AnasayfaOnline EğitimlerYabancılar İçin Türkçe Kursu - A1
60 Online
20.222 Öğrenci

Yabancılar İçin Türkçe Kursu - A1

Yabancılar İçin Türkçe Kursu (A1) ile kendinizi Türkçe tanıtıp, günlük konuşma kalıplarını uzmanından öğreneceksiniz. Türkçe hakkında temel bilgileri tüm ayrıntılarıyla ele alacaksınız.
5
(5)

İlk yazılı örnekleri 8. yüzyılda verilen Türkçe dünyada geniş bir coğrafyada farklı lehçelerde konuşulan bir dildir. Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi dili olan Türkçe, sondan eklemeli bir dildir. Ünlü uyumu, Türkçenin en belirgin dil bilgisi özelliğidir. Türkçe, 1928 yılından beri Latin alfabesi ile yazılır.  

Online eğitim için ihtiyacınız olan şeyler

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.

  • Aktif internet bağlantısı

Yabancılar İçin Türkçe - A1 Kursuna Kimler Katılmalıdır?

  • Türkçe öğrenmek isteyen herkes,

  • Türkçe konuşmak isteyenler,

  • Türkiye’de eğitim almak isteyenler,

  • Yeni bir dil öğrenmek isteyenler.

Devamını göster
Bu görsel, ortasında beyaz bir hilal ve bir yıldız bulunan canlı kırmızı bir bayrağı göstermektedir. Hilal yarım daire şeklinde kavislidir ve yıldız hilalin ortasındadır. Bayrak resmin sol üst köşesine yerleştirilmiş ve büyük bir kısmı görülebiliyor. Bayrak dikdörtgen bir şekle sahiptir ve parlak kırmızı bir renk tonundan oluşmaktadır. Beyaz hilal ve yıldız resmin ana unsurlarıdır ve kırmızı arka plana karşı öne çıkarlar. Yıldızın sekiz noktası vardır ve hilal ince beyaz çizgilerle belirtilmiştir. Bayrak beyaz bir arka plan üzerinde duruyor ve görselde başka hiçbir nesne ya da özellik bulunmuyor.
01102
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
25/05/2024
Sertifika Sınavı
01/06/2024
Sertifika Sınavı
08/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.