AnasayfaOnline EğitimlerYaratıcı Yazarlık Eğitimi
205 Online
54.526 Öğrenci

Yaratıcı Yazarlık Eğitimi

Daha iyi yazmak için yaratıcı yazarlık eğitimine katılın. Online eğitimlerle etkileyici kurgu ve kompozisyonlar oluşturmanın tekniklerini uzmanından öğrenin.
4.8
(66)

İster kişisel gelişiminiz için ister kariyer yapmak için yazıyor olun, daha iyi bir yazar olmak her zaman iyi bir şeydir. Yazarlık ve yazma becerileri, hayatımızın pek çok alanında e-posta göndermekten tutunda, ön yazı yazmaya kadar her alanda karşımıza çıkar. Ayrıca başarılı olmak için doğuştan Hemingway olmak zorunda değilsiniz. Doğru eğitimle herkes yaratıcı yazma becerilerini geliştirebilir.

Selamlar, şöyle diyebilirim ki katıldığım yaratıcı yazarlık kursu, roman yazımı, roman yazımına hazırlık aşamaları ve konu belirleme konusunda neler yapmam gerektiğini çok iyi anlatan bir eğitimdi. Sistemi kullanmak ayrıca çok kolay; yani, çok kullanışlı bir arayüze sahip. Her şey apaçık ve belli; neyi nasıl kullanacağınız ortada. Bunun yanında, uluslararası geçerliliği olan bir sertifika programına sahip. Zaten İstanbul'da işletmenizi düşünün. Yaratıcı özellik eğitimi uluslararası birçok yerde geçerliliği var. Aynı zamanda yaratıcı yazarlık konusunda eğitim verirken ya da bir yere editörlük başvurusu yaparken çok işinize yarıyor; o yüzden mutlaka değerlendirin eğitimi. Tavsiye ederim.

Yaratıcı yazarlık kursu, harika yazılar üretmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları ve özgüveni sağlamak üzere tasarlanmıştır. İster hobi, ister profesyonel amaçlarla yazıyor olun, bu kursta birçok şey öğreneceksiniz. Kendi tarzınızı geliştirmeyi, inandırıcı karakterler oluşturmayı, güçlü olay örgüsü kurmayı ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz. Yazma aşkınızın boşa gitmesine izin vermeyin - bugün kaydolun ve ne kadar iyi yazabileceğinizi görün.

Üniversiteye başladığımda ilk olarak yaratıcı yazarlık dersi aldım ve bir hafta içinde yazar olmaya karar verdim.

David Guterson

Bir fikri ya da duyguyu anlatmaya çalışan herkes doğru kelimeleri bulmanın ne kadar sinir bozucu olduğunu bilir. Bu durum özellikle yazma sürecinde geçerlidir; hem açık hem de özlü olma baskısı çok bunaltıcı olabilmektedir. Ancak, söylemek istediklerinizi doğru ve akıcı bir şekilde ifade edebilmek, hayatınıza olumlu katkıda bulunabilecek değerli bir beceridir. Yaratıcı Yazarlık Eğitimi ile bu becerinizi geliştirebilir, düşünce ve fikirlerinizi yaratıcı bir şekilde kaleme almayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kendiniz ve kariyeriniz için doğru adımları nasıl atacağınızı da öğreneceksiniz. İster iletişim becerilerinizi geliştirmek ister kariyerinizde ilerlemek istiyor olun, Yaratıcı Yazarlık Eğitimi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni başlayanlar için yaratıcı yazarlık kursu

Yazmak hayatın bir parçasıdır. İster diğer insanlarla iletişim kurmak ister sadece not almak olsun, yazmak önemli bir beceridir. Ancak, bazı insanlar için yazmak zor ve sinir bozucu bir uğraş olabilir. Eğer düşüncelerinizi kelimelere dökmekte zorlanıyorsanız, yaratıcı yazarlık eğitimi sizin için çok faydalı olacaktır.

Yaratıcı yazarlık, düşünceleri, duyguları ve hayalleri özgürce ifade etme yeteneğidir. Her zaman mükemmel bir sonuç vermese de, yaratıcılığınızı kullanmanıza ve yeni yollarla düşüncelerinizi keşfetmenize olanak sağlar. Yaratıcı yazarlık eğitimi ile çekingenliğinizi bir kenara bırakıp kelimelerinizin özgürce akmasına izin vermeyi öğrenebilirsiniz. Hayatın içinde yazı olduğuna göre Yaratıcı Yazarlık Eğitimi sadece yazar olmak isteyenlerin değil, yazmaktan, okumaktan keyif alanların, deneme, makale yazanların, raporlama, tez hazırlayanların da faydalanabileceği bir eğitimdir.

Yeteneğin sanatın her dalına büyük bir artıyla başlanmasını sağladığını hepimiz biliyoruz ama bunun yanında çalışmak ve çok çalışmak gerekir. Bu online eğitim programında kendimizi nasıl geliştirebileceğimizi öğreneceğiz, derslere aktif katılarak fikir alışverişi yapacağız.

Öğrenmenin sınırı yoktur ve her zaman farklı bakış açılarından faydalanmak gerekir. Nasıl yazabilirim sorusundan başlayarak, fikir alışverişi yapmak, yazım tıkanıklığını aşmak için neler yapabiliriz, sorularına cevap bulabilirsiniz.

Devamını göster
Bu bir Yaratıcı Yazarlık Eğitimi kursu görselidir. Bir kitabın üzerinde bir kadın yüzü, bir defterin yakın çekimi ve bir masanın üzerinde bir çift gözlük bulunmaktadır. Görselde ayrıca bir kameranın bulanık bir görüntüsü ve üzerinde resim olan bir kağıt yığını yer almaktadır. Kadın kameraya gülümsüyor ve arka planda bir kitabın yakın çekimi var. Kadının kitabın üzerinde yüzünün resmi vardır, bu da onu ilginç ve büyüleyici bir görüntü haline getirmektedir. Yaratıcı Yazarlık Eğitimi kursunun, yazma zanaatını öğrenmek isteyenler için keyifli ve bilgilendirici bir deneyim olacağı kesin. Görüntü, yaratıcı yazarlığın potansiyelini ve bu zanaatın temellerini öğrenmenin önemini ortaya koymaktadır.
01245
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024
Sertifika Sınavı
03/08/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.