir ifade var ve kollarını kavuşturmuş. Koyu renk saçları alnına dökülmüş ve bakışlarını hafifçe kaçırmış. Soluk bir teni ve ışığı yansıtıyor gibi görünen gözlükleri var. Gömleği hafifçe kırışmış ve ince bedeninin üzerine dökülüyor. Kendinden emin ve kararlı görünüyor.Erdem Turan
9130
Bu resim online bir NLP kursunu ve sertifikasını tasvir etmektedir. Resimdeki kadın gülümseyerek kursun eğlenceli ve ödüllendirici olduğunu ima ediyor. Boynunun, saçının ve ağzının yakın çekimi, kursun doğal dil işlemenin tüm yönlerini kapsadığını göstermektedir. Siyah arka plan ve merdiven, kursun kapsamlı ve ilgi çekici olduğunu gösteriyor. Arka plandaki kişinin elleri bulanıklaştırılarak kadına ve kurs materyaline odaklanıldığı vurgulanıyor. Kısacası, bu görsel NLP kursunun ve sertifikasyonunun ilgi çekici, kapsamlı ve ödüllendirici bir deneyim sunduğunu anlatmaktadır.
5
(40)

NLP Eğitimi

26 Konu10 Saat
Buket GüngenBuket Güngen
1350790