AnasayfaOnline EğitimlerTelefonda Etkili İletişim Eğitimi
50 Online
224.843 Öğrenci

Telefonda Etkili İletişim Eğitimi

Telefonda etkili iletişim online eğitimi uzaktan eğitim fırsatıyla evinizde. Hemen katılın ve müşterilerinizle telefon aracılığıyla nasıl daha iyi iletişim kuracağınızı öğrenin.
5
(12)

Müşterilerimizle zaman zaman telefon aracılığı ile iletişime geçeriz. Bu iletişimin olumsuz ya da tatsız şekilde ilerlemesi marka kalitesini de olumsuz etkileyen bir durumdur. Telefonda Etkili İletişim Eğitimi sayesinde gerek iş hayatında gerek günlük hayatta telefonda iletişim sürecinin nasıl sağlıklı ilerleyeceğini öğrenebilirsiniz. İşletmelerin müşterilerine olumlu imajına katkı sağlamaları için ilk iletişim araçlarından olan telefon iletişimi ile ilgili teknikleri öğrenerek başarılı bir iletişimin kapılarını aralayın.

Günümüzde müşterilerimizle mutlaka bir kez bile olsun telefonda iletişim kurmaktayız. Müşterimiz ister ilk defa konuştuğumuz kişi olsun isterse birden fazla kez görüştüğümüz kişi olsun. Yüz yüze iletişimden farklılık arz eden telefondaki etkili iletişim tekniklerini bilmeden görüşmelere başlamak müşterinin bizden uzaklaşmasına sebebiyet verecektir. Hele çağrı merkezlerinde yoğun müşteri görüşmeleri marka değerinin olumlu ya da olumsuz etkilenmesine sebebiyet vermektedir. Müşteri deneyiminin olumlu olarak başlaması için telefonda etkili iletişim tekniklerine sahip olunması gereklidir.

Telefonda Etkili İletişim Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışmak isteyenler,

  • Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışanlar

  • Çağrı merkezi yöneticileri

  • Telefonda müşteri ile bağlantıda olanlar

Devamını göster
Çevrimiçi bir kursa ait bu görselde, elleri göğsünde masada oturan bir kadın görülüyor. Uzun saçları var ve gülümsüyor, bu da kursun içeriğiyle meşgul olduğunu gösteriyor. Önünde bir dizüstü bilgisayar bulunmaktadır ve bu da kursun muhtemelen çevrimiçi olduğunu göstermektedir. Dizüstü bilgisayarın sağında, üzerinde ağaç olan beyaz bir kupa, kursun doğa veya çevre ile ilgili olabileceğini gösteriyor. Görselde bir ampulün yakın çekimi de görülüyor ve bu da kursun aydınlatıcı fikirlere odaklandığını gösteriyor. Son olarak, beyaz metinli siyah bir arka plan görüntüyü çerçeveliyor ve kursun telefonda etkili iletişim eğitimine odaklandığını gösteriyor.
0913
Video4
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
11/05/2024
Sertifika Sınavı
18/05/2024
Sertifika Sınavı
25/05/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.