AnasayfaOnline EğitimlerSağlık Kurumları İşletmeciliği
25 Online
204.742 Öğrenci

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Sağlık alanında kariyer yapmak isteyenler için tasarlanmıştır. Alanında birçok çalışması olan akademisyen tarafından hazırlandı. Uzmanından öğrenin.
4.8
(21)

Hayatımızın değişen bütün safhalarında değişmeyen tek ortak paydaşımız sağlık olmuştur. 

Günümüzde yaşanan önemli değişimler sağlık sisteminin işleyişi konusunda daha profesyonel olabilecek sağlık çalışanlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu ders, yönetimin tarih sürecini ve temel fonksiyonlarını öğreterek, etkin yönetim anlayışının neler olabileceği konusunda muhakeme gücünün kazandırılması, sağlık yönetiminin işleyişinin ve yönetiminin öğretilmesini amaçlamaktadır.

Sağlık kurumları yönetimi eğitimine kimler katılmalı?

  • Hastanelerde çalışan hemşireler, başhemşireler, çocuk gelişimciler, beslenme ve diyetisyenler, acil tıp uzmanları katılabilirler.

  • Aile sağlık merkezlerindeki aile hekimleri, hemşireler, sağlık kurumlarında çalışan ve mesleki anlamda yükselmek isteyen yöneticiler katılabilir.

  • İl sağlık yönetiminde çalışan bütün orta ve yüksek kademeli çalışanlar katılabilir.

  • Halk sağlığı bünyesinde görev yapan ve yapacak olanlar

  • Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan ve çalışacak herkes katılabilir.

  • Tüm sağlık çalışanları

Devamını göster
Bu görselde çevrimiçi bir sağlık kuruluşu yönetimi kursu gösterilmektedir. Tabeladaki metin mavi ve kırmızıdır, bu da kursun kapsamlı olduğunu ve çeşitli konuları kapsadığını göstermektedir. Tabelada ayrıca siyah arka plan üzerinde beyaz bir metin bulunmaktadır ve bu da muhtemelen kurs hakkında daha fazla bilgi sağlamaktadır. Bu kursun bir sağlık kuruluşunu etkili bir şekilde yönetmeye yardımcı olmak için gerekli araçları sağlaması muhtemeldir.
01175
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
20/07/2024
Sertifika Sınavı
27/07/2024
Sertifika Sınavı
03/08/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.