AnasayfaOnline EğitimlerSatış Yönetimi Eğitimi
55 Online
312.953 Öğrenci

Satış Yönetimi Eğitimi

Satış sanatında nasıl usta olacağını satış yönetimi eğitiminde öğrenin. Sektörün uzmanından profesyonel bir eğitim almak için hemen katılın.
5
(21)

Satış yönetimi; şirketler için hayati öneme sahiptir. Satış yönetimi ile satış süreci geliştirilir, satış işlemleri koordine edilir ve işletmenin hedeflediği satışlara ulaşması beklenir. Hatta daha da ileri gidecek olursak, hedeflenen satışların aşılmasını sağlayacak satış tekniklerini geliştirme ve uygulama sürecidir. 

İşletmelerin, varlıklarını sürdürebilmeleri için en az, hedeflenen düzeyde satış yapmaları gerekir. Bunun da en etkin biçimde gerçekleştirilebilmesi için satış yönetimi stratejileri son derece gereklidir. 

Satış yönetimi, işletmelerin ve çalışanların sonuçları daha iyi bir biçimde anlamalarına, ilerleyen zamanlardaki performansı tahmin etmelerine ve satış yönetiminin temel yönlerini değerlendirmeye alarak kontrol mekanizması geliştirmelerine yardımcı olur. 

Satış konusunda profesyonelleşmek, üst düzey bir satış donanım ve becerisine sahip olmayı amaçlayan herkesin alması gereken bir eğitimdir.

Satış yönetimi eğitimi kapsamı, süresi ve amacı doğrultusunda kısa sürede satış konusunda zengin bilgilerle donatılmanız için hazırlanmıştır.

  • Katılımcıların günümüzdeki pazarlama stratejisi içerisinde yer alan ve tüketici tercihlerinde etkili olan satış temsilcisinin önemini kavrayıp, satışta farklı bir değer olduğunu anlayacakları,

  • Gerek endüstriyel satış da gerekse iç satış alanlarında müşterinin nasıl karar verdiğini, algılamasını ve davranış değişimini özümseyecekleri,

  • Satışta sonucu değiştirmeye yardım eden satış tekniklerinin tamamını adım adım özümseyip alıştırma ve örneklerle pekiştirecekleri,

  • Sektör ayrımı olmaksızın satış alanlarında uygun görüşme örneklerini kolaylıkla uygulayacakları,

  • Eğitim sonunda farklı bir eğitime katıldıkları hissi, bilgi ve enerjisiyle harekete geçecekleri bir eğitim amaçlanmıştır.

Buradan online ve ücretsiz olarak Satış Yönetimi konusunda eğitim alabilir ve aşağıdaki başlıklarla ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Satış Yönetimi online eğitimine kimler katılmalıdır?

  • Satışçı ve Satış Temsilcisi adayları

  • Satışçılar ve  Satış Temsilcileri

  • Satış Yöneticileri

  • Bu alana ilgi duyanlar.

Devamını göster
Bu görüntü bir çevrimiçi Satış Yönetimi Kursunu tasvir etmektedir. Bir adam kameraya doğru gülümsüyor ve arkasında mavi bir arka plan var. Görselde ayrıca bir tabela, bir harf, bir logo ve birkaç kağıt parçası yakın plan çekilmiştir. Bu detaylar kursun satış yönetimi konularına odaklandığını gösteriyor. Adamın ifadesi, kursa olan hevesini ve bağlılığını yansıtıyor ve bir coşku ve motivasyon duygusu sergiliyor. Bu görüntü, başarıya ulaşmak için gereken ciddiyet ve adanmışlığı yansıttığı için kursun ideal bir temsilidir. Ayrıca, belirli bir konu hakkında bilgili ve bilgili olmanın önemini de aktarmaktadır. Bu imaj ile kurs, öğrenciye başarılı bir satış yöneticisi olmak için gerekli araçları ve kaynakları sağlamayı amaçlamaktadır. Çevrimiçi bir kurs sunarak, öğrenciler satış yönetimi alanında mükemmelleşmek için gereken bilgi ve becerileri kazanabilirler.
01245
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.