AnasayfaOnline EğitimlerYetenek İnovasyonu Eğitimi
41 Online
4.928 Öğrenci

Yetenek İnovasyonu Eğitimi

Liderlik yeteneklerinizi geliştirebilmenin yollarını bu eğitimde bulacaksınız. Yetenek İnovasyonu Eğitimi ile geleceğin iş dünyasında ihtiyaç duyulan yetenekleri keşfedeceksiniz.
5
(7)

İnovasyon yani yenilik, yeni fikir ve bilgilerin ekonomik ve sosyal kazanımlara dönüşme sürecini ifade eder. Teknik bir terim olmanın yanında ekonomik ve sosyal bir anlam taşımaktadır. Kurumların yaşanan değişimden farklı iş imkanları olarak yararlanmaları ve ticari anlamda kazanç sağlamalarıyla sonuçlanmaktadır. İnovasyon öğrenilebilen, üzerinde çalışılan ve uygulanabilmeye açık bir iş disiplinidir. Yetenek, bir işletmeyi diğer işletmelerden ayırır ve işletmenin vizyonunu gerçekleştirmede temel rol oynar.

Yetenek inovasyonu ise işletmenin kâr elde etmesi, rakiplerinin önüne geçebilmesi ve rekabette ilk sıralarda yer alması için çalışanların yeteneklerinin geliştirilmesi sürecini ifade eder. Yetenek inovasyonu eğitimi, değişen iş yaşamında bireylerin kariyerleri için hangi yeteneklerinde inovasyon yapmaları gerektiğini tespit etmesini ve bu doğrultuda yetenek inovasyonunu gerçekleştirebilmelerini sağlamayı hedefler.

Yetenek inovasyonu sayesinde kişiler, değişen iş yaşamında kariyerleri için hangi yeteneklerinde inovasyon yapmaları gerektiğine karar verecek ve bu doğrultuda yetenek inovasyonunu gerçekleştirebilecektir.

Yetenek İnovasyonu Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Kariyer planı yapan, kariyerlerinin başlangıcında olan ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler,

  • Meslek sahibi olan, bir işletmede çalışan ve farklı meslekleri deneyimlemek isteyenler,

  • Çalışanları olan kurumsal ve kurumsal olmayan işletme sahipleri, insan kaynakları yöneticileri ve çalışanları,

  • Yeteneklerini geliştirmek ya da yeni yetenekler edinmek isteyenler,

  • Değişen iş dünyasına hızlı adapte olmak isteyenler.

Devamını göster
Yetenek İnovasyonu Eğitimi
209775
Video4
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
11/02/2023
Sertifika Sınavı
28/01/2023
Sertifika Sınavı
04/02/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.