AnasayfaOnline EğitimlerStratejik Yönetim Eğitimi
60 Online
348.842 Öğrenci

Stratejik Yönetim Eğitimi

Stratejik yönetim online eğitimi işletmeler için oldukça faydalı bir başarı aracıdır. Her birimin kendi içinde nasıl çalıştığı hakkında rehberlik eder ve bilgi sağlar. Alanında uzman eğitmen sayesinde bir organizasyonun vizyonuna ulaşmasına yardımcı olacak bilgileri öğrenmek için hemen katılın.
4.4
(13)

Stratejik düşünme, her birey için olduğu kadar yönetici ve patronlar için de gereklidir. Her insandan farklı düşünmek, farklı çözüm önerileri sunmak ve farklı düşünme metodlarını uygulamak sizi herkesten farklı kılar. Stratejik Yönetim Eğitimi ile bu süreçleri öğrenebilir, iş hayatında rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Yönetim bilimine hakim olmak, her düzeydeki yönetici ve her sektördeki patron için son derece önemlidir. Bu tekniği öğrenerek, daha başarılı daha profesyonel yönetim uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Bir örgütün amaçlarını, çevresini (Sosyal, teknolojik, politik, ekonomik ve küresel) anlamayı öğreneceksiniz.

Stratejik Yönetim Eğitiminin Amacı

Kurumsal sorumluluk, etik ve örgütsel verimlilik ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız. Kurumsal sürdürülebilirlik stratejisi, insan kaynakları yönetimi, stratejik kaynak tahsisi ve planlama, kriz yönetimi ya da krize hazırlık gibi konularda geniş bir bilgi sahibi olacaksınız.

Stratejik Yönetim Nedir?

Stratejik yönetim, tüm işletmelerde faaliyet alanı ne olursa olsun, tüm pozisyonlardaki yöneticilerin alması gereken bir online eğitimdir. Stratejik yönetim uygulamaları ile daha başarılı ve bilimsel yönetim gerçekleştirilebilir.

Bir kurumda yönetimle ilgili yapılabilecek çalışmaları  katılımcılara toplu halde sunmakta ve stratejik yönetimin uygulanmasına dair yöntem ve pratik bilgileri aktarmaktadır.

Stratejik Yönetim Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Yöneticiler,

  • Departman sorumluları,

  • Strateji oluşturabilecek sorumlulukta olan kişiler,

  • İşletme yönetiminde aktif rol almak isteyenler,

  • Planlama ve strateji konularında bilgi sahibi olmak isteyenler,

  • Bu alana ilgi duyan herkes.

Devamını göster
Stratejik Yönetim Eğitimi
209550
Video2
Sınav1
Ödev
Ders Notları10
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Sertifika Sınavı
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.