AnasayfaOnline EğitimlerTemel İş Kanunu ve İş Hukuku Eğitimi
130 Online
407.203 Öğrenci

Temel İş Kanunu ve İş Hukuku Eğitimi

Bir işe girdiğinizde o sözleşmenin niteliklerinin iş kanununa uygun olması gerekir. İş hukuku eğitimini uzmanından öğrenin ve güncel mevzuat, yönetmelik ve kanuna hakim olun.
4.9
(40)

İş hayatınızdaki haklarınızı öğrenmek ve kendinizi güvence altına almak istemez misiniz? İş kanunlarını ve hukuku ile ilgili bilgileri edinerek hem iş hayatındaki haklarınız hem de işletmeniz için gerekli hukuki donanıma sahip olun. Temel iş hukuku eğitimi online sertifika programı, profesyonel iş hayatında işçi ve işveren gözüyle iş ilişkisi ve çalışma ve sosyal güvenlik mevzuatına dair yürürlükte olan kuralların yalnızca teorik bilgilerle kalmayıp, pratik bilgi ve gerçek örneklerle donanımınızı artırmanızı sağlayacaktır.

İş kanunu ve iş hukuku hızla değişiyor. Kanunlardan haberdar olmak çok önemli bir konu. Ancak günümüzün gelişen ve hızla değişen dünyasında hem işverenler hem de çalışanlar için bu gündemi takip etmek zor olabilir. Bu da çoğu zaman kendi haklarının ne olduğunu bilmeden hareket etmelerine sebep olabilir. Enstitü’de yer alan iş hukuku eğitimi ile gündemi hem yakından takip edin hem de alanında uzman eğitmenle anlamadığınız veya aklınıza takılan sorulara çözüm bulun. İşverenseniz işinizi yürütürken, çalışansanız bir işçi olarak yasal haklarınızı bilerek güvence altına alın.

Temel İş Kanunu Eğitimine Kimler katılmalıdır?

  • İş hayatından profesyoneller,

  • Yönetici, işveren vekilleri,

  • İnsan kaynakları uzmanları,

  • İnsan kaynakları alanında çalışmak isteyenler

İş hukuku eğitiminde eğitime katılanlar işyeri politikalarını ve uygulamalarını etkileyen Türk İş Hukuku ve İş Kanunu mevzuatı anlatılır. Bu kanunu anlamanız için bir temel sağlayacaktır. Yönetici, iş adamı, çalışanlar, denetleyenler bu kursa katılabilir. Yürürlükte olan mevzuata göre alacağınız kararları etkilemekle birlikte işgücü yönetimi hakkında da bilinçli olmak konusunda oldukça etkili bir eğitim programı hazırlanmıştır. Yasaları anlamanıza yardımcı olacak bu eğitime kesinlikle herkesin katılması gerekiyor.

Emek, iş performansını iyileştiren, iş hayatını düzenleyen bu kurallar bütünü, çalışan ve işveren açısından birçok konuya değinir. İşverenin ya da İK uzmanının bilmesi gereken bu bilgiler bir zorunluluktur. Bir çalışan olarak da mevzuata hakim olmak, gerektiğinde güvenliğinizi sağlamak, bilgisizlikten dolayı yanlış bir sürecin içerisinde atılmamak için önemlidir. Çalışan olarak da bu eğitime katılabilirsiniz.

Devamını göster
Bu online kurs, Temel İş Hukuku ve İş Kanunu hakkında kapsamlı bir genel bakış sağlamak üzere tasarlanmıştır. İş hukukunun temelleri, iş sözleşmeleri, çalışan hakları ve ticari faaliyetlerin yasal yönleri gibi konuları kapsamaktadır. Kurs, katılımcıların materyali daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için dersler, vaka çalışmaları ve gerçek dünyadan örneklerden oluşmaktadır. Ayrıca, öğrenilen kavramları pekiştirmeye yardımcı olmak için interaktif sınavlar ve alıştırmalar da içermektedir. Katılımcılar, yasaların ticari faaliyetlerini ve çalışanlarını nasıl etkilediğini daha iyi anlayacaklardır. Bu eğitim sayesinde katılımcılar yasal yükümlülüklerini ve yasalara uygunluklarını nasıl sağlayacaklarını daha iyi anlayabileceklerdir. Bu eğitim, katılımcıları herhangi bir iş veya ticaret hukuku sorununu güvenle ele almak için gerekli bilgilerle donatacaktır.
5241254
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları16
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
30/03/2024
Sertifika Sınavı
06/04/2024
Sertifika Sınavı
13/04/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.