AnasayfaOnline EğitimlerSatışta Lider Yöneticilik
30 Online
49.992 Öğrenci

Satışta Lider Yöneticilik

Satış yönetiminde dinamik bir satış ekibi oluşturmanın yollarını bu eğitimde öğreneceksiniz. Satışta Lider Yöneticilik eğitiminde lider yöneticiliğin vasıflarını ele alacaksınız.
5
(4)

Satış yöneticilerinin satış ekiplerini yönetmek için uyguladıkları yöntem ve liderlik anlayışı ile ekiplerini inşa edebilecekleri etkili bir danışmanlık programıdır. 

Katılımcılar bu eğitim programı sonunda günümüzde satış yöneticilerin ekiplerini oluşturmada uyguladıkları yöntem ve liderlik bakış açısını inşa edebileceklerdir. Bulundukları sektöre uygun ekip çalışmasını özümseyecekler bu konuda liderlik yapabilecek motivasyonu elde edebileceklerdir. Satışta Lider Yöneticilik ve Ekip Çalışması eğitim programı sonunda bilinçli yönetici farklılığı ile satış ekiplerini harekete geçireceklerdir. 

Satışta Lider Yöneticilik ve Ekip Çalışması Eğitimine Kimler Katılmalıdır? 

  • Ekip yöneten satış yöneticileri

  • Satış yöneticileri

  • Satış yönetici adayları

  • Bu konuda kendini geliştirmek isteyenler, bu alana ilgi duyanlar

Eğitmenin önerisi

Bu eğitime katılmayı planlayanlar fırsat bulduklarında Satış Yönetimi (SY) ve Satış Koçluğu (SK) eğitimlerine de katılmalılar. Zira eğitimler yükselen aşamalarla ilerlemektedir. (Faz-1 SY, Faz-2 SK, Faz-3 SLYEÇ)

Devamını göster
Satışta Lider Yöneticilik ve Ekip Çalışması
209750
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
27/05/2023
Sertifika Sınavı
03/06/2023
Sertifika Sınavı
10/06/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.