AnasayfaOnline EğitimlerYönetim ve Organizasyon Eğitimi
45 Online
324.482 Öğrenci

Yönetim ve Organizasyon Eğitimi

Yönetim ve organizasyon eğitimi programına katılarak yönetim ve organizasyon bilimini enstitü uzmanlarından öğrenin. Ücretsiz online eğitimlere hemen kayıt olun.
4.8
(9)

Yönetim ve organizasyon becerilerini geliştirmek işletmenin daha verimli ve uyumlu çalışması için önemlidir. Yönetim ve Organizasyon Eğitimi sayesinde işletmeniz için daha fazla kar ve daha problem çözmede kolaylık sağlayın.

Yönetim başkaları vasıtasıyla iş yapmaktır. Böyle olunca çok zor bir iş olduğu gibi insanlarla birlikte çalışma zorunluluğu vardır. Yönetim ve örgütleme ile ilgili bütün sorunlar çözüm bekler. Emir-komuta sistemi yeterli olmamakta insanların güdülenmesi ve ekiplerle çalışması zorunlu olmaktadır. Örgütte ekiplerin nasıl çalışacağı yapısal olarak ortaya konur. İşletmelerde her şey uyum içinde olmayabilir. Bazen uyumsuzluk ve çatışma ortaya çıkar. Ayrıca yöneticilerin özellikle üst yönetimin liderlik davranışları çok önemlidir. Bu eğitim işletmelerde yönetim organizasyon işlevini yakından tanımanıza imkan sağlayacaktır.

Bu eğitimin ilk amacı yönetim ve organizasyon fonksiyonunun önemini öğretmektir. Bir işletmenin yönetim ve organizasyon yapısı o işletmenin hedeflerine ulaşabilirliğini etkilemektedir. Karlılığı hedefleyen ve rekabetçi bir firma yönetim ve organizasyon fonksiyonunu iyi bilmelidir. Yönetim ve organizasyon online eğitim programı günümüzde birçok üniversitede üzerinde çok fazla durulan bir alandır. Önemi gittikçe artan bu eğitim katılımcı sayısının sınırlı olmadığı bir sistem üzerinden yüksek lisans düzeyinde verilmektedir. Eğitimin ikinci amacı ise yönetim alanında bilgili ve teoriyi bilen yöneticiler yetiştirmektir.

Yönetim ve organizasyon eğitimine kimler katılmalı?

 • Yöneticiler

 • Öğrenciler

 • Yüksek Lisans öğrencileri

 • Departman sorumluları

 • Strateji oluşturabilecek sorumlulukta olan kişiler

 • İşletme yönetiminde aktif rol almak isteyenler

 • Üst düzey yöneticiler

 • Müdür yardımcıları ve diğer vekiller

 • Kariyerini yöneticilik üzerine inşa etmek isteyenler

 • Organizasyon yeteneğini geliştirmek isteyenler

 • Bu alana ilgi duyan herkes.

Devamını göster
Yönetim ve Organizasyon Eğitimi
209550
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Zaman Yönetimi Eğitimi
4.9
(61)

Zaman Yönetimi Eğitimi

17 Konu5 Saat
İşletme Yönetimi Eğitimi
Bilal ŞentürkBilal Şentürk
775209
Stratejik Yönetim Eğitimi
4.4
(13)

Stratejik Yönetim Eğitimi

9 Konu2 Saat
Bilal ŞentürkBilal Şentürk
550209