AnasayfaOnline EğitimlerUygulamalı Mülakat Teknikleri Eğitimi
130 Online
5.222 Öğrenci

Uygulamalı Mülakat Teknikleri Eğitimi

Bir adayla nasıl etkili bir şekilde mülakat yapacağınızı, hangi soruları soracağınızı uygulamalı bir şekilde öğrenin. En iyi yetenekleri işe almanın püf noktalarını öğrenin.
5
(3)

İşe alım fonksiyonları ve diğer yönler hakkında bilgi edinmek isteyenler için eğitim programları sunuyoruz. Uygulamalı mülakat teknikleri de insan kaynaklarının en önemli fonksiyonlarından biri olan işe alım konusunda ayrıntılı bir bilgi edinmenize yardımcı olacak.

İnsan kaynakları alanında yeni beceriler kazanma yolunu arıyorsanız ihtiyacınız olan her şey Enstitü’de yer alıyor. Teorik bilgilerinizi gerçek bir uygulamalı mülakat teknikleri deneyimi yaşayarak pratik yapma şansı yakalayacaksınız. Aynı zamanda sizinle benzer amaçlarda bulunan diğer kişilerle de deneyimlerinizi paylaşacaksınız. Peki neyi bekliyoruz? Hemen kayıt olun ve öğrenmeye başlayın.

Uygulamalı mülakat tekniklerine katılın ve pratik yapma imkanını kaçırmayın!

Biz insanlar göründüğümüzden çok daha karmaşık bir yapıya sahibiz. Biri bize söylemedikçe aklından geçenleri tam olarak bilmemiz mümkün değildir. Söyleseler bile onlar hakkındaki yargımızın doğru mu yanlış mı olduğundan bile emin olamayabiliriz. İnsan kaynakları uzmanlarının bir adayla görüşmeden önce taranan bir dizi başvurudan en iyisini seçim yapması da oldukça zor. İşte bu yüzden mülakat teknikleri ile en doğru adayı bulabilmek çok önemli. Mükemmel niteliklere sahip özgeçmişler olabilir ancak bu özgeçmişin sahibinin ne kadar yetkin olup olmadığını ancak bir şekilde bilebiliriz. O da doğru mülakat tekniklerini uygulayarak.

İnsan kaynakları veya işe alım uzmanı olmak isteyen birinin mülakat teknikleri hakkında uygulamalı bir bilgiye sahip olması gerekir. İnsan kaynakları yönetiminin işe alma yetenekleri ile yetkin olan insan kaynakları yöneticilerinin aday için en uygun mülakat teknikleri uygulaması gerektiğini bilmesi gerekir. Gelecekte işletme için sorun teşkil etmeyecek bir adayı işe almak için insan kaynaklarının en güçlü stratejisi uygulamalı mülakat tekniklerini bilmesidir.

Uygulamalı Mülakat Teknikleri Online Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • İnsan kaynakları alanında çalışmak isteyenler,

  • İnsan kaynakları uzmanları,

  • İnsan kaynakları bölümünde işe alım konusunda uzmanlaşmak isteyenler,

  • İş başvurusunda bulunacak adaylar,

  • Uygulamalı mülakat teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler.

Devamını göster
Bu online kurs pratik mülakat teknikleri eğitimi vermektedir. Kollarını kavuşturmuş bir kadın, sandalyede oturmuş telefonuna bakan bir adam, kameraya gülümseyen bir kadın, sandalyede oturan bir adam ve kollarını kavuşturmuş bir kadının yakın çekimi yer almaktadır. Kurs, bir mülakata nasıl hazırlanacağınıza ve başarı şansınızı nasıl en üst düzeye çıkaracağınıza odaklanmaktadır. Şirket hakkında araştırma yapma, yaygın mülakat sorularına cevap hazırlama ve beden dilini anlama gibi konuları kapsamaktadır. Ayrıca, uygun şekilde nasıl giyineceğiniz ve kendinizi profesyonel bir şekilde nasıl sunacağınız konusunda ipuçları verir. Sorulara nasıl güvenle cevap vereceğinizi, olumlu bir izlenim bırakacağınızı ve nasıl yakınlık kuracağınızı öğreneceksiniz. Bu eğitim, bir mülakatta başarılı olmak için gereken bilgi ve becerileri kazanmanıza yardımcı olacaktır.
01175
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024
Sertifika Sınavı
03/08/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.