AnasayfaOnline EğitimlerYaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme
13 Online
42.137 Öğrenci

Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme

Hayal gücünüzün bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmak ister misiniz? Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme Teknikleri eğitimi ile harekete geçin. Uzmanından öğrenmek için hemen katılın.
4.6
(19)

Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi ile yaratıcılık becerilerinizi geliştirebilir, farklı bakış açıları kazanabilirsiniz. Rekabetin son derece fazla yaşandığı iş dünyasında farklı düşünme tekniklerini öğrenerek rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme eğitimi katılımcıların yaratıcılık becerilerini geliştirmeyi ve inovasyona dair doğru bir bakış açısı elde etmelerini amaçlamaktadır. Yaratıcılığın doğuştan gelen bir beceri olduğu gibi yanlış iddialar yaratıcılığımızın gelişmesini kısıtlamıştır. Rekabetin yoğun yaşandığı iş hayatında ürettiğimiz fikirler doğrudan başarımızı etkileyerek bizi rakiplerimizden farklı kılan en önemli faktörlerdendir. Yaratıcılığın aslında bir düşünme süreci olduğunu ve bazı bilinçli teknikler ile bunu kolayca ortaya çıkarabileceğinizi öğreneceksiniz.

Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme Online Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • İnsan Kaynakları Profesyonelleri

  • Şirket Yöneticileri

  • Çalışanlar

  • Eğitmenlik ve danışmanlık yapanlar

  • Yaratıcılığa ilgi duyan herkes

Devamını göster
Yaratıcı ve Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi
59160
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.